مدل و بافت مو

بافت موی حبابی در 5 گام

بافت موی حبابی در 5 گام

بافت موی حبابی در 5 گام : بافت موی حبابی بافت بسیار زیبا و محبوب است که جایگزین بافت های کلاسیک شده است. به جای اینکه موها را به هم بپیچانید تا یک بافت ایجاد شود، فقط به چند کش کوچک نیاز دارید. همراه ما باشید تا در 5 گام این نوع از بافت را به شما آموزش دهیم.

بیشتر بخوانید: نحوه بافت مو ساده بصورت مرحله به مرحله

مرحله 1: صاف کردن موها

پس از شستن موهای خود، مقدار زیادی از سرم را به موهای خود بمالید. بنابراین استفاده از این سرم ضد موخوره قبل از دمیدن موها، تضادی از درخشش و مات را با هم به شما می‌دهد.

مرحله 2: با دو بخش کردن و “بافت” شروع کنید

موهای خود را از مرکز جدا کرده و آن را در هر طرف سر خود برش دهید. در حالی که روی قسمت دیگر کار می کنید، یک قسمت از مو را به پهلو گیره دهید. یک بخش به عرض اینچ از مو را در بالای قسمت بردارید و آن را با یک کش محکم کنید. سپس یک قسمت دیگر از مو را درست زیر آن جمع کنید و آن را با طول قسمت اول ترکیب کنید و همه آن را با یک کش دیگر محکم کنید.

این کار را تا زمانی که به پایه گردن خود برسید ادامه دهید. به عنوان یک جایگزین (اگر مهارت دارید)، می توانید موهای خود را به صورت فرنچ ببافید و سپس فقط پیگتیل ها را در پایه محکم کنید تا حباب های خود را ایجاد کنید. سپس، از یک کش محکم برای محکم کردن هر بافته در پشت گوش خود استفاده کنید تا بقیه موهای شما آزاد بماند.

بافت موی حبابی در 5 گام

مرحله 3: به افزودن پلاستیک ها ادامه دهید

با شروع از پایه دم ، یک نوار پلاستیکی دیگر در حدود 1 تا 1.5 اینچ از پایه بپیچید. این مراحل را تکرار کنید تا به انتهای طول خود برسید.

مرحله 4: آنها را حباب دار کنید!

این مرحله بعدی برای دستیابی به ظاهر حبابدار بسیار مهم است: به موهای بین نوار الاستیک در پایه گردن و قسمت زیر آن برگردید. از انگشتان اشاره و شست خود برای بیرون کشیدن موها به آرامی استفاده کنید تا حباب ایجاد شود. این مرحله را با هر بخش تکرار کنید تا به انتهای آن برسید.

«به یاد داشته باشید که با این کار خلاق باشید، می‌توانید حباب‌ها را در پایه متقارن یا بزرگ‌تر کنید و تا انتها کوچک‌تر شوند!»

بافت موی حبابی در 5 گام

مرحله 5: بافت موی خود را فیکس کنید.

در نهایت، هنگام تشکیل هر حباب و پس از تکمیل ظاهر، حتما به بافت های حبابی موی خود اسپری فیکس بزنید.

سخن پایانی: 

امیدواریم از این آموزش مرحله به مرحله لذت برده باشید و بتوانید بافت حبابی بسیار جذاب بر روی موهای خود ایجاد کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.