آرایش چشم

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

5 خط چشم گرافیکی + آموزش : اگر به خط چشم بالدار کلاسیک تسلط دارید و آماده اید آرایش چشم خود را به سطح بعدی ارتقا دهید، اجازه دهید طرح های گرافیکی جذاب خط چشم چالش بعدی آرایش شما باشد. از اشکال هندسی گرفته تا طرح های پیچیده تر، طرح های بی پایانی هستند که طرفداران زیادی هم دارند. مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ در زیر، پنج مورد از شکل‌های گرافیکی خط چشم مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذاریم تا در تابستان امسال برای داشتن ظاهری عالی آنها را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم

خط چشم بال باز.

فقط با استفاده از خط چشم مایع مشکی معمولی خود می توانید ظاهری چشم نواز ایجاد کنید. این طرح بالدار ضخیم در اطراف پلک‌های بالایی منحنی می‌شود و به نقطه‌ای در گوشه‌های بیرونی می‌رسد که باعث می‌شود چشم‌ها بزرگ‌تر و بلندتر به نظر برسند – و فضای خالی، توهم چشم‌های گشادتر را ایجاد می‌کند. طراحی به خودی خود پیچیده نیست، اما ظاهری جذاب ایجاد می کند.

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

خط چشم دو بال.

یک راه عالی برای افزایش ظاهر خط چشم کلاسیک بالدار، اضافه کردن یک بال دوتایی و چند شکل زیبا به آن است. این ظاهر دارای خط چشم دو بال کشیده است که باعث می شود چشم ها برجسته به نظر برسند،  در ترکیب با ستاره های کوچک که پیچ و تاب زیبایی به آن می بخشد.

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

خط چشم قلبی.

شکل کلاسیک دیگری که می‌توان با آن بازی کرد، قلب‌ها است – ساختن آن‌ها آسان است و همیشه مورد علاقه طرفداران خواهند بود. به سادگی قلب های رنگارنگ را با استفاده از یک مداد خط چشم به نوک خط چشم بالدار خود بچسبانید.

نکته حرفه ای: لبه داخلی قلب ها را باز بگذارید تا توهم چشم های بزرگتر ایجاد شود. اگر لبه داخلی را ببندید، چشمان خود را کمی می بندید.

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

خط چشم با بال های پروانه

آرایش پروانه ای برای فصل جشنواره عالی است – و آنها راهی مطمئن برای ارتقای خط چشم شما به سطح بعدی هستند. این ظاهری جسورانه است، بنابراین مطمئن شوید که مژه‌هایتان را با استفاده از یک ریمل حجم‌دهنده در گوشه‌ها پرپشت کنید.

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

خط چشم با الهام شعله های آتش

هیچ راه بهتری برای جلب توجه به چشمانتان از احاطه کامل آن ها با خط چشمی که فک هایتان را رها می کند وجود ندارد. این ظاهر دارای شعله های نئون ombre است که پلک بالایی و همچنین زیر خط مژه های پایین را تزئین می کند. برای اینکه چشم‌ها را شفاف‌تر کنید و جلوه‌ای روشن‌تر بدهید، طرح رنگارنگ را با خط چشم بالدار مشکی کلاسیک ست کنید.

5 خط چشم گرافیکی + آموزش

سخن پایانی:

امبدواریم از این 5 مدل خط چشم گرافیکی و جدید استفاده کرده باشید و توانسته باشید از آن ها برای داشتن ظاهری زیبا بهره ببرید. همچنین پیشنهاد میکنیم بخوانید: چند مدل خط چشم با رنگ سبز | خط چشم سبز

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.