آرایش ناخن

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

چند ایده طراحی برای لاک مشکی : لاک مشکی یک لاک لوکس و باکلاس است که در هر سن و برای هر فصلی می تواند مناسب باشد. در این مطلب چند مدل لاک مشکی آورده شده است. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

پراکندگی سطح غالب مشکی در انگشتان

در این سبک از طراحی ناخن برای دوری از یکنواختی و آنکه بخواهید سبک جدیدی از لاک ناخن را در دست های خود ایجاد کنید،‌ تعدادی از انگشتانتان را با لاک مشکی نپوشانید و فقط طرح ساده ای مانند یک قلب کوچک یا نقطه بر دیگر انگشتانتان قرار دهید. مانند تصویر زیر :

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

طرح ساده ی اشکی 

نیازی نیست که همه ی طراحی های ناخنتان پیچیده و پر زرق و برق باشند با طرح های ساده نیز می توانید ظاهری شیک داشته باشید. بر روی انگشتانتان در ابتدا یک دایره از رنگ مشکی گذاشته و به صورت مارپیچ آن را حالت دهید تا شکلی مانند زیر بدست آید :

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

تضاد رنگی

یکی از سبک های طراحی ناخن استفاده از تضاد رنگی است. می توانید هنگام طراحی از یک لاک سفید در کنار لاک مشکی استفاده کرده و سبک جدیدی را ایجاد کنید.

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

بیشتر بخوانید: 33 مدل از جذابترین طرح های ناخن | مانیکور مناسب برای تابستان

اشکال نمادین

کسانی که هنر خوانده اند ممکن است با نمادها در طراحی آشنا باشند. در این سک از طراحی ناخن یکی از نمادهای مورد علاقه خود را با یک رنگ متضاد روی لاک مشکی خود طراحی میکنید. هر کدام از این نماد ها می توانند معنی خاصی دااشته باشند برای مثال در اینجا مثلث نماد قدرت است.

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

تضاد درخشندگی

این سبک از طراحی به مقدار فراوان می تواند بر روی درخشندگی ناخن هایتان تاکید کند. با استفاده از یک برق ناخن برروی قسمت بالایی ناخن خود که از قبل با یک لاک مات آن را لاک زده اید براق کنید.

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

استفاده از ورق طلا

این سبک از طراحی ناخن ظاهری شیک و لاکچری ایجاد خواهد کرد با قراردادن چند تکه ورق طلا و سپس نهایی کردن آن با یک لایه برق ناخن زیبایی دست های خود را دوچندان کنید.

چند ایده طراحی برای لاک مشکی

سخن نهایی:

امیدواریم از این چند طرح خوشتان آمده باشد. طرح های درخواستی خود را مطرح کنید تا با قرار دادن آنها به شما در انتخاب ناخن هایی زیبا تر کمک کنیم. همچنین بخوانید: تفاوت ژلیش و اکرلیک ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.