آرایش چشم

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید : با آمدن فصل بهار بهتر است سبک آرایشی خود را نیز تغییر دهید،‌ مطمئناً مدل موی مجلسی شما بسیار مهم است، اما آرایش مجلسی شما ممکن است یکی از مهم ترین عناصر برای ایجاد ظاهری برجسته باشد که می توانید برای دهه های آینده به آن افتخار کنید. با تعداد زیادی گرایش آرایش – از جمله چندین مدل خط چشم گرافیکی و حتی آرایش تک رنگ متناسب با لباس شما – در انتخاب گزینه ها ضرر نخواهید کرد. ما 10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید را برای شما آورده ایم. با ما همراه باشید.

پوست درخشان

با پوستی که می درخشد نمی توانید اشتباه کنید – و همه چیز با روتین مراقبت از پوست درست شروع می شود. با استفاده از یک اسکراب صورت جشن آماده شوید، سپس از سرم برای تقویت استفاده کنید. اگر اسکین‌مالیسم گرایشی است که شما آن را انتخاب می‌کنید، می‌توانید به طور کلی از کرم پودر چشم پوشی کنید و به رنگ پوست برسید.

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

بیشتر بخوانید: چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

مونوکروم قرمز

قرمز به دلایلی یک رنگ قدرتمند است و در هر رنگ پوستی زیبا به نظر می رسد. همانطور که گفته شد، اگر می‌دانید که چگونه سایه را برای تکمیل رنگ چهره خود سفارشی کنید، یک آرایش قرمز تک رنگ می‌تواند برای جشن جشن عالی باشد. اگر به یک میانبر نیاز دارید، می توانید با استفاده از یک محصول روی پلک ها، لب ها و گونه ها ظاهری زیبا داشته باشید.

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

چشم های نگین دار

برای اینکه متوجه نشوید که کریستال ها و سایر تزئینات جواهرات در حال آرایش هستند، باید کاملاً از رسانه های اجتماعی بی بهره باشید. چه به یک خط چشم شناور اضافه شود، چه در گوشه های بیرونی یا چشم، فقط چند عدد می توانند ظاهر آرایش را بهبود بخشند. اگر می خواهید ظاهر خود را انجام دهید، فقط مطمئن شوید که روی جواهرات با کیفیتی سرمایه گذاری کنید که در تمام طول شب باقی بمانند و چسبی که برای صورت شما آسیب رسان نیست.

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

بیشتر بخوانید: چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید

آرایش چشم غروب

اگر همه دوستان شما می گویند که شما شخصیت جسورانه ای دارید، شاید یک آرایش چشم واقعا جسورانه همان چیزی باشد که برای جشن امسال می خواهید. یکی از جذاب‌ترین آرایش‌های آرایشی که حال و هوای بهاری ایجاد می‌کند، ترند سایه چشم غروب آفتاب است و تنها با چند نکته می‌توانید به راحتی خودتان را بازسازی کنید.

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

آرایش چشم پاستلی

یکی دیگر از ظاهری که بهار را فریاد می زند و برای جشن مجلسی زیباست، چشم های پاستلی زیبا است. برای این ظاهر، یک سایه چشم پاستلی در سایه ای انتخاب کنید که مکمل یا با لباس مجلسی شما باشد. به عنوان مثال، اگر لباس شما سایه صورتی است، آن را با سایه صورتی پاستلی ست کنید.

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

اگر می‌خواهید آن را ظریف‌تر و ساده‌تر نگه دارید، به جای آن خط چشم پاستلی را انتخاب کنید و آن را به خط بالا و پایین خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: 5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

آرایش متالیک

ما عاشق متالیک هستیم و مشتاقیم که هر موقعیتی برای شکوفا کردن آرایش متالیک خود پیدا کنیم. یک لبه متالیک با آرایش خنثی را در هر جای دیگری امتحان کنید.

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

خط چشم گرافیکی

به هیچ وجه نمی‌توانیم فهرستی از ایده‌های آرایشی افسانه‌ای ایجاد کنیم و یکی از مورد علاقه‌هایمان – خط چشم گرافیکی – را به آن اضافه نکنیم.

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

چشم گربه ای معکوس

چشم گربه‌ای مشکی کلاسیکی است که ما آن را دوست داریم، زیرا بی‌انتها است و با هر چیزی که می‌پوشید به خوبی ست می‌شود – اما چرا آن را برای جشن جشن ادویه نکنید و این بار چشم گربه‌ای معکوس را امتحان نکنید؟ البته، تسلط بر چشم گربه‌ای آسان‌ترین کار نیست و نمونه مدرن آن هم نیست، بنابراین از یک حرفه‌ای بخواهید که ظاهر شما را کامل کند تا بتوانید روی تفریح ​​تمرکز کنید و آن را به شبی خاطره‌انگیز تبدیل کنید.

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

آرایش چشم اسموکی کلاسیک

از سوی دیگر، اگر به دنبال آرایشی کلاسیک هستید، می‌توانید به چشم‌های مورد علاقه ما توجه کنید: چشم دودی. چیزی که در مورد چشم دودی عالی است این است که علاوه بر ست شدن خوب با هر لباس و همچنین بی زمان بودن، می توانید آن را طوری سفارشی کنید که هر چقدر که می خواهید دراماتیک یا ظریف باشد.

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

بیشتر بخوانید: آرایش چشم اسموکی چیست؟ تصاویر آرایش اسموکی

آرایش قسمت های داخلی چشم

لازم نیست هر ظاهری دراماتیک و بیش از حد باشد – آرایش مجلسی شما می تواند هر چیزی باشد که می خواهید باشد. و چیزی به سادگی لهجه چشم درونی می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی کلی شما داشته باشد. این کار را با جواهرات ساده صورت، خط چشم فلزی مورد علاقه خود یا یک سایه چشم روشن انجام دهید. این نگاهی است که می توانید به تنهایی انجام دهید و آن را مانند یک کار حرفه ای جلوه دهید.

10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید

سخن پایانی:

امیدواریم از این مطلب لذت کافی و کامل را برده باشید و بتوانید از این آرایش های ترندی برای زیبایی چشم ها و صورت خود استفاده کنید. همینطور بخوانید: چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.