آرایش چشم

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار

5 آرایش چشم ترندی برای فصل بهار : آماده شوید تا ایده های بی عیب و نقص و برجسته آرایش بهاره را امتحان کنید! خب، همه ما می دانیم که با تغییرات در فصل، این تغییرات در آرایش چهره خانم ها نیز به یک اندازه مورد توجه قرار می گیرد. احتمالاً برخی از خانم ها چیز زیادی در مورد مفاهیم بهار و اینکه چه نوع سایه هایی در این فصل مد است، نمی دانند. بنابراین برای اینکه کمی به شما کمک کنیم، در اینجا ایده‌های جذاب و بهترین آرایش بهاره را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم که فوراً حال و هوای شما را تغییر می‌دهد:

بیشتر بخوانیم: چگونه بدون آرایش چشمانی زیبا داشته باشیم؟

سایه و خط چشم صورتی:

آرایش چشم صورتی در حال حاضر به شدت مرسوم است و بهار بهترین احتمال برای انجام آن است. به سادگی پلک های خود را با یک سایه ی ارغوانی با استفاده از سایه چشم  آرایش کنید، سپس چند لایه ریمل به مژه های خود اضافه کنید. این بسیار درخشان و پر زرق و برق به نظر می رسد.

5 آرایش ترندی برای فصل بهار

سایه چشم بنفش:

رنگ دیگری که می توانید روی دیدن آن در تمام این فصل حساب کنید؟ رنگ بنفش! این رنگ که ظاهری درجه یک برای آرایش بهاره ایجاد می کند، تماسی بازیگوش و شیرین ایجاد می کند که نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید. در رنگ های بنفش دائمی، اولویت بنفش و گارنت درخشان، این روند را امتحان کنید.

5 آرایش ترندی برای فصل بهار

سایه چشم Ombre:

ترند سایه چشم ombre به طور رسمی یک عنصر عالی برای آرایش بهاره است. این سبک با ارائه ترکیبی غنی و واضح از رنگ های چند رنگ، آرایش چشم شما را به اوج می رساند. یک لایه نازک از پرایمر سایه چشم بزنید. بعداً روشن‌ترین رنگ را در گوشه داخلی چشم خود بزنید، مطمئن شوید که به طور یکنواخت مخلوط می‌شود. رنگ آبی با تناژ متوسط ​​را روی هسته پلک خود بمالید. برای انتقال آسان رنگ باید تیره ترین رنگ را در گوشه بیرونی اعمال کنید.

5 آرایش ترندی برای فصل بهار

بیشتر بخوانیم: 8 مدل آرایش چشم ساده و شیک روزمره

سایه چشم های براق :

در حالی که رنگ‌های مات و ساتن مدت‌ها جزء اصلی‌ترین رنگ‌های دنیای شکوه بوده‌اند، چشم‌های براق جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند.

5 آرایش ترندی برای فصل بهار

خط چشم کبالتی:

کبالت رنگ دیگری است که ما کمی آن را در نظر گرفته ایم. و این رنگ به ویژه هنگامی که روی چشمان شما پوشیده می شود جذاب است. یکی از مطلوب‌ترین روش‌ها برای پوشیدن کبالت این است که یک خط باریک در سراسر پلک‌هایتان ایجاد کنید.

5 آرایش ترندی برای فصل بهار

سخن پایانی:

همراهان عزیز امیدواریم از این پست لذت برده باشید و با امتحان کردن این آرایش های چشم بسیار زیبا، زیبایی چشمان خود را دوچندان کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب 5 آرایش زیبا برای چشمان قهوه ای را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.