آرایش چشم

آموزش آرایش چشم غروب آفتاب ترندی

آموزش آرایش چشم غروب آفتاب ترندی

آموزش آرایش چشم غروب آفتاب ترندی : چگونه سایه چشم غروب آفتابی عالی داشته باشیم؟ ممکن است با امدن سال 2022 این سوال نیز به ذهن شما خطور کرده باشد که چطور این آرایش ترندی را امتحان کنید. چشم غروب یک آرایش چشم نواز است که سایه های نارنجی، صورتی، طلایی و بنفش را به رخ می کشد. تنها چیزی که نیاز دارید، ملزومات لازم برای به دست آوردن توپ است – بدون نیاز به مهارت های حرفه ای . پیشاپیش، ما یک روال گام به گام را به اشتراک می گذاریم تا به شما کمک کنیم آرایش غروب آفتاب را زنده کنید تا ظاهر زیبایی خود را به رخ بکشید.

بیشتر بخوانید: 5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

چگونه سایه چشم غروب آفتاب را انجام دهیم؟

وقت آن است که یک سایه چشم با ماندگاری غروب آفتاب ایجاد کنید. با این آموزش همراه باشید تا چشم های غروب آفتاب زیبا بسازید.

آموزش آرایش چشم غروب آفتاب ترندی

گام اول: با پرایمر شروع کنید.

بهترین راه برای ایجاد یک چشم بادوام این است که با پرایمر چشم شروع کنید. این به ایجاد یک پایه یکنواخت کمک می کند و به آرایش شما اجازه می دهد در طول روز به طور یکنواخت استفاده شود. اگر پرایمر آرایش چشم در دسترس ندارید، کمی کرم پودر یا کانسیلر این کار را انجام می دهد.

گام دوم: در ابتدا سایه روشن را بزنید.

هنگامی که پلک های شما آماده شد، می توانید سایه چشم غروب خود را شروع کنید. ابتدا با استفاده از روشن ترین رنگ شروع کنید. به این ترتیب، هنگامی که رنگ تیره‌تری روی آن اعمال می‌کنید، ترکیب آن بدون پوشش گل‌آلود آسان‌تر خواهد بود.

گام 3: به سایه غروب آفتاب خود عمق اضافه کنید.

از یک سایه چشم نارنجی برای گرم کردن غروب خود استفاده کنید. سایه نارنجی را روی دو سوم بیرونی پلک های خود قرار دهید و با دقت آن را با سایه پایه خود ترکیب کنید. در مرحله بعد، به سایه صورتی داغ برسید تا روی یک سوم بیرونی بروید. برای ایجاد یک افکت گرادیان یکپارچه برای ایجاد یک افکت گرادیان یکپارچه برای ترکیب کردن جایی که سایه‌هایتان به هم می‌رسند، وقت بگذارید.

گام 4: ناحیه زیر چشم خود را سایه بزنید.

اکنون که پلک های شما آماده است، زمان آن رسیده است که ارتعاشات آسمانی بنفش را زیر چشم خود تقویت کنید. یک برس خط چشم بردارید و رنگ بنفش را به آرامی به سمت بیرون ترکیب کنید تا جلوه ای نرم و سایه دار درست زیر چشمتان ایجاد کنید.

گام 5: گوشه های داخلی و استخوان های ابرو خود را برجسته کنید.

برای یک لمس درخشش آماده شوید. یک سایه سفید براق با رشته مروارید در اطراف گوشه داخلی چشم و درست زیر دم ابروهایتان برای ابعاد بیشتر اعمال کنید.

گام شماره 6: یک نوک بال ایجاد کنید.

فقط به این دلیل که استفاده از سایه چشم غروب شما کامل شده است، به این معنی نیست که آرایش شما کامل است. با کمک خط چشم یک بال کش ایجاد کنید. از گوشه داخلی شروع کنید، روی پلک های خود خط بکشید و به سمت بیرون حرکت کنید. هنگامی که به گوشه بیرونی رسیدید، از شابلون بال قابل جابجایی برای کشیدن یک تلنگر بی عیب و نقص استفاده کنید.

گام 7: با ریمل تمام کنید.

هیچ چشمی بدون چند لایه ریمل کامل نمی شود. با ریمل سایه چشم غروب آفتاب زیبا خود را به اوج خود برسانید و آن را برای حجم و طول غیر قابل چشم پوشی افزایش دهید.

سخن پایانی: اکنون که در ایجاد آرایش غروب آفتاب حرفه ای هستید، وقت آن است که آرایش های بیشتری را به کارنامه خود اضافه کنید. اگر آماده کاوش در ایده های آرایش بعدی هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. برای الهام گرفتن، مقاله ما، چگونه بدون آرایش چشمانی زیبا داشته باشیم؟ را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.