مدل مو

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

بهترین مدل های مو برای موهای نازک : اگر موهای نازکی دارید، می‌دانید که اکثر مدل‌های مو آنطور که می‌خواهید پیش نمی‌آیند – حتی پس از چندین بار تلاش. و این تقصیر شما نیست – برخی از مدل‌ها وقتی روی تارهای شل انجام می‌شوند، ثابت نمی‌مانند، که این ویژگی بزرگ موهای نازک است. خوشبختانه، همه امیدها از بین نمی روند. حتی اگر همه چیز را از یک شامپوی جدید گرفته تا سرم مو و ماسک مو امتحان کرده باشید، یک هک موی نازک وجود دارد که می تواند مشکلات موهای صاف شما را فوراً برطرف کند: یک مدل موی جدید. برخی از مدل های مو در واقع می توانند موهای نازک شما را پرتر نشان دهند.

فهرستی از هفت مدل موی برتر را که به موهای نازک حجم می دهند را مشاهده میکنید. این برش‌ها ظاهری حجیم دارند و به‌طور کلی جذاب هستند. همراه ما باشید.

پیکسی آشفته

اگر می‌خواهید یک کار بدون سر و صدا انجام دهید، یک پیکسی با لایه‌ها راهی برای رفتن است. این مدل موی بی انتها و سبک کردن آسان، باعث می شود دیگران نتوانند موهای شما را نازک بدانند.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

بیشتر بخوانید: 20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی شگ

شاید از خود بپرسید که آیا موهای کوتاهتر برای موهای نازک بهتر است؟ در برخی موارد می تواند باشد. اگر می خواهید به روند موهای فوق العاده بلند برسید، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید. هنگامی که موهای نازک فوق العاده بلند می شوند، تمایل دارند تا به سمت انتها بسیار ظریف و رشته ای به نظر برسند. طول وسط قفسه سینه یا کوتاهتر را امتحان کنید زیرا موها وقتی از آن نقطه رشد می کنند نازک تر به نظر می رسند.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

شگ عالی است زیرا با لایه‌هایی که موها را پر جلوه می‌دهد، طول مورد نظر شما را ارائه می‌کند. به لایه های سبک و کمی پر که رشته های شما را سنگین نمی کند فکر کنید. همچنین می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید که کمی بافت به انتهای آن اضافه کند.

باب مواج

امواج می توانند تا حد زیادی حجم زیبایی به رشته های شما اضافه کنند. چه موهای شما بلندتر باشد (البته نه خیلی بلند) یا در سمت کوتاهتر باشد (هرچه مو کوتاهتر باشد، ضخیم تر به نظر می رسد)، یک باب مواج می تواند بدون هیچ مدلی پر و حجیم به نظر برسد. این بهترین گزینه برای یک ظاهر طراحی آسان است که همیشه بدون زحمت جلا به نظر می رسد.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

باب نامتقارن

یک باب کمی زاویه دار به موهای نازک بدن و فرم می بخشد. برای بافت و بدن بیشتر، چتری‌های جاروب شده کناری یا لایه‌های پر را اضافه کنید (بله، موهای نازک برای شکل‌های خاص صورت، لایه لایه‌تر به نظر می‌رسند). اضافه کردن طول های مختلف بدون اینکه بافت را به خطر بیندازد، استایل را زیباتر می کند.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

حتی روی موهای صاف شده، یک باب نامتقارن توهم حجم را ایجاد می کند. و اگر آن را فر کردید، یک موج در وسط رشته اضافه کنید و انتهای آن را صاف بگذارید. این نه تنها موهای شما را ضخیم تر نشان می دهد، بلکه حالتی بدون دردسر به شما می دهد که به نظر می رسد به تازگی از رختخواب بیرون آمده اید.

چتری های جانبی

می دانیم که چتری به خودی خود یک مدل مو نیست، اما یک سری چتری می تواند هر مدل مویی را برای موهای نازک به سطح بالاتری برساند. چه یک باب صاف، چه لبه مواج یا چند لایه، چتری ها متحول کننده هستند. آنها حواس پرتی را ایجاد می کنند و کمک می کنند چشم از نازکی رشته های شما جلوگیری کند.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

علاوه بر این، چتری‌ها به جلوی یال شما پر می‌شوند، جایی که چشم به طور خودکار در نگاه اول به آن می‌رود. چتری های کناری، به ویژه اگر آنها را با محصولات بافت دار حالت دهید، می توانند چهره را قاب کنند. اگر لایه لایه دارید، به سراغ یک جفت چتری نرم و جذاب بروید. اگر برش شما صاف تر است، آن را ثابت نگه دارید و چتری های صاف را انتخاب کنید.

برش چند لایه

برش استپ تماماً در مورد ایجاد بدن، جهش و بعد در سراسر یال شما است. شما احتمالاً این برش را بیشتر از آنچه که آن را شنیده اید دیده اید و به سادگی آن را یکی دیگر از روند موهای پردار در نظر گرفته اید. گاهی اوقات به عنوان یک برش تدریجی از آن یاد می شود، با موهای شما ایجاد می کند – از این رو به این نام می گویند. این یک نوع مدل موی چندلایه است که برای موهای نازک با هر طولی حجم زیادی ایجاد می کند.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

رشته های پشت صاف

ما نمی‌توانیم موهای بریده‌شده را از فهرست حذف کنیم، اگر یک مدل مو کمتر و بیشتر یک گزینه مدل‌دهی باشد. این ترند موی فوق العاده آسان برای اجرای روی هر بافت، نوع یا طول مو قابل انجام است. فقط مطمئن شوید که محافظ گرما، ژل مو، و اسپری تکمیلی مورد علاقه خود را مانند اسپری مو، ژل مو و اسپری خیس نگه دارید تا آن ظاهر مرطوب را داشته باشید.

بهترین مدل های مو برای موهای نازک

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مدل موها استفاده کنید و موهای خود را پرپشت تر و ضخیم تر نشان دهید. همچنین پیشنهاد میکنیم بخوانید: بهترین مدل های مو برای موهای نازک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.