آرایش چشم

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد : همانطور که ممکن است دوست داشته باشید سایه‌های چشم خنثی را آزمایش کنید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که با چند آرایش روشن همه چیز را تغییر دهید. مطمئنا، فکر کردن به اینکه آرایش رنگارنگ ممکن است سبک شما نباشد، آسان است، اما جفت کردن سایه‌های مناسب می‌تواند شما را باورمند کند! با انتخاب سایه چشم صورتی و زرد، وقت شماست که بدرخشید!

اگر اولین فکر شما این است که ترکیب صورتی و زرد کمی بیش از حد است، ما اینجا هستیم تا شک شما را برطرف کنیم. چه طرفدار چشم‌های هاله‌ای کلاسیک باشید و چه از سایه چشم‌های مد روز سیر نمی‌شوید، راه‌های بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید آرایش چشم‌تان را به ستاره نمایش تبدیل کنید. قطعا یکی از این 10 مدل سایه چشم شما برای شما مناسب است.

چشم گربه ای لیمونادی

اگر نمی توانید از چشم گربه ای بی انتها سیر شوید، اکنون فرصت دارید آن را با کمی رنگ به سطح بعدی ببرید. این ظاهر دارای سایه چشم صورتی است که در سرتاسر پلک شما قرار می گیرد و رنگ های زرد روشن در یک نقطه ترکیب شده است تا ظاهری شبیه گربه به چشم ها بدهد. راهی عالی برای بازی با رنگ ها و تقویت مهارت های ترکیبی شما، این ظاهر در کمترین زمان به انتخاب شما تبدیل خواهد شد.

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

برای اینکه خودتان آن را امتحان کنید، با کشیدن سایه چشم به رنگ صورتی مرواریدی روی تمام پلک‌ها و خط مژه‌های پایین شروع کنید. در مرحله بعد، سایه را در مرکز درب خود بمالید و به طور یکنواخت مخلوط کنید تا یک تغییر رنگ بدون درز ایجاد شود. حتما رنگ را به سمت بیرون بکشید تا جلوه خط چشم بالدار داشته باشید.

سایه چشم غروب آفتاب

یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای ترکیب رنگ صورتی و زرد در آرایش چشم، استفاده از سایه چشم غروب است. این ظاهر که دارای شیب زرد، نارنجی، صورتی و بنفش است، غروب فوق‌العاده خورشید را تقلید می‌کند تا واقعاً چشمان شما را برافراشته کند.

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

چشم های هاله ای

چشم‌های هاله‌ای یکی از بزرگ‌ترین ترندها در بین وبلاگ نویسان زیبایی و متخصصان آرایش هستند، و ما فکر می‌کنیم که شما نیز باید به این ظاهر نگاه کنید. با داشتن سایه چشم پررنگ در مرکز پلک با رنگ متضاد اطراف آن، جای تعجب نیست که این ظاهر همچنان یک انتخاب برجسته باشد. به دنبال سایه های عالی برای عکس گرفتن با آن هستید؟ هیچ چیزی جز صورتی و زرد نمیتواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

با استفاده از سایه چشم روی تمام پلک خود به عنوان رنگ پایه شروع کنید. در مرحله بعد، یک سایه چشم زرد را روی مرکز پلک خود بزنید و کمی به سمت بیرون مخلوط کنید تا رنگ را برای یک گرادیان تنظیم کنید. در نهایت، سایه چشم را با رنگ صورتی مادمازل به گوشه‌های داخلی و خارجی چشم و از میان چین بکشید.

سایه دودی

چه کسی می گوید که آرایش چشم دودی فقط برای سایه های تیره و گرم اختصاص دارد؟ باور کنید یا نه، می توانید این ترند را با سایه چشم صورتی و زرد زنده کنید.

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

با استفاده از یک سایه هلویی ملایم روی تمام پلک خود شروع کنید. سپس، یک سایه چشم زرد را روی نیمه داخلی پلک خود بکشید. در مرحله بعد، به پالت خود برگردید، یک رنگ قهوه ای براق با رنگ متوسط ​​را روی نیمه بیرونی درب و از طریق چین بکشید. با استفاده از سایه چشم صورتی مرجانی پالت در چین و چروک خود، آن را با سایه قهوه ای ترکیب کنید تا عمق مناسبی داشته باشد.

با خط چشم مدادی به رنگ مشکی روی خط مژه خود پایان دهید و با یک برس زاویه دار کوچک رنگ را لکه دار کنید تا ظاهر خود را کامل کنید.

سایه فلورسنت

آیا می خواهید ظاهر آرایش باند را به زندگی واقعی خود بیاورید؟ زمان آن فرا رسیده است که آرایش چشم فلورسنت را امتحان کنید. ترکیب یکپارچه دو روند در یک، این ظاهر کاملاً در مورد سایه های نئون ورزشی و خط چشم شناور است تا ظاهری واقعاً چشم نواز داشته باشد. با برس زدن سایه چشم صورتی فلورسنت درست در چین، صحنه را تنظیم کنید. خط چشم نازکی از خط چشم زرد را در امتداد خط مژه خود دنبال کنید، سپس با چند لایه از ریمل ضدآب ، ظاهر خود را برجسته کنید.

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

سایه آمبره زرد تا صورتی

روند سایه چشم ombre به راحتی سرها را تغییر می دهد – به خصوص اگر سایه های صورتی و زرد را به ترکیب اضافه کنید. برای شروع، یک سایه چشم زرد را به گوشه داخلی چشم خود بزنید. با رنگ صورتی ملایم از رنگ سایه چشم  در مرکز پلک های خود دنبال کنید. ظاهر خود را با صورتی کمی تیره تر در قسمت بیرونی چشم خود تقویت کنید، و همه چیز آماده است!

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

بیشتر بخوانید: چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید

سایه چشم های متالیک روشن

اگر بخواهیم یک آرایش چشم صورتی و زرد را نام ببریم که شما را اشتباه نکند، چشم های متالیک رای ما را می گیرند. این روند به چشمان شما ظاهری درخشان و براق با رنگی پر شور می بخشد. با استفاده از آرایش سایه چشم در نگین رژگونه بر روی پلک خود، این روند را امتحان کنید. در مرحله بعد، یک سایه چشم زرد را در مرکز پلک خود مخلوط کنید و یک رشته مروارید را روی آن اضافه کنید تا چشمانتان تقویت شود. یک کت ریمل و شما تمام شده اید!

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

پلک زرد و خط چشم رز گلد

آیا می خواهید با ظاهر سایه چشم صورتی و زرد خود در سمت جسور قدم بزنید؟ وقت آن رسیده که سایه چشم زرد با خط چشم رزگلد را به شما معرفی کنیم. این ظاهر با ارائه یک فضای بازیگوش و در عین حال شیک، خلاقیت را به سطح بعدی می برد.

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

برای داشتن ظاهر، با زدن سایه چشم زرد روی تمام پلک خود شروع کنید تا زمانی که به طور یکنواخت ترکیب شود. سپس از خط چشم برای خط مژه بالایی خود استفاده کنید و به آرامی خط چشم را در لبه بیرونی چشم خود تکان دهید. برای تکمیل ظاهر، یک خط چشم رزگلد روی آن قرار دهید.

سایه برش رنگارنگ

چین برش همچنان در صدر فهرست ترندهایی است که باید امتحان کنید، و ایجاد ظاهری با سایه چشم صورتی و زرد ممکن است ظاهر مورد علاقه ما باشد. روشی شیک برای نشان دادن تضاد رنگی تمیز، این آرایش چشم ارزش یک سلفی اینستاگرامی یا پنج عکسی را دارد!

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

چشمان براق

اگر قصد بیرون رفتن از جعبه را دارید، چشمان براق رنگی فراموش نشدنی را به همتایانتان می دهد. راهی عالی برای ایجاد ظاهری بیان‌کننده، این روند براق و خیس ناامید نمی‌شود. سعی کنید نیمی از پلک های خود را از براق کننده چشم صورتی و در نیمه دیگر از براق کننده زرد استفاده کنید. همچنین می‌توانید همیشه یک براق چشم شفاف روی هر یک از سایه های صورتی و زرد دیگری که به اشتراک گذاشته‌ایم بپوشانید!

10 مدل سایه چشم صورتی و زرد

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین هدیه را برای خانم ها انتخاب کنیم؟

سخن پایانی: 

هریک از این سایه ها میتوانند انتخاب بسیار مناسبی باشند برای شما که به دنبال سایه ای خاص هستید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید را بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.