رنگ و لایت مو

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار : در سال 1401 موهای ترندی با رنگ های خالص و شاد بسیار پرطرفدار هستند. اگر در جستجوی رنگ موهای شاد و زیبا هستید و نتوانسته اید رنگ موی مدنظر خود را پیدا کنید، شاید آن را در این مقاله از مجله زیبایی 2رخ بیابید. همراه ما باشید: 

بیشتر بخوانید: آموزش کامل رنگ کردن مو در خانه

سبز یشمی

موهای سبز رنگ پررنگی است که در سال گذشته ندیدیم، و شک نداریم که این سایه چشم نواز در سال جدید همچنان توجه را به خود جلب خواهد کرد. موهای سبز یشمی، به طور خاص، رنگی است که می تواند از رنگ موهای محبوب باشد. این رنگ مو یک سایه سبز واقعی با ته رنگ آبی است که یک موی چشمگیر را ایجاد می کند. این یک گزینه ایده آل برای کسانی است که دوست دارند ظاهر خاصی داشته باشند.

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

بنفش-قهوه ای

ما شک نداریم که رنگ موهای هیبریدی در سال 1401 همچنان ادامه خواهد داشت. این بهترین انتخاب برای هر کسی است که بین دو رنگ دچار شک شده است. بنفش-قهوه ای به طور خاص رنگ های سبزه و ارغوانی را با هم ترکیب می کند که می تواند بر اساس رنگ پوست شما سفارشی شود، و آن را به گزینه ای جذاب برای تقریباً هر کسی تبدیل می کند.

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

بالیاژ سیاه

در حالی که بالیاژ بلوند هنوز جای خود را در دنیای رنگ مو دارد، بالیاژ مشکی جایگزینی تیره و تند است که مطمئناً در سال 1401 ترند خواهد شد. هایلایت قرمز در سراسر موی سیاه شما می تواند بسیار چشمگیر باشد.

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

بیشتر بخوانید: معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

لایت مسی

این یک روش مد روز برای افزودن زیبایی به موهای شما با آسیب کمتر است، زیرا نیازی به دکلره کردن موها نیست. لایت های کم نور مسی نیز بسیار جذاب هستند و ظاهر آن با رنگ های بلوند و پوست سبزه به خوبی هماهنگ می شود.

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

بیشتر بخوانید: انتخاب بهترین رنگ موی مناسب برای پوست سبزه

هایلایت های درشت

هایلایت های نازک و کم رنگ در دنیای رنگ مو با هایلایت های برجسته و درشت جایگزین خواهند شد. اگر از طرفداران هایلایت مو هستید از نوع از رنگ مو را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

بلوند گرم

موهای پلاتینی به صورت غیرقابل انکاری خیره کننده هستند، اما نگهداری از موهای بلوند یخی دشوار است. از طرف دیگر، موهای بلوند گرم کمتر نگهداری می شوند و در سطح جهانی جذاب تر هستند. این سبک از رنگ مو مخصوصاً برای کسانی که رنگ پوست زیتونی دارند مناسب است.

رنگ موهای ترندی 1401 پرطرفدار

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. به یاد داشته باشید برای انتخاب رنگ مو حتما به ته رنگ پوست خود توجه کنید و سپس رنگ موی خود را انتخاب کنید. همچنین بخوانید: متناسب با تناژ پوست خود رنگ موی جذاب انتخاب کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.