آرایش صورت, آرایش و زیبایی, سلامت پوست

4 نکته برای اینکه آرایش شما صاف به نظر برسد

4 نکته برای اینکه آرایش شما صاف به نظر برسد

4 نکته برای اینکه آرایش شما صاف به نظر برسد : هیچ چیز مانند ترک خوردن آرایش پوست و دلمه شدن آن نمی تواند در خراب کردن آرایش تاثیر بگذارد. قطعا میدانید که نرمی و صاف بودن آرایش پوست چقدر می تواند در زیبا و جوانتر رسیدن پوست شما تاثیر گذار باشد. در این مقاله در 2رخ همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم با 4 نکته آرایش صاف تری داشته باشید.

پوست خود را با لایه برداری آماده کنید

صرف نظر از اینکه چه مواد آرایشی روی پوست خود می زنید، داشتن لکه های خشک و بافت ناهموار پوست از صافی پوست شما می کاهد. برای رفع این نگرانی ها، ما بر اهمیت لایه برداری تاکید می کنیم.

4 نکته برای اینکه آرایش شما صاف به نظر برسد

وقتی پوست شما تازه لایه برداری شده باشد، فونداسیون بهتر به پوست شما می چسبد. برای استفاده روزانه از اسکراب های شیمیایی که به اندازه کافی ملایم هستند و رنگ چهره را یکدست می کند، پوست را بازسازی می کند و ظاهر خطوط و چین و چروک ها را برطرف می کند استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: موثرترین اسکراب خانگی برای پوست چرب

مرطوب کننده را فراموش نکنید

برای اینکه فونداسیون شما بهترین ظاهر را داشته باشد، یک لایه از یک محصول مرطوب کننده ضروری است. حتی کمی مرطوب‌کننده یا سرم سبک هم جواب می‌دهد. در این که چه نوع مرطوب کننده ای را انتخاب کنید حتما نوع پوست خود را در نظر داشته باشید.

4 نکته برای اینکه آرایش شما صاف به نظر برسد

فونداسیون آرایشتان را هوشمندانه انتخاب کنید

هر کرم پودر متفاوت است و پوست هر فردی نیز متفاوت است. اگر به دلیل لکه‌های پوستی با پوستی بافت‌دار مواجه هستید، فونداسیون‌ های مات را انتخاب کنید. از محصولات درخشان دوری کنید. از محصولات مات کننده استفاده کنید زیرا نمی خواهید به بافت توجه کنید. وقتی از هر چیزی با درخشندگی بالا استفاده می‌کنید، بافت بیشتری خواهید دید.

بیشتر بخوانید:‌ آموزش چند مرحله ساده زیرسازی آرایش صورت، چشم و لب

اگر پوست خشکی دارید، فونداسیون هایی با بافت سنگین می توانند به سفت شدن و ناراحتی که اغلب با نوع پوست شما همراه است، اضافه کنند. در عوض، محصولات سبک وزن را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب کرم پودر مناسب برای پوست

روش کاربردی خود را در نظر بگیرید

بهترین راه برای اعمال فونداسیون به ترجیحات شخصی بستگی دارد. با این حال، اگر در تلاش هستید که آرایش خود را به دلیل بافت پوست صاف کنید، استفاده از یک بلندر آرایشی، بهترین گزینه است. استفاده از فونداسیون با یک اسفنج مرطوب عالی است زیرا محصول اضافی را که می تواند بر بافت تأکید کند، جذب می کند.

4 نکته برای اینکه آرایش شما صاف به نظر برسد

بیشتر بخوانید: چگونه باید از بیوتی بلندر استفاده کنیم؟

کلام آخر:

بنابر توضیحات گفته شده برای داشتن پوستی صاف پوست خود را لایه برداری کنید،‌ از کرم مرطوب کننده استفاده کنید، کرم پودر مناسب را انتخاب کنید و از بلندر های آرایشی استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 5 افسانه ای که نباید برای پوست و زیبایی خود باور کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.