رنگ و لایت مو, زیبایی

15 رنگ مو برای پوست برنزه

15 رنگ مو برای پوست برنزه

15 رنگ مو برای پوست برنزه : اگر رنگ پوست برنزه زیبایی دارید علاوه بر استفاده از جذاب ترین آرایش برای پوست برنزه، شما باید رنگ مویی را پیدا کنید که مکمل پوست شما باشد. و وقتی نوبت به بروز رسانی ظاهر زیبایی خود با یکی از بهترین رنگ های مو برای پوست برنزه می شود، مطمئناً گزینه های کمی ندارید. به ما اجازه دهید 15 ایده از رنگ مو را برای پوست برنزه به اشتراک بگذاریم تا بتوانید انتخاب خود را انتخاب کنید و بدانید که کاملاً فوق العاده به نظر خواهید رسید.

بیشتر بخوانید: 5 نکته که باید قبل از رنگ کردن موهایتان بدانید؟

بهترین رنگ مو قهوه ای برای پوست برنزه

پوست برنزه معمولاً دارای ته رنگ های گرم است که همانطور که ممکن است حدس زده باشید با سایه های گرم به خوبی بازی می کند. بنابراین، گزینه رنگ مو قهوه ای مورد علاقه خود را از لیست زیر انتخاب کنید.

قهوه ای طلایی

این رنگ موی درخشان برای کسانی که در حال حاضر با پایه قهوه‌ای شروع کرده‌اند، ایده‌آل است، ته رنگ عسلی فوق‌العاده‌ای دارد تا ظاهری بی‌نقص در آفتاب داشته باشد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

قهوه ای طلایی روشن

برای کسانی که تارهای روشن‌تر را دوست دارند، موهای قهوه‌ای طلایی روشن همخوانی شماست. این گزینه زیبا ویژگی های شما را برجسته می کند در حالی که به طور همزمان به پوست شما گرما می بخشد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

قهوه ای شاه بلوطی

اگر به دنبال رنگ موهای سبزه‌ای هستید، به دنبال تارهای قهوه‌ای بلوطی نباشید. این سایه برای افزایش ابعاد و گرما به موهای شما معجزه می کند و کاملاً مکمل پوست برنزه شما است.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

موهای قهوه ای ماهگونی

اگر نشنیده اید، موهای قرمز مایل به قهوه ای هنوز هم مد هستند. اگر می‌خواهید یک رنگ سبزه مد روز را امتحان کنید، موهایتان را با رنگ موی قهوه‌ای ماهگونی رنگ کنید. با ترکیبی عالی از نت های قرمز و قهوه ای با هم، می توان گفت که این رنگ بهترین را ارائه می دهد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

قهوه ای برنزی

این سایه سبزه با افزودن یک حس فلزی به موهای قهوه ای شما، تعادلی عالی بین جاودانگی و مد روز بودن را ایجاد می کند.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

آمبره قهوه ای تا بلوند

موهای آمبره قهوه ای به بلوند دارای یک انتقال بسیار زیبا از قهوه ای به بلوند که به راحتی ظاهری شیک ایجاد می کند. ناگفته نماند، ریشه‌های تیره‌تر آن را بسیار کم نگهداری می‌کنند.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

بهترین رنگ موهای قرمز برای پوست برنزه

اگر به دنبال یک رنگ موی جسورانه هستید هیچ چیز جذاب تر از رنگ موی قرمز نیست. به خواندن بهترین رنگ موهای قرمز برای تکمیل رنگ پوست برنزه خود ادامه دهید.

رنگ قرمز

دوست دارید یک رنگ موی چشم نواز داشته باشید؟ این رنگ با ترکیبی زیبا از سایه های بلوند، سبزه و قرمز، گرما را به سطح بالاتری می برد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

قرمز خالص

اگر می خواهید کاملاً رنگ موی قرمز را در آغوش بگیرید، توصیه می کنیم این کار را با رنگ روشن و آتشین انجام دهید. چه یک کار تمام رنگی یا هایلایت را انتخاب کنید، می توانید انتظار داشته باشید که این سایه همه کار را انجام دهد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

مس طلایی

اگر به دنبال دوری از رنگ قرمز سنتی هستید، زمان آن رسیده که با موهای مسی طلایی آشنا شوید. این رنگ بسیار شیک قرمز و بلوند را با هم ترکیب می کند تا رنگی زیبا در برابر پوست برنزه شما به نظر برسد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

بیشتر بخوانید: چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو

اسکارلت

اگر قصد دارید به سمت تاریکی روی بیاورید، رنگ موی اسکارلت بهترین رنگ موی قرمز برای شماست. این رنگ موی قرمز روشن دارای نت‌هایی از بنفش است که باعث ایجاد تنالیته می‌شود که جلب توجه می‌کند.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

بهترین رنگ موهای بلوند برای پوست برنزه

بلوند توت فرنگی

وقتی نمی توانید بین انتخاب موهای بلوند و موهای قرمز تصمیم بگیرید، بلوند توت فرنگی انتخاب را بسیار آسان می کند. این سایه که یک رنگ اصلی مو است، به شما امکان می دهد شکاف بین سایه های روشن و تیره را پر کنید و در عین حال توجه را به رنگ پوست برنزه زیبای خود جلب کنید.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

بلوند دارچینی

با استفاده از رنگ موی بلوند دارچینی، کمی ادویه به موهای بلوند خود اضافه کنید. این ترند موهای زرق و برق دار، سایه های مسی، بلوند و خرمایی را برای رنگی ترکیب می کند که نام ادویه ای که به آن نام گذاری شده است را به خوبی نمایان می کند.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

بلوند عسلی

همانطور که اشاره کردیم، رنگ پوست برنزه با رنگ موهای گرم زیبا به نظر می رسد، به همین دلیل است که بلوند عسلی رنگ بعدی مو در لیست ما است. این رنگ چهره شما را درخشان می کند – و اگر اینطور نیستید ممکن است شما را به سمت یک بلوند طبیعی سوق دهد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

بلوند کهربایی

اگر به ایده رنگ های مسی اضافه شده به موهای بلوند علاقه دارید، موهای بلوند کهربایی ارزش امتحان کردن را دارد. یک پایه بلوند را با رنگ‌های متمایل به قرمز رنگی که در سراسر آن مخلوط شده است، تصور کنید، و منظور ما را متوجه خواهید شد.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

موی بلوند رز

در مورد رنگ های درخشان، شاید ارزش کاوش در شگفتی های موی بلوند رز را داشته باشد. یکی از داغ‌ترین رنگ‌های مو در حال حاضر، بلوند رز با روکش فلزی درخشان و پایه بلوند طبیعی، مکمل پوست برنزه است.

15 رنگ مو برای پوست برنزه

سخن پایانی: 

همانطور که مشاهده کردید رنگ موهای بسیار زیادی برای پوست های برنزه وجود دارد ،‌فقط توجه داشته باشید که رنگ های گرم بسیار مناسب پوست برنزه هستند و از رنگ های سرد دوری کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: آیا رنگ کردن مو در دوران بارداری خطرناک است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.