آرایش چشم

چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید

چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید

چند نمونه آرایش تزیینی چشم با مروارید : آرایش های تزیینی که در آن از مروارید و عناصر تزیینی استفاده میشود یکی از ترند های آرایشی بسیار پرطرفدار و زیبا است که توجه بسیاری از بلاگرهای آرایشی را به خود جلب کرده است. در این مطلب چند نمونه از این آرایش را به همراه نقد اندکی مشاهده خواهیم کرد. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانیم: چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

ایجاد کشیدگی با مروارید

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

در این آرایش دو رنگ سایه چشم بازیگوش با یک ردیف مروارید ساده که تا روی پل بینی کشیده شده است را مشاهده میکنید. برای افزایش ابعاد، از مرواریدهای بزرگتر در لبه های صورت و مرواریدهای کوچکتر در وسط استفاده شده است.

ایجاد حس جادویی

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

در اینجا یک آرایش چشمگیر را مشاهده میکنید. حالتی برافروختی با ترکیب پراکنده ای مروارید های مختلف در اطراف شقیقه که به صورت جلوه ی بسیاری بخشده است.

آرایش دخترانه و فانتزی

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

این یک آرایش فانتزی و ملیح است. برای داشتن یک آرایش عروسکی با استفاده از مروارید های کوچک گل های مینیاتوری خلق شده است.

آرایش خیره کننده

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

دو مروارید که در زیر هر چشم قرار می‌گیرند، می‌توانند با صرف زمان یا تلاش کم، بیانیه بزرگی را ایجاد کنند، همانطور که با این نگاه خیره‌کننده ثابت شده است.

آرایش لوگو با مروارید

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

در این آرایش از مرواریدها برای تقلید از لوگوهای طراحان روی گونه خود استفاده شده است. برای ایجاد خطوط تیز و صاف مانند خطوط او، ابتدا حروف را با یک خط چشم روشن روی صورت خود ردیابی کنید و مرواریدهایی را در بالای شابلون موقت خود بچسبانید.

استفاده غالب از مروارید

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

از اینکه مرواریدها را در مرکز توجه ظاهر خود قرار دهید، نترسید، مانند کاری که این آرایشگر با مرواریدهای بزرگ چسبانده شده به گوشه های داخلی چشم خود انجام داد. آن مرواریدها نیز نباید منحصر به چهره شما باشند. یک هدبند مروارید، گیره مو، گوشواره یا گردن بند را هم ببندید، زیرا شما بسیار ظریف هستید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل توربان عروس مناسب برای مجلس

پراکندگی و جسارت

معرفی چند نمونه آرایش تزیینی چشم

در این آرایش ترندی و بسیار متفاوت و جسورانه سعی شده است با پراکندگی مروارید ها استایلی بی نظیر خلق شود.

سخن پایانی: همراهان محترم امیدواریم از این سبک آرایشی زیبا لذت برده باشید. از این سبک آرایشی با مروارید استفاده کرده و عکس های چشمگیر و جذاب بگیرید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب  5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.