مدل مو

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا : از موهای فر گرفته تا موهای صاف، گزینه‌های مدل موی با قد متوسط ​​برای مردان بی‌پایان است. این بین طول بسیار عالی است زیرا می توانید با سبک هایی بازی کنید که خیلی بلند نیستند اما نیازی به عجله برای برش ندارند. این قد متوسط بودن هرگز به این خوبی احساس نمی شد، اینطور نیست؟ برای مشاهده 10 مدل مو و مدل موی مورد علاقه ما برای مردان و پسران با موهای متوسط به خواندن ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: 10 مدل از بهترین عطر تابستانی مردانه

امواج درهم

موهای موجدار ژولیده کاملاً بی دردسر به نظر می رسند و تقریباً به همان اندازه که به نظر می رسد به کار کمی نیاز دارند. قد خود را کوتاه کنید تا از شر موها خلاص شوید و شروع به استفاده از سیستم مراقبت از موی حجم دهنده کنید.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

آندرکات پشت صاف

در حالی که آندرکات‌ها ظاهری تند و تیز در نظر گرفته می‌شوند، افزودن رشته‌های صاف به ترکیب ظاهری صیقلی به آن می‌دهد که تقریباً برای هر موقعیتی در دستور کار شما مناسب است. این مدل موی مردانه شیک دارای خط مشخصی از موهای وز کرده در زیر تارهای بلندتر است.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

مدل مو با لایه های مختلف

اگر فردی بی سر و صدا هستید، لایه های طولانی را انتخاب کنید. لایه های بلند نیازی به مدل موی مردانه بلندتر ندارند – آنها فقط به اضافه کردن چندین لایه اشاره دارند که طول آنها فقط کمی متفاوت است. لایه ها می توانند به حجم و اندام هر مدل موی مردانه با قد متوسط ​​کمک کنند و نیازی به اصلاح مداوم ندارند.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

پیچش های کوتاه با آندرکات

این طرح مو، شیک و کم رنگ، به شما این امکان را می دهد که طول خود را در بالا به رخ بکشید، در حالی که پشت و کناره های سر خود را برای بازی در زوایای کوتاه نگه دارید. موهای خود را به اندازه یک اینچ تقسیم کنید، کمی ژل مو اضافه کنید و به دو رشته به اندازه یکسان تقسیم کنید. هر دو رشته را ضربدری کنید تا به انتهای آن برسید و با کش مو محکم کنید.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

حاشیه سیخ دار سنتی

وقتی صحبت از کلاسیک نگه داشتن چیزها می شود، نمی توانید با یک حاشیه سنتی سیخ دار اشتباه کنید. این سبک ظاهری بادکش ایجاد می کند – بدون آب و هوای بد – برای استایلی که ویژگی های صورت شما را بهبود می بخشد. همچنین برای مردانی که صورت‌های مربعی شکل و ویژگی‌های صورت مشخص دارند، جذاب است.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

محو شدن کلاسیک با امواج انگشت

مدل موهای رنگ و رو رفته همیشه مد هستند، اما اگر می خواهید استایل خود را چند درجه بالاتر ببرید، موج های انگشت بهترین راه برای افزودن به ظاهر شما هستند. کناره های موهایتان را محو کنید و با مقداری بتونه مو به اندازه یک سکه، یک موج نرم به بالا اضافه کنید. بتونه را در کف دست خود بمالید و روی موها کار کنید. حتی می توانید از یک شانه برای ایجاد جزئیات موج دار استفاده کنید.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

صاف پشت صاف

با کمی TLC و ژل مو، قفل های با طول متوسط ​​خود را از حالت پشمالو به صاف تغییر دهید. با شامپو و نرم‌کننده‌های ترمیم‌کننده به این رشته‌ها جان بدهید. در مرحله بعد، رشته های هنوز خیس را با یک شانه به عقب برگردانید و یک ژل برای نگهداری اضافه کنید.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

فرهای نامتقارن

در حالی که ممکن است تمایل داشته باشید به چیزهایی که می دانید پایبند باشید و از کوتاه کردن موها به جز یکنواخت اجتناب کنید، دلیلی برای ترس از مدل های نامتقارن وجود ندارد. بلندتر کردن موها در یک طرف می تواند روشی عالی برای افزایش حجم و قد موهای نازک باشد. به فرهای طبیعی یک برش نامتقارن بدهید تا بدنی حسادت برانگیز ایجاد کنید.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

کوتاهی موی بلند

مدل موی کویف، برداشتی مدرن از پومپادور، یک برش مخروطی با طول اضافی و نامرتب در بالا است. مدل موی کویف که به حجم کمی کمتر از پومپادور نیاز دارد، برای مردانی که به دنبال مدل موی کم‌مراقبتی هستند، اما هنوز کاملاً مد روز هستند، مناسب است. برای حالت دادن به این برش، از ژل یا کرم موی سبک استفاده کنید.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

برش صفحه تخت

آیا آماده اید موهای خود را به ارتفاعات جدید ببرید؟ ترکیبی از یک مدل موی بالا تخت با یک مدل موی کناری تنگ یک گزینه عالی است. این سبک برای طول های متوسط ​​عالی است، این سبک با برش افقی طراحی شده است که به رشته های شما اجازه می دهد تا به صورت عمودی بایستند تا پایانی متمایز داشته باشند.

10 مدل موی متوسط مردانه زیبا

سخن پایانی:

این ده مدل از محبوب ترین مدل های موی مردانه اخیر هستند که طرفداران زیادی دارند. اگر شما از این مدل های مو استفاده کرده اید نظر خود را برای کاربران 2رخ در میان بگذارید. همچنین بخوانید: مدل های جدید بستن موی بلند مردانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.