رنگ و لایت مو, زیبایی

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022 :بلوند خاکستری به یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های مو تبدیل شده است زیرا حالتی تند و مدرن دارد. این بلوند روشن با رنگ های نقره ای و خاکستری و بدون برنجی است. رنگ سرد برای کسانی که موهایی روشن و طبیعی دارند و رنگ های سرد و روشن دارند بهترین کار را دارد. با این حال، می توان آن را مطابق با ترجیح شما تطبیق داد و به روش های مختلف به مو اضافه کرد. اگر رویکرد ظریفی را ترجیح می دهید، بالیاژ یا بیبی لایت ایده آل هستند، یا می توانید ماجراجویانه باشید و بلوند خاکستری را با رنگ های روشن مانند یاسی و آبی مخلوط کنید.

سایه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از جمله بلوندهای خاکستری تیره‌تر که اغلب روکش طبیعی‌تری دارند تا رنگ‌های روشن که توجه را می‌طلبد، موهای شما را روشن می‌کند و ظاهر شما را درخشان می‌کند. چه چیزی را در مورد این رنگ زیبا دوست ندارید؟ به خواندن ادامه دهید تا برای مراجعه بعدی خود به سالن الهام بگیرید.

بیشتر بخوانید: پرطرفدارترین ترندهای رنگ موی سال 1401

بالیاژ بلوند خاکستری

بلوند خاکستری رنگ بلوند سردی است که می‌توان آن را به روش‌های مختلف به مو اضافه کرد. اگر می خواهید موهای طبیعی روشن خود را به روز کنید و آن ها را مدرن تر کنید یا می خواهید به موهای تیره تر عمق و ابعاد بیشتری بدهید، می توانید این کار را با بالیاژ بلوند خاکستری انجام دهید. بالیاژیک تکنیک رنگ‌آمیزی است که با دست بر روی موها برجسته می‌شود. نتیجه ظاهری بسیار طبیعی تر از هایلایت های فویل سنتی است. همچنین زمان کمتری را صرف می کند و تعمیر و نگهداری کمتری دارد زیرا نیازی نیست نگران رشد مجدد ریشه باشید. اگر می‌خواهید به درخششی ملایم و آفتاب‌گیر دست پیدا کنید، بهتر است رنگی را انتخاب کنید که فقط یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ موی طبیعی شما باشد.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

هایلایت بلوند خاکستری

بلوند خاکستری یک سایه بلوند با رنگ های نقره ای و خاکستری است. رنگ سرد برای افرادی که رنگ پوست سرد دارند فوق‌العاده جذاب است، اما درست کردن آن نیز می‌تواند مشکل باشد و باعث می‌شود شسته به نظر برسید. به همین دلیل، یک گزینه ظریف تر و پوشیدنی تر، افزودن رنگ به مو با هایلایت است. هایلایت های بلوند خاکستری به موهای طبیعی روشن شما یک به روز رسانی مدرن می بخشد. همچنین برای روشن کردن و درخشندگی ظاهر شما عالی است. می توانید رنگ را به سمت انتهای آن قرار دهید یا آنها را در اطراف صورت متمرکز کنید تا جلوه قاب بگیرید.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بلوند خاکستری تیره

بلوند خاکستری دارای چندین رنگ مختلف از روشن تا تیره است. بلوند خاکستری تیره رنگی سرد است که در اکثر رنگ‌های پوست جذاب است و پوشیدن آن راحت‌تر و ظریف‌تر از سایه‌های روشن‌تر است. این رنگ برای افزودن عمق و بعد به موهای روشن طبیعی عالی است. یا می توانید آن را به موهای تیره اضافه کنید تا آنها را روشن و تازه و مدرن جلوه دهید. این رنگ از بلوند تیره معمولی شما تندتر به نظر می رسد، و برای کسانی که چیزی متفاوت می خواهند انتخاب جذابی است.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بلوند خاکستری کم رنگ

رنگ کم‌رنگ بلوند خاکستری کم‌رنگ‌تر به نظر می‌رسد، تنها با رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری. ممکن است شبیه بلوند پلاتینیوم به نظر برسد اما پوشیدنی تر و همه کاره تر است. بلوند خاکستری رنگی سرد است که با موهای قهوه ای روشن یا بلوند به خوبی کار می کند، اما اگر می خواهید ظاهری با کنتراست بالا ایجاد کنید، می توانید آن را به موهای تیره نیز اضافه کنید. این را می توان با جفت کردن رنگ با ریشه های تیره تر نیز به دست آورد. بلوند خاکستری رنگ پریده رنگی است که مکمل زنان با رنگ های سرد است.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

موی بلوند قارچ خاکستری

رنگ مو قارچی یک سایه خنثی است که ترکیبی از قهوه ای و خاکستری است. قارچ رنگی سرد است و برای روشن شدن آن می توانید بلوند خاکستری را به رنگ آن اضافه کنید. این ترکیب جالبی از هایلایت و کم لایت ایجاد می کند که به مو عمق و بعد می بخشد. همچنین می‌توانید بلوند خاکستری را فقط روی انتهای آن متمرکز کنید و جلوه‌ای ombre یا balayage ایجاد کنید که نگهداری کم و زیبایی دارد. همچنین برای خانم هایی که موهایشان به طور طبیعی تیره تر است، این گزینه ایده آلی است که بلوند خاکستری را بدون دردسر رنگ کردن ریشه هایشان امتحان کنند.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بیشتر بخوانید: انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

بلوند خاکستری روشن

اگر رنگ‌های روشن‌تری را ترجیح می‌دهید، انتخاب یک بلوند خاکستری روشن بهترین انتخاب است. این رنگ زیبا حاوی رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری است و مخصوصاً برای افرادی که پوست سرد دارند جذاب است. برای اینکه رنگ مو کدر به نظر نرسد، می توانید با هایلایت یا کم لایت به عمق و بعد اضافه کنید. همچنین می‌توانید راه‌های جالبی برای معرفی آن به مو پیدا کنید، مانند تمرکز روی نوک‌های مو یا انتخاب هایلایت‌هایی که صورت را قاب می‌کنند. همچنین، در نظر بگیرید که بلوند خاکستری روشن ممکن است از شما بخواهد آرایش خود را تغییر دهید و ظاهری پر جنب و جوش را انتخاب کنید.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

روشن ترین بلوند خاکستری

رنگ‌های مختلفی از بلوند خاکستری وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا رنگی را بیابید که به بهترین شکل رنگ پوست شما را تحسین می‌کند. ممکن است رنگ تیره‌تری داشته باشد یا می‌توانید روشن‌ترین رنگ بلوند خاکستری را انتخاب کنید. شما مجبور نیستید یک کله بلوند خاکستری را انتخاب کنید و می توانید آن را با یک افکت آمبره به مو اضافه کنید یا تکنیک رنگ آمیزی بالیاژ را امتحان کنید. تیره گذاشتن ریشه ها نیز باعث ایجاد ابعاد می شود. صرف نظر از اینکه چگونه رنگ را انتخاب می کنید، ظاهر شما را درخشان می کند و توجه را به موهای شما جلب می کند و بافت شما را برجسته می کند.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بلوند خاکستری متوسط

اگر می خواهید بلوند خاکستری را امتحان کنید اما احساس می کنید که رنگ های روشن تر خیلی پررنگ هستند، بلوند خاکستری متوسط ​​جایگزین عالی است. تمام مزایای رنگ‌های روشن‌تر را دارد، همچنان ته‌رنگ‌های سردی دارد، اما از آنجایی که روشن نیست، ظریف‌تر به نظر می‌رسد و می‌تواند طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها را تکمیل کند. همچنین کمتر احتمال دارد که شما را شسته به نظر برساند. جذابیت این رنگ این است که احساس تازگی و مدرن می کند و جایگزین جالبی برای رنگ های بلوند استاندارد است. این رنگ یکی از رنگ های پرطرفدار در معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022 است.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

آمبره خاکستری و بالیاژ بلوند

Ombre و balayage هر دو تکنیک های رنگ آمیزی هستند که می توانند به مو عمق و بعد ببخشند. بالایاژ با رنگ آمیزی دستی رنگ روی مو ایجاد می شود که جلوه ای فراگیر ایجاد می کند و ظاهری بسیار طبیعی به شما می دهد. ترکیب آن با امبره باعث می شود رنگ بیشتر به چشم بیاید، زیرا آمبره دو رنگ، یکی روشن و دیگری تیره را با هم ترکیب می کند و از وسط مو شروع می شود و به سمت انتهای مو روشن می شود. این تکنیک های رنگ آمیزی کم نگهداری هستند، زیرا نیازی نیست که نگران رشد ریشه باشید. بلوند خاکستری جایگزینی هیجان‌انگیز برای رنگ‌های بلوند گرم‌تر است و ته رنگ سرد ظاهری نقره‌ای به موها می‌دهد. این یک راه عالی برای روشن و روشن کردن موهای تیره بدون خشن بودن است.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بلوند نقره ای خاکستری

زیبایی بلوند خاکستری این است که ته رنگ نقره ای و خاکستری دارد. رنگ سرد در سایه های مختلف، از بلوند خاکستری روشن گرفته تا تیره است، و همچنین می توانید روی رنگ نقره ای تمرکز کنید و آن را برای ظاهری بیشتر به رنگ نقره ای-بلند تقویت کنید. این یک رنگ فوق العاده همه کاره است که احساس مدرن و هیجانی دارد. می‌توان آن را به تمام بافت‌ها و طول‌های مو اضافه کرد، اما می‌تواند نسبت به سایه‌های بلوند خاکستری تیره‌تر، نگهداری بیشتری داشته باشد، و نیاز به لمس منظم دارد. اگر موهای شما به طور طبیعی تیره است، باید آنها را سفید کنید تا رنگ پایه روشن تری داشته باشید. این می تواند یک فرآیند زمان بر و آسیب زا باشد، بنابراین همیشه از یک رنگ شناس حرفه ای کمک بگیرید.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

هایلایت های بلوند خاکستری روی موهای مشکی

اگر به دنبال راهی برای افزایش عمق و بعد به موهای تیره خود هستید، افزودن هایلایت بلوند خاکستری ایده آل است. تضاد بین نور و تاریکی ظاهری چشم نواز را ایجاد می کند و راهی عالی برای روشن کردن موها و درخشان کردن ظاهر شما است. بلوند روی موهای مشکی می تواند کنتراست بالایی داشته باشد، و ممکن است کشیدن آن چالش برانگیز به نظر برسد، اما می توانید با رنگارنگ خود برای به دست آوردن ظاهری متناسب با سلیقه خود کار کنید. این می تواند نورهای ظریف کودک برای یک اشاره به رنگ یا رگه های ضخیم و درشت برای مدل مویی باشد که نیاز به توجه دارد. همچنین می توانید به صورت استراتژیک، هایلایت ها را در اطراف صورت قرار دهید و ویژگی های خود را برجسته کنید.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بلوند خاکستری روی موهای نارنجی

از بلوند خاکستری می توان برای خنثی کردن موهای نارنجی و تقویت آن استفاده کرد. موهای نارنجی روشن، رسا هستند و نیاز به توجه دارند، اما می‌توانید بلوند خاکستری را نیز به رنگ‌های نارنجی و قرمز اضافه کنید تا آن‌ها را کاهش داده و تضاد ظریفی ایجاد کنید. این را می توان با بالیاژ یا هایلایت به دست آورد و به مو عمق و بعد داد. همچنین می تواند ظاهر شما را درخشان کند. سعی کنید رگه های نازکی از رنگ را در اطراف صورت اضافه کنید تا جلوه قاب بگیرید، یا رنگ را در انتهای مو برای یک رویکرد ظریف متمرکز کنید.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

بلوند خاکستری روی موهای مجعد

یکی دیگر از رنگ های منتخب در معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022 بلوند خاکستری روی موهای مجعد است. رنگ بلوند خاکستری در تمام بافت های مو عالی به نظر می رسد، اما می تواند به ویژه در موهای مجعد زیبا شود. رنگ روشن تر توجه را به الگوی فر شما جلب می کند و آن را بیشتر به چشم می آورد. رنگ های روشن بسیار بیشتر از رنگ های تیره به چشم می آیند و بلوند خاکستری می تواند بافت را بهبود بخشد.

نکته منفی این است که می تواند خشکی و موخوره را نیز بیشتر نمایان کند، بنابراین قبل از رنگ کردن موهایتان مطمئن شوید که در بهترین حالت ممکن قرار دارند. همچنین می‌توانید نحوه اضافه کردن رنگ را آزمایش کنید، و برای چیزی ظریف‌تر، روی افکت بالیاژ یا ombre تمرکز کنید. تفاوت بین ریشه های تیره و نوک روشن برای دستیابی به کنتراست عالی است. همچنین یک جایگزین کم نگهداری است زیرا نیازی به نگرانی در مورد روتوش ریشه ها نیست.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

موی بلوند خاکستری طبیعی

بلوند خاکستری رنگ سردی است که می تواند از سایه روشن تا تیره متفاوت باشد. ته رنگ نقره ای و خاکستری دارد و می تواند فوق العاده جذاب باشد. با این حال، رنگ‌های روشن‌تر می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، و انتخاب ظاهری طبیعی‌تر را می‌توان با انتخاب یک سایه تیره‌تر از بلوند خاکستری به دست آورد که به موها رنگ بلوند دودی و زیبا می‌دهد. این بهترین عملکرد را روی موهای روشن طبیعی دارد و همچنین اگر رنگ پایه شما روشن باشد، نگهداری آن آسان تر خواهد بود.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

موهای قهوه ای تیره با هایلایت های بلوند خاکستری

موهای قهوه ای تیره با هایلایت های بلوند خاکستری راهی عالی برای عمق و ابعاد مو است. می تواند موهای تیره شما را روشن و روشن کند و کنتراست زیبایی ایجاد کند. راه‌های مختلفی برای افزودن هایلایت به مو وجود دارد، از جمله افزودن آن‌ها به سرتاسر یا تمرکز رنگ در اطراف صورت برای ظاهری خاص که صورت را قاب می‌کند و ویژگی‌ها را برجسته می‌کند. همچنین می‌توانید هایلایت‌های ضخیم و کلفت یا بیبی لایت‌های ظریف را انتخاب کنید، بسته به رنگی که می‌خواهید به آن برسید و اینکه چقدر می‌خواهید رنگتان قابل توجه باشد.

معرفی 15 ترند رنگ موی بلوند 2022

سخن پایانی:

امیدواریم از این مطلب لذت کافی را برده باشید و بتوانید بهترین رنگ موی مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین میتوانید مطلب معرفی جدیدترین رنگ مو جذاب سال 2022 را بخوانید و نظر خود را برای ما یادداشت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.