آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟

چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟

چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟ این احتمال وجود دارد که شما در یک زمان یا زمان دیگری در مورد کانتورینگ شنیده باشید، اما ممکن است متوجه شوید که هرگز آن را برای خود امتحان نکرده اید یا شاید یک حرفه ای با تجربه هستید. کانتور کردن صورت یک تکنیک پرکاربرد در هنگام آرایش است، اما گاهی اوقات این روش باعث می‌شود بسیاری از ما به کمک اضافی و همچنین توصیه‌های متخصص نیاز داشته باشیم.

هنگامی که کانتورینگ به درستی انجام شود، می تواند ویژگی های زیبا و ساختار استخوانی شما را افزایش دهد و ممکن است کاملاً متحول کننده باشد. چه به تازگی شروع به کار کرده باشید یا به یک دوره آموزشی تجدید نظر در مورد کانتورینگ نیاز داشته باشید، یک سوال هنگام شروع سفر ضروری باقی می ماند: چگونه سایه کانتور مناسب برای رنگ پوست خود را انتخاب کنید؟

فرقی نمی‌کند در آموزش‌های یوتیوب  غواصی عمیق انجام داده‌اید یا تازه شروع به کانتورینگ کرده‌اید، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم.

چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟

همه چیز درباره کانتور صورت

اول از همه اگر به یک دوره آموزشی مقدماتی در مورد کانتورینگ نیاز دارید، به جای درستی آمده اید. کانتور کردن صورت به این معنی است که به سادگی نواحی خاصی را تیره کنید که می خواهید وضوح بیشتری به آن اضافه کنید. شایع ترین نواحی صورت تا کانتور، استخوان گونه، پیشانی، بینی، خط فک و حتی چانه شماست.

فرقی نمی کند شکل صورت شما، کانتورینگ چیزی است که می توانید برای تقویت، مشخص کردن یا حتی کاهش ویژگی های صورت خود از آن استفاده کنید، اما مطمئناً انجام آن هر روز ضروری نیست.

توجه به رنگ سایه‌های صورت شما هنگام انتخاب سایه‌های کانتور مناسب برای استفاده، کلیدی است، از رنگ‌هایی استفاده کنید که  شبیه به سایه‌های گفته شده باشند. زیرسازی ارایش شما مکانی عالی برای شروع هنگام شروع سفر کانتورینگ است.

چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟

رنگ پوست برای همه یک مدل و رنگ نیست

ته رنگ پوست ما هنگام انتخاب سایه های کانتور مناسب معنی خاصی دارد، و از آنجایی که رنگ پوست به طور گسترده ای متفاوت است و به زیبایی منحصر به فرد است، ایده آل است که با رنگ پوست خود آشنا شوید و سپس بدانید چه سایه های کانتور مناسب شماست.

اگر پوست روشن تا متوسط ​​دارید، به رنگ‌های خنثی، مایل به قهوه‌ای و رنگ‌های کانتوری فکر کنید که به سمت سردتر تکیه می‌کنند. برای رنگ های برنزه/زیتونی بیشتر، می توانید کمی طلایی تر شوید، زیرا این رنگ ها به طور طبیعی گرمای بیشتری در پوست دارند.

برای پوست‌های تیره، از چیزی خنثی‌تر استفاده کنید که تعادل مناسبی بین رنگ‌های آبی و قرمز داشته باشد. آزمایش محصولات کانتورینگ در داخل بازو یک راه آسان برای ارائه ایده ای از نحوه ظاهر یک محصول کانتورینگ روی پوست طبیعی شما است.

از ابزارهای ترکیبی مناسب استفاده کنید

مهم نیست که چه ظاهر آرایشی خواهید داشت استفاده از براش های مناسب و ابزارهای ترکیبی مهم هستند، زیرا می توانند ظاهر شما را تا حد زیادی بهبود بخشند و به استفاده یکپارچه از محصولات شما کمک کنند. براش ها می توانند نقش مهمی در ظاهر کانتور شما داشته باشند، بنابراین هنگام استفاده از ابزار مناسب باید به چند نکته توجه داشت.

برای داشتن ظاهری روشنتر، باید براش متفاوتی را انتخاب کنید: «اگر می‌خواهید ظاهری حجاری‌تر داشته باشید، کوچک‌تر و متراکم‌تر را انتخاب کنید. شروع آهسته با محصولات کانتورینگ بهترین راه برای استفاده از آنها است

وقتی به دنبال شروع کانتور خود هستید، به تمام جاهای های طبیعی که خورشید به صورت شما برخورد می کند فکر کنید و مطمئن شوید که پیشانی و شقیقه خود را فراموش نکنید.

چگونه سایه کانتور خود را انتخاب کنیم؟

اگر مطمئن نیستید که کانتورینگ با روش آرایش شما مطابقت دارد، باید توجه داشته باشید که بهترین روش برای کانتور کردن بعد از استفاده از کرم پودر و کانسیلر است. به این ترتیب رنگ صورت شما تنظیم می شود و می توانید شروع به معرفی محصولات دیگر کنید.

مطمئناً می توانید پس از کانتورینگ به عقب برگردید و در صورت نیاز کانسیلر بیشتری اضافه کنید، و اگر دوست دارید رژگونه داشته باشیدپس از اتمام کانتور آن را بزنید.

کانتور کرم در مقابل پودر

از آنجایی که کرم و پودر پنکیک دو بافت بسیار متفاوت هستند، باید با هر کدام از آنها آشنا شوید و ببینید کدام یک را بیشتر برای کانتورینگ ترجیح می دهید. کانتورهای پودری می‌توانند به انواع پوست‌های چرب‌تر کمک کنند و روکش مات بیشتری ببخشند، در حالی که کرم‌ها می‌توانند به انواع پوست‌های خشک‌تر کمک کنند و ظاهری درخشان‌تر داشته باشند. حتی اگر می‌خواهید از چیزی که در کشوی آرایشتان وجود دارد استفاده کنید و نیازی به خرید چیز جدیدی ندارید، می‌توانید از برنزر روزمره خود برای کانتور نیز استفاده کنید.

این یک تعادل خوب برای برنز کننده است و خیلی گرم نیست اما همچنان ظاهری آفتاب‌زده به شما می‌دهد. سال‌هاست که این یک جزء اصلی در کیت من بوده و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند!

کانتور

از کانتورینگ لذت ببرید

مهمترین نکته؟ خوش بگذره. نباید هیچ فشاری در اطراف کانتورینگ وجود داشته باشد، و هرچه بیشتر تمرین کنید، بیشتر متوجه خواهید شد که چه چیزی برای شما مناسب است و چه چیزی برای شما کار نمی کند. محصولات مختلف، بافت ها و ابزارهای ترکیبی را آزمایش کنید تا زمانی که متوجه شوید چه چیزی برای شما مناسب تر است و در کمترین زمان به یک متخصص کانتورینگ تبدیل خواهید شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.