آرایش چشم, زیبایی

3 نکته برای سایه چشم نقره ای

3 نکته برای سایه چشم نقره ای

3 نکته برای سایه چشم نقره ای : اگر از علاقه مندان به آرایش هستید، احتمالاً ترند سایه چشم متالیک را همه جا دیده اید . به آرایش اخیر فرش قرمز، ویژگی های تحریریه و تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی نگاه دقیق تری بیندازید و متوجه خواهید شد که چه تعداد از مردم رنگ های طلایی، برنزی و نقره ای را به چشمان خود می زنند.

و در حالی که مردم معمولاً از سایه‌های گرم ورزشی مانند برنز و طلایی راحت‌تر هستند زیرا آنها به خوبی با قهوه‌ای خنثی جفت می‌شوند. بازی با نقره می تواند ظاهری چشم نواز داشته باشد و کیفیت درخشانی که دارد آن را بر روی چشم ها می زند. اما ما آن را دریافتیم – بر خلاف سایر سایه های فلزی، ایجاد یکپارچگی آن به عنوان بخشی از آرایش کامل می تواند دشوار باشد.

آن را با خط چشم عمیق زیباتر کنید

از آنجا که نقره از نظر اشباع معمولاً یک سایه فلزی روشن است و نور را به خوبی منعکس می کند، می تواند چشم ها را بشوید یا باعث از بین رفتن ابعاد آنها شود. یک راه عالی برای مبارزه با این موضوع، زمین زدن آن با یک خط چشم عمیق است.

او می‌گوید: «می‌توانید آن را با آستر مشکی و ریمل مشکی یا خط دریایی و ریمل سرمه‌ای ترکیب کنید.

3 نکته برای سایه چشم نقره ای

انجام این کار به ظاهر شما باز می گردد و شکل چشمان شما را برجسته می کند که ممکن است در ظاهر نقره ای تک رنگ از بین برود.

بیشتر بخوانید: چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

آن را با آرایش مات جفت کنید

ظاهر آرایش وقتی که کنتراست داشته باشد بیشترین ابعاد را دارد. سایه چشم متالیک در طبیعت درخشان و منعکس کننده نور است، بنابراین به زیبایی با آرایش مات در سایر نواحی صورت جفت می شود.

3 نکته برای سایه چشم نقره ای

اگر چیزی را انتخاب می‌کنید که بازتاب نور داشته باشد و فویل شده باشد [در سایه چشم نقره‌ای]، یک رژ لب مات زیبا برای زمین کردن آن پیدا کنید.

با رنگ لب عمیق کنتراست ایجاد کنید

ایجاد کنتراست را می توان با پرداخت ها و رنگ ها انجام داد. برای اینکه سایه‌های کرومی را واقعاً برجسته کنید، آن را علاوه بر روکش‌های مات، با یک لبه‌ی عمیق جفت کنید.

3 نکته برای سایه چشم نقره ای

سر جان می گوید: «من [سایه نقره ای] را با لب مرلو جفت می کنم. یک رژ لب مات مرلوتی عمیق یا یک رژ لب مات قرمز با چشمی نقره ای جذاب خواهد بود.

سخن پایانی:

با این سه راه می توانید بهترین بازخورد را نسبت به سایه خود داشته باشید و سایه نقره ای خود را زیباتر و جذاب تر کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 5 آرایش زیبا برای چشمان قهوه ای

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.