زیبایی, مژه و ابرو

آیا نانو بلیدینگ بهترین راه برای زیبایی ابرو است؟

آیا نانو بلیدینگ بهترین راه برای زیبایی ابرو است؟

آیا نانو بلیدینگ بهترین راه برای زیبایی ابرو است؟ : نمی توان انکار کرد که ابروها می توانند موضوعی بحث برانگیز باشند. همه ما با آنها متولد شده‌ایم، اما به نوعی مردم نظرات بسیار متفاوتب در مورد اینکه چگونه باید به نظر برسند، دارند. به عنوان مثال دهه 90 را در نظر بگیرید، هر چه ابرو نازک تر و کمانی تر بود، بهتر بود. در سال‌های اخیر، جامعه زیبایی روی ابروهای پُر متمرکز شده است.

مهم نیست که ترجیحات شما چیست، راه های زیادی وجود دارد که می توانید ابروهای خود را مطابق میل خود تغییر دهید. و به لطف پیشرفت تکنولوژی، این فراتر از مداد و ژل ابرو است. اگر با میکروبلیدینگ آشنایی دارید، شاید در مورد نانوبلیدینگ شنیده باشید. و اگر به دنبال تغییر ابروهای خود هستید و کاملاً مطمئن نیستید که نانوبلیدینگ شامل چه مواردی می‌شود، به خواندن ادامه دهید زیرا ما آنچه را که باید در مورد این روش زیبایی محبوب بدانید که می‌تواند بهترین ابروهای شما را ارائه دهد به اشتراک می‌گذاریم.

بیشتر بخوانید: راهنمای مبتدیان برای اصلاح ابرو

نانوبلیدینگ چیست؟

به گفته مرکز آرایش دائمی (PMU HUB)، نانوبلیدینگ نوعی تتو ابرو است که از یک دستگاه تتو کوچک و دستی با یک سوزن نانو (بسیار نازک) برای اعمال جوهر زیر لایه سطحی پوست استفاده می‌کند. سوزن ظریف جوهر را در زیر پوست رسوب می کند به گونه ای که شبیه موهای واقعی و ظریف ابرو است. جوهر مورد استفاده در نانوبلیدینگ نیمه دائمی است و به مرور زمان محو می شود که در صورتی که بخواهید ظاهر خود را تغییر دهید عالی است.

آیا نانو بلیدینگ بهترین راه برای زیبایی ابرو است؟

نانوبلیدینگ چقدر دوام دارد؟

مدت زمان دقیق ماندگاری آن به عواملی مانند نوع جوهر استفاده شده، رنگدانه و نوع پوست شما بستگی دارد – اما می توانید انتظار داشته باشید که تا دو سال و نیم دوام داشته باشد. اما توجه داشته باشید که صرف نظر از اینکه کدام تکنیک خالکوبی ابرو را انتخاب می کنید، یک یا دو تاچ آپ معمولاً برای تیز نگاه داشتن ابروهای شما ضروری است.

نانوبلیدینگ و میکروبلیدینگ چه تفاوتی دارند؟

اگر شما هم مثل ما هستید، اولین سوال شما وقتی در مورد نانوبلیدینگ شنیدید این بود که “نانوبلیدینگ با میکروبلیدینگ چه تفاوتی دارد؟” چند تفاوت کلیدی وجود دارد که باید از سوزن یا سوزن استفاده شده شروع کرد. برخلاف نانوبلیدینگ، میکروبلیدینگ معمولاً از چندین سوزن در یک زمان استفاده می‌کند که هرکدام ضخیم‌تر از سوزن‌های نانو هستند.

در حالی که میکروبلیدینگ معمولا بین یک تا دو سال طول می کشد، نانوبلیدینگ تا دو سال و نیم طول می کشد.

آیا نانو بلیدینگ بهترین راه برای زیبایی ابرو است؟

اگرچه میکروبلیدینگ برای پر کردن و فرم دادن به ابروها عالی است، اما به اندازه نانوبلیدینگ دقیق نیست. نانوبلیدینگ در دستیابی به ابروهایی بسیار دقیق و حتی طبیعی تر بهتر است. همچنین ذکر این نکته مهم است که از آنجایی که نانوبلیدینگ از سوزن ظریف‌تری استفاده می‌کند، نسبت به میکروبلیدینگ کمتر آسیب‌ به پوست وارد می‌کند. به همین دلیل، زمان بهبودی معمولاً کمتر از زمان میکروبلیدینگ است.

بیشتر بخوانید: 25 مدل میکروبلیدینگ ابرو | زیبایی ابروها با روش دائمی

در قرار ملاقات نانوبلیدینگ خود چه کاری انجام دهید؟

اگر تصمیم دارید ابروهای خود را نانوبلیدینگ کنید، حتما تحقیق کنید و مطمئن شوید که هنرمند به درستی آموزش دیده است و نتایجی را که شما دوست دارید ایجاد می کند. وقتی به قرار خود می رسید، شما و متخصص ابرو باید در مورد اهداف خود صحبت کنید.

حتما اطلاعاتی در مورد نوع پوست خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند بهترین مراقبت را به شما ارائه دهند. سپس ارزیابی خواهید کرد که از کدام سایه جوهر استفاده کنید، به دنبال چه شکل دیگری هستید که امیدوارید به دست آورید.

آیا نانو بلیدینگ بهترین راه برای زیبایی ابرو است؟

سپس متخصص جزئیات را روی ابروهای شما شابلون می کند، درست مانند زمانی که یک خالکوبی معمولی بدن انجام می دادید. هنگامی که شابلون درست شد، قبل از شروع خالکوبی از یک عامل بی حس کننده موضعی استفاده می شود. سپس هنرمند کاشت رنگدانه ها را با استفاده از ضربه های ظریف سوزن در پوست آغاز می کند. پس از پر شدن شکل، آنها باید با شما مشورت کنند تا مطمئن شوند که نتایج مطابق میل شماست.

بیشتر بخوانید: 7 روش موثر برای از بین بردن تاتو ابرو در خانه

چگونه بعد از نانوبلیدینگ از ابروهای خود مراقبت کنیم؟

مانند بسیاری از درمان‌ها و روش‌های زیبایی، مراقبت‌های بعدی مناسب برای حفظ بهترین نتایج کلیدی است. در حالی که متخصص شما باید دستورالعمل‌های خاصی را به شما بدهد، معمولاً مهم است که از آرایش کردن در نزدیکی منطقه، قرار دادن آن در معرض نور زیاد خورشید، تعریق بیش از حد و شنا حداقل یک تا دو هفته پس از انجام نانوبلیدینگ خودداری کنید.

همچنین ایده خوبی است که لایه‌بردارهای شیمیایی خشن را به طور کلی از آن ناحیه دور نگه دارید تا از محو شدن تا حد ممکن جلوگیری کنید. حتماً با هنرمند خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که متوجه شده اید چه کاری را باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید تا به درستی بهبود یابد و نتایج عالی حاصل شود.

سخن پایانی: 

امیدواریم هر سوالی در ارتباط با نانوبلیدینگ داشته اید در این مطلب به پاسخ آن رسیده باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: کوتیکول مو چیست؟ چگونه آن را تقویت کنیم؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.