مدل مو

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه : مدل موی پیکسی یک ظاهر کلاسیک و همیشگی است که مورد علاقه زنان در هر سنی است با ویژگی پیرایش و مدل‌دهی آسان. پیکسی برای خانم‌هایی که پر مشغله هستند ، اما همچنان می‌خواهند مدل موی برجسته‌ای داشته باشند، مناسب است. مدل موی پیکسی تنوع بالایی دارد می‌توانند زیبا یا پیچیده، زنانه یا آندروژن باشند و می‌توانند با هر فرم صورت سازگار شوند. به خواندن ادامه دهید تا الهاماتی برای تغییر موی چشمگیر بعدی خود پیدا کنید.

بیشتر بخوانیم: مدل موی کوتاه را متناسب با نوع صورت انتخاب کنید!

مدل موی کوتاه پیکسی

مدل موی کلاسیک پیکسی یک ظاهر ماندگار است. سرتاسر کوتاه است، در اکثر فرم های صورت جذاب به نظر می رسد و یک بیانیه استایل جسورانه ایجاد می کند. یک مدل موی کوتاه پیکسی نیازی به آرایش یا نگهداری زیادی ندارد. با این حال، می‌توانید برای داشتن حسی معمولی، بافتی نامرتب را با محصولات یک ظاهر طراحی کنید، یا یک قسمت جانبی پیچیده را برای ظاهری براق‌تر امتحان کنید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی بسیار کوتاه

یک مدل موی پیکسی بسیار کوتاه ظاهری جسور، مدرن و شیک به شما می دهد. این پیکسی کوتاه‌تر از مدل‌های وزوز، اما کوتاه‌تر از پیکسی‌های کلاسیک، برای افرادی مناسب است که به طور طبیعی موهای پرپشت و ویژگی‌های زاویه‌دار دارند. برای داشتن ظاهری زنانه، آن را با آرایش های گلم ترکیب کنید، یا با ظاهری برهنه، آن را طبیعی و آندروژن نگه دارید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی بلند

اگر می‌خواهید به تدریج به یک مدل موی کوتاه تبدیل شوید، مدل موی پیکسی بلند یک گزینه عالی است. مدل مو کمی کوتاهتر از باب است و شیک و زنانه به نظر می رسد. معمولاً این مدل‌های مو در جلو طولانی‌تر هستند تا لایه‌هایی برای قاب‌بندی صورت ایجاد کنند و انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به مدل‌های کوتاه‌تر پیکسی به شما بدهند.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

پیکسی باب

ظاهر دهه 60 را دوست دارید؟ یک پیکسی باب را امتحان کنید. ایده آل برای کسانی که موهای ظریف و صورت های گرد دارند، مدل موی پیکسی باب ظاهری ساده، شاداب و زنانه به شما می بخشد. با افزودن گیره های موی مد روز یا بند مو به آن حالت دهید. همچنین برای یک روکش فوق العاده براق، صاف به نظر می رسد.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی با چتری

چتری را به برش پیکسی خود اضافه کنید تا سبک فوق العاده کوتاه را با فرم صورت خود تطبیق دهید – به خصوص اگر دارای ویژگی های زاویه دار یا خط فک قوی هستید. لبه‌های کناری، چهره‌ای به‌شکل قلب یا مربعی را برجسته می‌کند، در حالی که چتری‌های کوتاه و صاف با فرم‌های بیضی شکل می‌آیند و به مدل موی کلی حالت جنی می‌دهد.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

برش نامتقارن پیکسی

یکی از نمادین ترین مدل های مو، مدل موی نامتقارن است. برش نامتقارن پیکسی، یک سبک سرد و تند، از یک طرف بلندتر از طرف دیگر است. این باعث می شود صورت شما باریکتر و بلندتر به نظر برسد و در عین حال توجه را به چشم ها و خط فک شما جلب می کند.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

Pixie Cut برای زنان مسن

برش پیکسی یک ظاهر شیک و شیک برای زنان در هر سنی است، اما به ویژه برای زنان مسن با موهای خاکستری چشمگیر به نظر می رسد. بعلاوه، برش های پیکسی کم تعمیر و نگهداری هستند و سبک کردن آن آسان است. بسته به بافت مو و شکل صورت خود، یک برش پیکسی بلند، کوتاه یا سیخ دار انتخاب کنید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی برای زنان سیاه پوست

زنان سیاه‌پوست گزینه‌های زیادی برای برش‌های پیکسی دارند. اگر می‌خواهید موهای طبیعی خود را در آغوش بگیرید، با یک پیکسی کوتاه به سراغ موهای طبیعی خود بروید. فرهای طبیعی کوتاه در حال حاضر مد هستند و فوق العاده به نظر می رسند. در غیر این صورت، یک برش پیکسی به همان اندازه روی موهای آرام خوب به نظر می رسد. از طرف دیگر، موهای طبیعی خود را ببافید و با یک کلاه گیس کوتاه ظاهر پیکسی را امتحان کنید – به این ترتیب، به هیچ وجه نیازی به کوتاه کردن یا آسیب رساندن به فرهای خود نخواهید داشت.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی Pixie برای موهای ظریف

مدل موی پیکسی برای موهای ظریف با عناصر مناسب و محصولات حالت دهنده ایده آل است. چالش این است که به موها بدن، بافت و لیفت بیشتری بدهید تا صاف نشوند. تکه های ناهموار و لایه های جدا شده این توهم را ایجاد می کند که حجم بیشتری دارد و به موهای شما ابعادی می بخشد. اگر موهای ظریفی دارید، یک فرچه کناری نیز راهی عالی برای پذیرفتن استایل پیکسی است. این مدل مو نیز یکی از 20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه است.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی Pixie برای موهای ضخیم

موهای ضخیم و مدل های موی پیکسی یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​است. مدل موی کلاسیک پیکسی یا کوتاه‌تر پیکسی گزینه‌ای عالی برای کسانی است که موهای پرپشت‌تری دارند، زیرا طول کوتاه‌تر موها را قابل کنترل‌تر می‌کند، به خشک شدن سریع‌تر آن کمک می‌کند و حالت دادن به آن را ساده‌تر می‌کند. هایلایت و تکه های بریده بریده ممکن است به مو اضافه شود تا کمی بعد به موها ببخشد

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

بیشتر بخوانیم: فواید موی کوتاه برای زنان که باید بدانید

کوتاهی موی پیکسی آندرکات

با اضافه کردن یک آندرکات، به برش پیکسی خود یک لبه بدهید. مدل موی مردانه محبوب، مدل موی زیرین حالتی سرد و سرکش دارد و شامل تراشیدن قسمت پایینی مو است. برای داشتن تضاد جذاب، مطمئن شوید که آرایشگر شما برش پیکسی شما را طولانی‌تر در بالا قرار داده است تا بتوانید آن را با حجم و بافت زیاد حالت دهید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی برای موهای مجعد

مدل موی پیکسی با موهای مجعد عالی به نظر می رسد. ظاهری زیبا، شاداب و جوان به شما می بخشد. بسته به الگوی فر شما، آرایشگر شما موهای شما را به شکلی جذاب ترمیم می کند که بیشترین استفاده را از حالت طبیعی و حجم دادن به موهای شما می کند. مانند همه مدل‌های فرفری، موخوره دشمن است، بنابراین از یک محصول با تعریف فر استفاده کنید تا کویل‌هایتان به بهترین شکل ظاهر شوند.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی پشمالو

مدل موی شگ تماماً در مورد انتهای ناهموار، حجم و لایه های تاج، با ظاهری بافت دار و عمداً نامرتب است. مدل موی پیکسی پشمالو که مظهر جذابیت دهه 70 در نظر گرفته می شود، حال و هوای راک اند رول را به شما می دهد. همچنین اگر در حال رشد کردن برش پیکسی خود به شکل باب یا لوب هستید، این گزینه عالی است.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

برش لبه ای پیکسی

از آنجایی که برش های پیکسی بسیار چشم نواز هستند، شریک طبیعی عناصر تند مانند رنگ های تند، حاشیه های نامتقارن، و زیر برش ها هستند. اگر می‌خواهید یک تغییر واقعاً چشمگیر در موهای خود ایجاد کنید، یک مدل کوتاه پیکسی را انتخاب کنید. صورتی یکی از رنگ های رایج است و با مدل موی کوتاه و نیمه تراشیده عالی به نظر می رسد.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

برش پیکسی بافت

یکی دیگر از 20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه ، برش پیکسی بافت است. یک برش بافت دارای ابعاد و جهت زیادی است که از طریق لایه های متلاطم به خوبی قرار گرفته اند. موها را ضخیم تر نشان می دهد و به آن حجم و عمر بیشتری می بخشد. به همین دلیل، یک برش بافت پیکسی برای خانم هایی با موهای نازک مناسب است. یک برش پیکسی بافت دار احساسی عمداً از بین رفته است، بنابراین برای کسانی که به ظاهر غیررسمی و غیر معمولی علاقه دارند ایده آل است.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

بیشتر بخوانیم: زیبایی موهای کوتاه را با چند تکنیک جذابتر کنید

مدل موی پیکسی سیخ دار

مدل موی پیکسی سیخ مخصوص گل دیواری نیست. جسور و مملو از نگرش، آنها برای زنانی که دوست دارند برجسته باشند، مرزها را پشت سر بگذارند و تفریح ​​کنند ایده آل هستند. از ژل محکم و سشوار برای ایجاد ظاهری سیخ دار استفاده کنید. نکته کلیدی این است که آنها را خیلی مرتب یا یکدست نشان ندهید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی آسیایی

موهای آسیایی ضخیم‌تر، قوی‌تر، صاف‌تر و صاف‌تر از سایر انواع مو هستند. به همین دلیل، به نظر می رسد که موها وقتی کوتاه می شوند بیرون می آیند. با این حال، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید برش کامل pixie را بدست آورید! یک آرایشگر با تجربه در کوتاه کردن موهای آسیایی می‌تواند این مدل را توسعه دهد، بنابراین با بافت طبیعی موهای شما کار می‌کند و نتیجه‌ای به زیبایی نرم و قاب‌بندی صورت ایجاد می‌کند.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی نامرتب پیکسی

برش پیکسی نامرتب بهترین سبک معمولی و در عین حال جذاب است. اکثر برش های پیکسی را می توان با استفاده از محصولاتی مانند خاک رس مات یا بتونه به روشی نامرتب طراحی کرد. از آنجایی که موهای شما در مدل پیکسی کوتاه تر است، حالت دادن به آن زمان زیادی نمی برد. موهای نامرتب خود را با یک لباس ساختار یافته تر، مانند کت و شلوار جین، ست کنید تا تضادی شیک داشته باشید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی پیکسی با هایلایت

هایلایت به مدل موی پیکسی بعد می‌افزاید و روی موهای ضخیم‌تر بسیار خوب عمل می‌کند و به شکسته شدن «انبوه» رنگ کمک می‌کند. سبزه‌هایی که به دنبال رنگ‌های برجسته هستند، می‌توانند رنگ قرمز یا قهوه‌ای را به جای بلوند امتحان کنند. رنگ های غنی و پاییزی به پوست شما گرمای بیشتری می بخشد و رنگ پایه شما را روشن تر و شاداب تر نشان می دهد.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

مدل موی ساسی پیکسی موهای مشکی

برای زنی که خواهان ظاهری جذاب و جذاب است، هیچ گزینه ای بهتر از مدل موی شیک پوشی وجود ندارد. مدل مو با کوتاهی پشت و پهلوها و کمی بیشتر در بالا مشخص می شود و با بافت ها و رنگ های مختلف مو به خوبی کار می کند. موهای مشکی رنگ فوق‌العاده‌ای دارند، زیرا مانند رنگ‌های روشن‌تر، نوک‌های شکافته یا آسیب دیده را نشان نمی‌دهند. قفل های کوتاه را در آغوش بگیرید و به دنیا نشان دهید که زنی هستید که از سبک های جسورانه و سرگرم کننده نمی ترسید.

20 مدل موی کوتاه پیکسی زنانه

سخن پایانی: 

همانطور که مشاهده کردید مدل موی پیکی انواع مختلفی دارد که همگی زیبا هستند. در این پست میتوانید ان ها را مشاهده کنید و نوع مناسب ان را برای خود انتخاب کنید. همچنین بخوانید: چگونه موهای خود را در خانه کوتاه کنیم؟ برای خانم ها

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.