آرایش لب, آرایش و زیبایی

همه چیز راجع به بلاشینگ یا تتوی لب

همه چیز راجع به بلاشینگ یا تتوی لب

همه چیز راجع به بلاشینگ یا تتوی لب : در حالی که تکنیک‌های آرایش غیرقابل شستشو جدید نیستند، اما می‌توان گفت که با گذشت زمان و پیشرفت‌های تکنولوژیکی بهبود یافته‌اند. ایده خط چشم خالکوبی شده ممکن است باورنکردنی به نظر برسد، زمانی که در تلاش هستید خط مژه خود را به طور روزانه مشخص کنید، اما با تغییر روند آرایش، ممکن است نیازی به آرایش دائمی نداشته باشید.

خوشبختانه، در حال حاضر گزینه‌های آرایشی موثر، دائمی و نیمه دائمی مانند میکروبلیدینگ و رژگونه‌سازی لب وجود دارد که در نهایت محو می‌شود و باعث می‌شود آنها تعهد کمتر ترسناکی داشته باشند. و اخیراً رژ زدن لب ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اگر با روش زیبایی مرسوم، آشنا نیستید، به خواندن ادامه دهید زیرا ما آنچه را که باید در مورد این “تتوی لب” بدانید را به اشتراک می گذاریم.

بیشتر بخوانیم: چگونه لب خود را کانتور کنیم؟

رژگونه لب چیست؟

می توان از آرایش لب دائمی برای تقلید ظاهر رژ لب استفاده کرد، که دقیقاً همان چیزی است که این روند در مورد آن است. رژگونه شدن لب نوعی آرایش دائمی است که شامل خالکوبی لب‌ها برای افزایش رنگ و شکل طبیعی لب‌ها می‌شود. این به شما ظاهری مانند لب های پر از طبیعی می دهد.

همه چیز راجع به بلاشینگ یا تتوی لب

در حالی که تتوهای آرایش دائمی از لحاظ تاریخی نتایج جسورانه‌تر و غیرطبیعی‌تری به‌دلیل اینکه سوزن‌ها رنگدانه‌های زنده را در پوست رسوب می‌کنند، ایجاد می‌کردند، فناوری مدرن باعث شده است که درمان‌هایی مانند رژگونه زدن لب‌ها طبیعی‌تر به نظر برسند. سوزن‌های بسیار کوچک و رنگدانه‌های طبیعی‌تر باعث می‌شود این تکنیک روی لب‌ها کمتر به نظر برسد. اساساً، این روند به شما ظاهری جدی و طولانی مدت “لب های شما اما بهتر” می دهد.

نکته: مانند تمام خالکوبی ها، تتو زدن لب را می توان با رنگدانه های رنگی مختلف انجام داد. بنابراین بهتر است هنگام انجام این کار یک عکس مرجع به همراه داشته باشید تا مطمئن شوید که از نتایج نهایی راضی هستید.

نتایج حاصل از رژگونه زدن لب چقدر ماندگار است؟

تتوی لب در واقع برای همیشه دوام نمی آورد. آرایش دائمی لب چقدر ماندگار است؟ همه چیز به این بستگی دارد که چقدر از تتو لب خود مراقبت می کنید. کلینیک کلیولند بیان می کند که آرایش دائمی با گذشت زمان از بین می رود زیرا سلول های پوست دائما در حال تعویض هستند. همانطور که لب های خود را لایه برداری می کنید، رژگونه لب شما محو می شود. می توانید انتظار داشته باشید که نتایج شما در شش ماه تا یک سال اول پس از انجام درمان به بهترین شکل ممکن به نظر برسد، اما اثر کلی حدود دو تا سه سال باقی خواهد ماند.

چگونه نتایج خود را در بهترین حالت خود نگه دارید

همانطور که گفتیم رژگونه زدن لب نوعی آرایش دائمی است که محو می شود. با این حال، چند نکته اساسی برای مراقبت از پوست خالکوبی وجود دارد که می توانید از آنها پیروی کنید تا مطمئن شوید که بیشترین بهره را از خالکوبی لب خود می برید. موارد زیر را در نظر داشته باشید.

همه چیز راجع به بلاشینگ یا تتوی لب

لب های خود را هیدراته نگه دارید

برای اینکه رژگونه لبتان خشک، ترک خورده یا ترک خورده به نظر نرسد، مطمئن شوید که به طور مداوم از بالم لب استفاده می کنید. به گزارش آکادمی پوست آمریکا (AAD) به دنبال مومیایی کننده لب باشید که حاوی ژله نفتی نباشد، زیرا محصولات مبتنی بر نفت می توانند باعث محو شدن جوهر شوند.

از ضد آفتاب استفاده کنید

اشعه ماوراء بنفش (UV) می تواند برخی از جوهرهای خالکوبی را بر اساس AAD محو کند، بنابراین مطمئن شوید که با استفاده از یک بالم لب با SPF 30 یا بیشتر، از خالکوبی خود محافظت کنید.

لایه برداری را به حداقل برسانید

این ممکن است ناگفته نماند، اما باید استفاده از اسکراب های لب را محدود کنید تا حداکثر استفاده را از رژگونه لب خود ببرید. لایه برداری پوست باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست از روی لب های شما می شود و به نوبه خود سلول های پوستی که دارای رنگدانه های خالکوبی رژ لب شما هستند را از بین می برد.

سخن پایانی: 

همراهان محترم امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید با آگاهی کامل تتوی لب را امتحان کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن را بخوانید و نظر خود را برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.