زیبایی, مدل مو

چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو

چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو

چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو : صرف نظر از سن شما، موهای خاکستری می توانند روی خط موی شما ظاهر شوند. با وجود افزایش اخیر محبوبیت موی خاکستری، همه حاضر نیستند این رگه های نقره ای را بپذیرند. اگر به دنبال راهی برای پوشاندن رنگ خاکستری خود هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. از رنگ موی دائمی گرفته تا محلول ها ، در ادامه بخوانید تا چند روش برای پنهان کردن موهای خاکستری پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: درمان کم پشتی مو با چند روش ساده | درمان خانگی

سفیدی مو را با اسپری ریشه مو بپوشانید.

اگر به اصلاح سریع موهای خاکستری بین رنگ‌ها نیاز دارید، از یک اسپری پوشش ریشه استفاده کنید تا نواحی بزرگ‌تری از خاکستری‌ها را پنهان کنید تا زمانی که برای محلول دائمی‌تری باقی بماند. فقط روی رشد موها و تا حدودی در طول مو اسپری کنید تا با رنگ ترکیب شود و به طور موثر ریشه های خاکستری را پنهان کنید. اسپری سریع و آسان به سرعت خشک می شود و اثر چسبنده ای از خود باقی نمی گذارد. بهترین قسمت؟ پس از اسپری کردن، تا شامپوی بعدی آماده هستید.

چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو

پوشش ریشه دائمی را امتحان کنید.

هنگامی که فقط نیاز دارید ریشه های خود را تازه کنید، می توانید از رنگ موی دائمی برای هدف قرار دادن آن خاکستری های ورودی استفاده کنید. اما شما نمی خواهید فقط یک رنگ جعبه ای سراسری بگیرید. یک کیت رنگ ریشه دائمی مانند کیت لورآل پاریس مجیک ریشه ریشه نجات 10 دقیقه ای رنگ مو کار خود را انجام می دهد و در پایان هر روز پاک نمی شود. این کیت حاوی همه چیزهایی است که برای پوشاندن خاکستری با رنگ دائمی مو فقط در ده دقیقه نیاز دارید.

چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو

موهای خود را هایلایت کنید.

به جای رنگ کردن تمام موهای خود، سعی کنید برای پنهان کردن موهای نقره ای، هایلایت یا کم لایت اضافه کنید. با ترکیب هایلایت ها در موهای خود، می توان خاکستری های سرگردان را بدون نیاز به مراقبت بیش از حد پنهان کرد.

چند روش برای مخفی کردن سفیدی مو

سخن پایانی:‌

این سه روش روش هایی بسیار تاثیرگذار و مهم هستند برای مخفی کردن سفیدی موهایتان که میتوانید از ان ها به سادگی استفاده کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب آموزش کامل رنگ کردن مو در خانه را بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.