آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟ اگر پوست براق و براق همان چیزی است که به دنبال آن هستید، به جای درستی آمده اید. گرایش‌های آرایشی می‌آیند و می‌روند، اما پوست درخشان و شبنم‌دار آزمون زمان را پس داده و یکی از پرطرفدارترین ترندها برای پوشیدن در تمام طول سال است.

صرف نظر از نوع پوست شما، ترفندهای ظریفی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد پوستی براق و هیدراته استفاده کنید که به طور نامحسوس در تمام نقاط مناسب بدرخشد.

پیش از این ما یک آموزش ساده در مورد نحوه ایجاد یک آرایش جذاب و درخشان و براق گردآوری کرده‌ایم شامل چند نکته تخصصی از آرایشگر مشهور شاینا گلدبرگ. بنابراین پیشاپیش، یک راهنمای گام به گام برای ایجاد آرایشی همه کاره و براق که می‌توانید در هر مکانی استفاده کنید، کشف کنید.

پوست خود را آماده کنید

آماده شدن برای مراقبت از پوست قبل از آرایش کردن، کلید تضمین این است که پوست شما مرطوب و آماده برای درخشش به نظر می رسد. چند راه برای آماده سازی وجود دارد.

اول از همه لایه برداری درجه اول هر چیزی است. هرچه پوست شما صاف‌تر باشد آرایش شما جذابتر خواهد بود، بنابراین به شما کمک می‌کند تا نوعی سلول‌های مرده پوست و حذف پرزهای صورت را در روتین مراقبت از پوست خود بگنجانید. قبل از شروع هر چیز پرایمر مناسب پوست خود را انتخاب کنید و بزنید. همچنین میتوانید با کلیک برروی اسکراب چیست؟ فواید استفاده از اسکراب این مقاله را هم بخوانید.

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

محصولات کرمی مناسب را انتخاب کنید

پس از آماده سازی و پرایمینگ پوست مهم است که به فرمول محصولاتی که قصد استفاده از آنها را دارید نگاهی بیندازید – و به طور خاص تر محصولات کرمی و مایع را انتخاب کنید.

به عنوان مثال رژگونه های کرم، زیرسازی مایع و هایلایتر را می توان با انگشتان دست و دمای طبیعی بدن گرم کرد تا به خوبی روی پوست ترکیب شود و در طول روز حفظ شود. از آنجایی که می‌خواهم پوستی سالم و براق به نظر برسد ترجیح می‌دهم تا حد امکان از محصولات کرمی استفاده کنید.

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

زدن رژگونه

هنگام استفاده از برنزر، شکل “3” را به عنوان یک قانون سرانگشتی برای جایی که محصول باید روی صورت شما قرار گیرد (شکل “3” در امتداد پیشانی، در امتداد ناحیه استخوان گونه و سپس خط فک قرار می گیرد. شکل 3 کار می کند. در دو طرف صورت و یکی از ترفندهای مورد علاقه آرایش گران به عنوان یک آرایشگر برای ایجاد یک پوشش طبیعی است.

مورد بعدی رژگونه است من ترجیح می‌دهم رژگونه کرمی را روی سیب‌های گونه‌ام بزنم آنقدر کمی کشیده شده تا ظاهری برافروخته به خودم بدهم. پس از استفاده از رژگونه، می توانید آن را با براش رژگونه ترکیب کنید.

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

چگونه یک آرایش براق برای تابستان داشته باشیم؟

ایجاد چشمانی طبیعی و درخشان

شفافیت و طبیعی نگه داشتن آرایش چشم هنگام ایجاد یک آرایش براق کلیدی است. با این سبک آرایش من دوست دارم کمی براقیت به پلک هایم اضافه کنم، بنابراین ترجیح می دهم در مورد سایه چشم همه چیز را روشن نگه دارم.

آرایش براق

آرایش براق

با هایلایت گونه های خود را برجسته کنید

قبل از اضافه کردن براق کننده یک هایلایتر مایع برای افزودن به استخوان گونه و ناحیه استخوان ابرو ضروری است، زیرا به پوست درخشندگی می بخشد و با براقیت به درخشش بیشتر پوست شما کمک می کند.

من با همان براشی که برای ترکیب رژگونه کرم استفاده می کردم مایع هایلایت کننده درخشش شفاف در سایه مرواریدی در سایه مرواریدی را به سیب های گونه ها و استخوان ابروهایم زدم.

آرایش براق

با براق کننده صورت یا از وازلین استفاده کنید

به عنوان آخرین مرحله، می توانید از براق کننده صورت استفاده کنید تا آرایش خود را واقعاً برجسته کند. می‌توانید از چند محصول مختلف برای ایجاد براقی بر روی پوست خود استفاده کنید.

نکته کلیدی این است که آن را در نواحی مناسب صورت اعمال کنید و در حین حرکت یاد بگیرید

اگر می خواهید از چروک شدن پلک ها جلوگیری کنید براق کننده را فقط به استخوان ابرو بزنید براق را با انگشتان یا برس به آرامی روی گونه های خود بزنید و به آرامی در حین حرکت آن را اضافه کنید تا زمانی که به اندازه کافی براق و بدون چربی به نظر برسد.

آرایش براق

مرحله آخر و فیکس کردن میکاپ

برای حفظ تم براق آخرین مرحله پس از اضافه کردن براق کننده صورت، اضافه کردن براق کننده لب است اینکه بخواهید براقیت را به تنهایی داشته باشید یا آن را روی رژ لب خود قرار دهید، انتخاب شماست و اگر ترجیح می دهید می توانید فقط از بالم لب مورد علاقه خود برای این مرحله استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.