آرایش چشم

چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود : اگر شما هم مانند ما عاشق آرایش هستید، احتمالاً خط چشم های زیادی را در کیف آرایش خود قرار داده اید. به احتمال زیاد، شما مطمئناً یک خط چشم مشکی معمولی، و شاید حتی چند سایه روشن تر نیز دارید. اما خط چشم نود چطور؟

شاید قبلاً به آن نگاهی گذرا نکرده باشید، اما به نظر می رسد که خط چشم نود می تواند یکی از مفیدترین و همه کاره ترین محصولات در کل مجموعه آرایش شما باشد. به خواندن ادامه دهید تا درباره چند مورد استفاده از خط چشم نود بدانید که احساس شما را در مورد این محصول آرایش چشم چند کاره تغییر می دهد.

ظاهر چشمان خود را روشن کنید.

همانطور که روی گونه های بالایی خود را برجسته می کنید تا ظاهری روشن تر ایجاد کنید، همچنین می توانید چشم های خود را برجسته کنید تا به روشن تر نشان دادن آنها کمک کنید. برای انجام این کار، یک مداد خط چشم نود بردارید و یک خط نازک را در امتداد خط آب پایین خود بکشید.  به آرامی پیش بروید – این تکنیک به تمرین نیاز دارد.

چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

چشمان خود را درشت تر کنید.

خط چشم نود نیز می تواند به بزرگتر نشان دادن چشمان شما کمک کند. برای داشتن ظاهری کمی کشیده، یک خط چشم نود به گوشه داخلی هر دو چشم بزنید. برای پایانی یکپارچه، خط چشم نود را به آرامی با استفاده از یک سواب پنبه ترکیب کنید.

بیشتر بخوانید: ترفند آرایشی برای برجسته کردن چشم

چشمان خود را پاپ کنید.

اگر به نظر می رسد که نگاه شما گود افتاده است یا پلک های شما آنقدر که می خواهید نمی زند، خط چشم برهنه خود را بردارید. به سادگی در مرکز پلک های خود رنگ کنید تا کمی بعد ایجاد کنید. وقتی مرکز پلک‌های شما روشن‌تر از کناره‌ها باشد، این توهم چشم‌هایی گردتر ایجاد می‌کند.

چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

به ابروهای خود فرم دهید.

ابروهای پررنگ و مرتب تر از همیشه هستند و راه به جایی نمی برند. یکی از راه‌های کمک به جعل کردن ظاهر ابروهای بی‌نقص یا برجسته کردن شکلی که قبلاً داشته‌اید، استفاده از خط چشم برهنه است.

به سادگی قسمت بیرونی ابروهای خود را دنبال کنید تا آنها را به شکل ایده آل خود درآورید. کلید این هک این است که قوس های خود را به طور کامل با خط چشم نود احاطه کنید و سپس آن را با انگشتان خود یا یک سواب پنبه ای ترکیب کنید تا از شر خطوط آشکار خلاص شوید.

چند راه برای آرایش بهتر با خط چشم نود

چهره خود را برجسته کنید.

در حال حاضر، احتمالاً در برجسته کردن و کانتور کردن صورت خود حرفه ای هستید. در غیر این صورت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک برنز به شکل عدد “3” از پیشانی تا استخوان گونه و در نهایت استخوان فک شما کشیده شود. سپس، کانتورینگ خود را با هایلایت در بالای استخوان گونه، بین ابروها، پایین بینی و وسط چانه دنبال کنید.

در حالی که هایلایتر قطعا جایی در کیف آرایش شما دارد، در روزهایی که کلاچ شما به سادگی کوچکتر از آن است که داخل آن فشرده شود، می توان از خط چشم نود به جای آن استفاده کرد. در واقع، آن را امتحان کنید!

لب های تقلبی با ظاهری پرتر

اگر بدون هایلایتر هستید، لازم نیست رویای داشتن لب‌های پر را رها کنید – خط چشم نود می‌تواند به کمک شما بیاید. کمی خط چشم برهنه را روی کمان کوپید لب بکشید، سپس با انگشت خود آن را مخلوط کنید.

عیوب را پنهان کنید.

برای پوشاندن لک های صورتتان به سرعت با خط چشم نود روی لک ها نقطه بزنید و با انگشت خود ترکیب کنید تا ظاهر هر گونه نقص را به طرز ماهرانه ای بپوشانید.

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید و توانسته باشید بهترین استفاده را از خط چشم های نود بکار ببرید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب 8 ترفند زیبایی برای افراد بی حوصله را بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.