آرایش چشم

آموزش سایه چشم رنگین کمانی پاستلی

آموزش سایه چشم رنگین کمانی پاستلی

آموزش سایه چشم رنگین کمانی پاستلی : وقتی صحبت از آرایش چشم به میان می آید، ما عاشق ترکیب رنگ های تند و روشن هستیم. و استفاده از سایه چشم های رنگارنگ بهترین راه برای افزودن ظاهری ظریف به زیبایی کلی شماست. اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید از رنگ های ملایم و دودی سنتی استفاده کنید، ما اینجا هستیم تا شما را متقاعد کنیم که از رنگارنگ استفاده کنید. افزودن کمی رنگ به آرایش چشم‌تان می‌تواند همان چیزی باشد که روتین آرایش شما برای جذاب‌تر کردن آن به آن نیاز دارد. و تکان دادن سایه چشم الهام گرفته از رنگین کمان یکی از ساده ترین راه ها برای استفاده از آرایش چشم رنگارنگ است. بنابراین برس های سایه چشم خود را بردارید و آموزش گام به گام نحوه ایجاد یک سایه چشم رنگین کمانی خیره کننده را بخوانید.

بیشتر بخوانید:‌آموزش آرایش چشم غروب آفتاب ترندی

آموزش مرحله به مرحله سایه چشم رنگین کمانی پاستلی

برای ارتقای رنگارنگ ظاهر سایه چشم سنتی خود، سعی کنید از چند رنگ پاستلی روشن استفاده کنید تا شیب رنگین کمانی زیبا ایجاد کنید. با آماده کردن پلک های خود با پرایمر یا کانسیلر سایه چشم شروع کنید. مقداری از کانسیلر را روی انگشت حلقه خود فشار دهید و سپس آن را به آرامی روی پلک های خود بمالید تا کاملاً یکدست شود.

مرحله 1:

یک برس سایه چشم کرکی بزرگ بردارید و هر دو سایه چشم صورتی رنگ سایه چشم پالت جیبی را در گوشه داخلی چشم و چین بالای چشم خود بزنید. تا زمانی که به شدت رنگ دلخواه خود برسید، به رنگ های صورتی ادامه دهید.

مرحله 2:

از یک برس سایه چشم کرکی تمیز استفاده کنید و سپس مقداری از سایه چشم را با رنگ آبی بی‌زمان اسپارک به گوشه‌های بیرونی بزنید و خطوط خشن را با یک برس تمیز ترکیب کنید.

مرحله 3:

یک برس سایه چشم صاف بردارید و سایه چشم را به رنگ زمردی طلایی درست در کنار رنگ آبی قرار دهید. مطمئن شوید که این رنگ سبز را به شکل بال مانند در گوشه بیرونی چشمان خود بمالید و رنگ را روی گوشه های بیرونی پلک پایین بکشید. مطمئن شوید که همه رنگ های خود را به خوبی ترکیب کرده اید!

مرحله 4:

یک برس سایه چشم نوک تیز کوچک بردارید و یک سایه زرد در امتداد خط مژه پایینی بزنید. سپس با استفاده از سایه چشم قسمت پایین ابروهای خود را هایلایت کنید.

مرحله 5:

با استفاده از خط چشم ، بال چشم گربه ای بسازید. و چند لایه را بکشید.

مرحله 6:

با افزودن یک خط چشم ، ظاهر را کامل کنید. از خط چشم مات و ضد آب استفاده کنید و روی یک خط کوچک که از مرکز استخوان چین شروع می شود، بکشید و آن را تا گوشه بیرونی چشم امتداد دهید. سپس با یک خط چشم سفید در امتداد آن خط بکشید تا یک افکت خط دوتایی ایجاد کنید.

سخن پایانی:

سعی کرده ایم در این مطلب آموزش سایه چشم رنگین کمانی پاستلی را به صورت مرحله به مرحله و ساده به شما آموزش دهیم. نظر خود را برای ما بنویسید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب 10 آرایش جذاب که باید امتحان کنید را بخوانید و لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.