آرایش چشم, آرایش و زیبایی, زیبایی

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار : اگر از سایه های چشم تیره استفاده میکنید پیشنهاد میکنیم مکث کنیم و آن‌ها را با ظاهری درخشان‌تر و شاداب‌تر عوض کنید.

در این فصل، آرایش پاستلی یک ترند اصلی آرایش است و بهترین راه برای وارد کردن رنگ ها است. اگر شما هم مشتاق بازی آرایش خود هستید و رنگ‌های پاستلی را امتحان می‌کنید، به خواندن ادامه دهید زیرا در زیر برخی از آرایش‌های پاستلی مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذاریم.

بیشتر بخوانید: 5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

پاستل فراستی

هیچ راهی بهتر از تزیین چشمانتان به رنگ پاستلی با پوششی درخشان که نور را به خوبی جذب می کند، وجود ندارد.

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

یک سایه روشن و یخ زده، مانند آرایش سایه چشم برلیانت روی تمام پلک های خود بمالید و مطمئن شوید که مقداری از آن را در گوشه های داخلی خود قرار دهید تا چشمانتان بیشتر نمایش داده شود.

سایه ساده پاستلی شسته شده

یکی از بهترین بخش‌های استفاده از آرایش پاستلی این است که رنگ‌ها به تنهایی یک بیانیه هستند، به این معنی که می‌توانید یک تکنیک بسیار ساده را انتخاب کنید و همچنان با ظاهری چشم نواز ظاهر شوید.

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

یک سایه چشم پاستلی را روی تمام پلک های خود با یک برس سایه چشم کرکی مخلوط کنید. اگر احساس می‌کنید که چشم‌هایتان به وضوح بیشتری نیاز دارند، می‌توانید یک خط چشم سایه ملایم با سایه‌ای مات در خانواده رنگی مشابه با سایه روی پلک خود ایجاد کنید. این یک ظاهر تک رنگ زیبا را ایجاد می کند.

سایه پاستلی براق

برای داشتن ظاهری زیبا، سعی کنید یک سایه چشم پاستلی با پوششی براق ایجاد کنید. سایه مورد نظر خود را روی پلک خود بزنید و سپس آن را با یک براق کننده ایمن برای چشم بپوشانید. در حالی که این ممکن است تمام روز و شب دوام نیاورد، اما برای عکاسی یا یک موقعیت خاص کوتاه عالی است. با یک ریمل حجم‌دهنده ظاهر را زیباتر کنید.

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

سایه پاستلی و  بالدار

با ترکیب آن با خط چشم بالدار، ظاهر آرایش پاستلی خود را یک چرخش کلاسیک قرار دهید. آستر پررنگ نیز ظاهر را زمین‌گیر می‌کند و به چشمان شما وضوح بیشتری می‌دهد.

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

سایه پاستلی آمبره

اگر می‌خواهید مهارت‌های هنری خود را بیازمایید، یک سایه چشم پاستل آمبره را امتحان کنید. ترکیبی از سایه های روشن مانند نقاشی آبرنگ به نظر می رسد و برای ماه های گرم تر ظاهری عالی است.

5 سایه چشم پاستلی فصل بهار

با استفاده از یک سایه چشم براق و شفاف در بالا برای درخشندگی و درخشندگی بیشتر، آن را به سطح بعدی ببرید.

سخن پایانی:‌

در این مطلب 5 سایه چشم پاستلی بهاره را بهه شما معرفی کرده ایم و امیدواریم از آنها لذت برده باشید. همچنین پیشنهاد میکنیم از مطلب چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید بازدید کنید و نظر خود را برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.