سلامت پوست

چند روش ساده برای جوانسازی صورت خانم ها

چند روش ساده برای جوانسازی صورت خانم ها

چند روش ساده برای جوانسازی صورت خانم ها: وقتی متوجه چین و چروک های صورت خود می شویم فکر می کنیم برای از بین بردن آن باید هزینه زیادی بپردازیم اما بدون پول و فقط با ورزش می توان آن را برطرف کرد.

ساخت عضلات صورت یا ورزش صورت به انعطاف پذیری پوست کمک می کند و همچنین جریان خون را افزایش می دهد و پف صورت را از بین می برد و همچنین این تمرینات باعث بهبود ویژگی های خوب صورت می شود.

پزشکان به این نتیجه رسیدند که در یک آزمایش 20 هفته ای که شامل 16 زن بین 40 تا 65 سال بود همه شرکت کنندگان تمرینات مخصوص پیشانی، ابروها، چشم ها، دهان و گردن را انجام دادند و پس از آن زمان مشخص شد. این تمرینات پوست صورت را بهبود می بخشد و علائم پیری را کاهش می دهد. که امروز در ورزش و تناسب اندام به شما ارائه خواهیم داد.

چند روش ساده برای جوانسازی صورت خانم ها

جوانسازی صورت

ساخت ماهیچه های صورت می تواند به رفع چین و چروک های اطراف بینی و پیشانی، دور چشم و لب ها کمک کند و همچنین این ورزش ها پوست را سفت کرده و ظاهری جوان به آن می بخشد.

در انجام این تمرینات باید صبور باشید و انتظار نداشته باشید که بعد از دو روز تمرین نتیجه بگیرید اما اگر برای مدت طولانی اصرار داشته باشید که این تمرینات را انجام دهید،می توانید نتایج عالی بگیرید.

ساخت صورتی جوان به یک سری تمرینات نیاز دارد و هر تمرین باید با گرم کردن شروع شود و این گرم کردن با کمک دست انجام می شود به طوری که پلک های خود را بالا و پایین می آورید و صورت خود را آرام می کنید و لبخند می زنید و دیگر لمس نمی کنید.

این تمرینات را حداقل ده بار انجام دهید و مطمئن شوید که پوست را زیاد کش ندهید، اما باید به آرامی آن را نرم کنید و سپس یک حوله مرطوب گرم روی صورت خود قرار دهید تا آرام شود.

چند روش ساده برای جوانسازی صورت خانم ها

چه ورزشی چین و چروک صورت را از بین می برد؟

این تمرین به شما کمک می کند تا عضلات پیشانی خود را تقویت کنید انگشتان خود را مطابق تصویر روی پیشانی قرار دهید و ابروهای خود را مانند موقع غافلگیری بالا و پایین بیاورید و نباید با این تمرینات چین و چروک ایجاد شود و این تمرین را ده بار به راحتی انجام دهید.

بیشتر بخوانید» 30 مدل ماسک صورت در خانه برای چین و چروک

چشم های چرخان

چشم هایی که به همه جهات نگاه می کنند می توانند از چین و چروک دور چشم جلوگیری کنند چشمان خود را از راست به چپ حرکت دهید و سپس از چپ به راست این کار را تکرار کنید و همین کار را بالا و پایین و انجام دهید. فقط در این تمرین چشم ها باید حرکت کنند و عضله چانه کاملاً ثابت شود و در نظر بگیرید این تمرین را پنج بار در هر جهت تکرار کنید.

چند روش ساده برای جوانسازی صورت خانم ها

تلفظ حرف O

ورزش‌های مخصوص صورت و از بین برنده چروک

هولیگان

این تمرین از ایجاد خطوط و خطوط روی چانه جلوگیری می کند و همچنین عضلات گردن را تقویت می کند.

زبانتان را بیرون بیاورید و آن را سفت کنید و سرتان را کمی متمایل به چپ و بالا نگه دارید و زبان را به سمت راست بیرون بدهید و چانه را به سمت بالا لیفت کنید و برای ده ثانیه این تمرین را انجام دهید و سپس به پوزیشن پایه برگردید و این حرکت را دوباره تکرار کنید.

جوانسازی صورت

در نهایت این تمرین را پنج بار تکرار کنید.

لبخند ! با این تمرین می توانید گونه ها و استخوان های گونه خود را تقویت کنید.

همانگونه که ورزش و تناسب اندام مهم است لب هایتان را کاملا برای لبخند بکشید و انگشت هایتان را روی گوشه های لب قرار دهید و آن را به آرامی بکشید و گوشه های لب را به سمت گوش کشش دهید و دوباره به موقعیت اول برگردانید و این تمرین را ده بار تکرار کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین کرم های ضد چروک دور چشم

تمرین مادر بزرگ

اگر می خواهید از شر چین و چروک لب بالایی خلاص شوید، ورزش مادربزرگ را انجام دهید.پ دهان خود را باز کرده و لب های خود را روی دندان های خود قرار دهید و این تمرین را در هر ست به مدت ده ثانیه انجام دهید و در نهایت این تمرین را 15 بار تکرار کنید.

جوانسازی صورت

کششی

این تمرین به از بین بردن چین و چروک های افقی روی پیشانی کمک می کند.

دست ها را روی قسمت بالای پیشانی قرار دهید به طوری که دست ها دقیقاً در محل رویش مو قرار بگیرند و با دست پیشانی خود را به سمت عقب بکشید و سر را کمی به سمت عقب ببرید و حرف O را با لب های خود به مدت ده ثانیه تکرار کنید.

این تمرین را تمدید کنید فقط باید توجه داشته باشید که هنگام انجام این تمرین کشش را در پیشانی احساس کنید و این تمرین را 20 بار تکرار کنید تمام تمرینات را با آرامش و دقت کامل انجام دهید و هرگز به سر خود فشار نیاورید و فراموش نکنید که در حین تمرین باید نفس عمیق بکشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.