سلامت پوست

همه چیز درباره ی میسلار واتر

همه چیز درباره ی میسلار واتر

همه چیز درباره ی میسلار واتر : اگر روند مراقبت از پوست را دنبال کرده اید، مطمئناً نام میسلار واتر را شنیده اید. اگرچه ممکن است نام آن آشنا به نظر برسد، آیا می دانید چیست، چگونه کار می کند و چرا باید از آن استفاده کنید؟ نادیده گرفتن برخی از مدهای مراقبت از پوست که می آیند و می روند آسان است، اما میسلار واتر همان چیزی است که باید بماند و در واقع ارزش امتحان کردن را نیز دارد. همراه ما باشید تا همه چیز را راجع به میسلار واتر به شما بگوییم.

بیشتر بخوانید: کارهایی که باید به محض دیدن چین و چروک انجام دهید

میسلار واتر چیست؟

میسل‌ها، حباب‌های روغنی فوق‌العاده کوچک، در آب نرم، آب تصفیه‌شده که معمولاً حاوی کلسیم، منیزیم و سایر کاتیون‌های فلزی نیست، معلق می‌شوند. آب معمولی از شیر آب شما به عنوان آب سخت توصیف می شود – یک آب فیلتر نشده با محتوای مواد معدنی بالا  pH قلیایی آب سخت در واقع می تواند تعادل pH بهینه پوست شما را مختل کند. و آب سخت در واقع می تواند به برخی از نگرانی های مراقبت از پوست مانند جوش، خشکی و حساسیت کمک کند.

فرمول‌های آب میسلار مانند آهنربا عمل می‌کنند تا آرایش، چربی و کثیفی را از روی پوست جذب کرده و از آن دور کنند، بنابراین می‌توانید پاکسازی کنید. این پاک کننده های بدون شستشو برای انواع پوست، حتی پوست های حساس مناسب است، زیرا فرمول آن فاقد روغن، صابون و الکل است.

اکنون که متوجه شدید فرمول های آب میسلار چیست، نکاتی را در مورد چگونگی یافتن بهترین فرمول برای شما را در زیر آورده ایم.

میسلار واتر برای پوست های معمولی تا چرب

این میسلار واتر سطح پوست شما را تمیز و مات می کند و آرایش را پاک می کند. پاکسازی ملایم و در عین حال موثر را برای کسانی که معمولاً پوست چرب دارند ارائه می دهد.

میسلار واتر برای پوست های معمولی تا خشک

این فرمول میسلار واتر برای خشکی کلی عالی است، پوست شما را هیدراته و تسکین می دهد، آرایش را پاک می کند و کثیفی و ناخالصی ها را پاک می کند. بر خلاف پاک کننده های سنتی، در این فرآیند پوست شما را خشک نمی کند.

میسلار واتر برای انواع پوست

با این فرمول میسلار واتر که برای پوست شما چه چرب، چه خشک و چه معمولی، بسیار ملایم است، آرایش شدید را پاک کنید – حتی ریمل ضد آب.

نحوه ی استفاده از میسلار واتر

قدم اول: میسلار واتر را تکان دهید و برروی پد پنبه ای بریزید.

قدم دوم: برای پاک کردن آرایش چشم پد را برای چند ثانیه روی چشم های بسته نگه دارید سپس به آرامی پاک کنید تا باقیمانده آن پاک شود.

همه چیز درباره ی میسلار واتر

برای پاک کردن تمام صورت به آرامی پد را روی پوست بکشید تا پوست کاملا تمیز شود.

همه چیز درباره ی میسلار واتر

میسلار واتر به سادگی در هوا خشک می شود، پس از پاکسازی پوست صورت خود را با محصولات مرطوب کننده مرطوب کنید.

زمان استفاده از میسلار واتر

صبح پوستتان را با میسلار واتر تمیز کنید:

پوست شما می تواند در هنگام خواب عرق و چربی ایجاد کند. بنابراین، حتی اگر شب ها قبل از خواب پوست خود را تمیز کرده باشید – که همیشه باید – پوست شما همچنان می تواند زمانی که از خواب بیدار می شوید نیاز به طراوت داشته باشد. میسلار واتر می تواند راهی سریع و ملایم برای داشتن پوستی تمیز در صبح باشد.

پاک کردن آرایش با آب میسلار در شب:

میسلار واتر همچنین می تواند به عنوان یک محصول پاک کننده چند کاره در شب استفاده شود، آرایش را پاک کرده و همزمان پوست شما را تمیز می کند. گاهی اوقات، پاک کردن کامل آرایش ممکن است دشوار باشد و باعث شود پوست خود را به شدت مالش دهید. این فرمول ملایم می تواند آرایش را بدون آن همه کشیدن و پاک کردن پاک کند. اگر به شدت آرایش خود را با میسلار واتر پاک می‌کنید، حتماً روی نواحی آرایشی صورت خود از جمله ناحیه چشم خود تمرکز کنید.

همه چیز درباره ی میسلار واتر

صورت خود را لمس کنید و لکه ها را پاک کنید:

اگر می خواهید به سرعت آرایش روزانه خود را برای یک شب بیرون بیاورید، قسمت هایی از آرایش خود را با میسلار واتر بشویید. به جای شستن کل صورت، می توانید اسمیرهای ظهر روز را با کمک هدفمند میسلار واتر بشویید. همچنین می تواند به عنوان یک پاک کن در هنگام استفاده از آرایش اشتباه کنید. وقتی میسلار واتر روی تیپ کیو استفاده می‌شود، می‌تواند اشتباهات آرایشی را که ممکن است هنگام استفاده از خط چشم، ریمل یا حتی رژ لب رخ دهد، پاک کند و تنظیم کند.

در سفر پوستتان را با میسلار واتر تمیز کنید:

از آنجایی که میسلار آب برای مرطوب کردن پوست یا شستشو با آن نیازی به آب ندارد، آن را به یک گزینه پاک‌کننده عالی تبدیل می‌کند که می‌توانید در هواپیما یا در حال حرکت به همراه داشته باشید. به سادگی آن را به همراه یک یا دو پد پنبه ای در کیف دستی خود قرار دهید و می توانید پوست خود را در هر کجا و در هر زمان شاداب کنید.

بعد از ورزش از میسلار واتر استفاده کنید:

مهم است که پوست خود را بعد از تمرین تمیز کنید تا عرق با روغن مخلوط نشود و منافذ شما را مسدود نکند. اما پاکسازی بیش از حد آن در طول روز می تواند پوست شما را خشک کند. میسلار واتر این نگرانی را از بین می برد، زیرا این فرمول ها به طور همزمان هیدراته و تمیز می شوند.

سخن پایانی: 

این محصول مراقبت از پوست چند کاره، جای خود را در دنیای مراقبت از پوست گذاشته است و دلیل خوبی هم دارد. آن را به بخشی از روتین مراقبت از پوست خود تبدیل کنید، بالاخره یک محصول مراقبت از پوست که می تواند پوست را تمیز کند، آرایش را پاک کند و پوست را آبرسانی کند، حداقل ارزش امتحان کردن را دارد! همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب درمان های خانگی برای گودی و سیاهی زیر چشم را بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.