آرایش چشم, آرایش و زیبایی

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟ | پیشنهاداتی برای مژه کار

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟ | پیشنهاداتی برای مژه کار

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟ | پیشنهاداتی برای مژه کار : اکستنشن مژه مدتی است که مد شده است ترندی که از جنوب شرق آسیا سرچشمه گرفت طرفداران زیادی در خارج از کشور دارد و راه خود را به ایران نیز زیاد کرده است  البته، وقتی می‌توانید هر روز ریمل زدن را کنار بگذارید و به جای آن فقط اکستنشن مژه کارتان را انجام دهید، چرا نمی‌خواهید آنها را امتحان کنید، درست است؟

اگر به فکر انجام کاشت مژه هستید در اینجا یک راهنمای سریع در مورد هر کاری که باید انجام دهید برای مراقبت از آنها و اطمینان از ماندگاری طولانی آنها وجود دارد.

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟ | پیشنهاداتی برای مژه کار

چگونه اکستنشن مژه خود را ماندگار کنیم؟

آنها را تمیز نگه دارید اکستنشن ها تمایل دارند زباله های محیط را به دام بیندازند و خطر عفونت را افزایش دهند. از این رو، مهم است که اکستنشن های خود را با استفاده از یک پاک کننده ملایم هر روز تمیز نگه دارید.

حالا که مژه های شما به طور غیرقابل انکاری متحول شده اند، واقعاً نیازی به آرایش چشم دیگری ندارید. با این حال، اگر احساس می‌کنید که نیاز به دو چندان کردن جذابیت و استفاده از ریمل دارید، آن را فقط در نوک اکستنشن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این از آرایش چشم ضدآب دوری کنید زیرا باعث شل شدن چسب و کوتاه شدن عمر اکستنشن شما می شود.

✅ هنگام پاک کردن آرایش چشم، به جای قرار دادن پدهای پنبه ای روی پلک های خود، از دستمال مرطوب پاک کننده استفاده کنید.

✅ آن را براش بکشید تا مشخص بماند : درست مانند موهای زیبا و بلند شما اکستنشن های شما نیز به شانه زدن نیاز دارند. از یک براش برای شانه زدن مرتب آنها استفاده کنید و از روی هم خوردن آنها جلوگیری کنید.

✅ همچنین ایده خوبی است که وزن اکستنشن های خود را با آرایشگر خود در میان بگذارید. وزن مناسب مژه های طبیعی شما را سنگین نمی کند و اکستنشن شما را در سلامت کامل نگه نمی دارد.

✅ از مالش بیش از حد خودداری کنید و دستان خود را از آنها دور نگه دارید به یاد داشته باشید اگر اکستنشن در جای خود قرار ندارد با آن بازی نکنید  یا بیرون نکشید. شما فقط خطر از دست دادن مژه های طبیعی خود را خواهید داشت. بنابراین به جلو بروید و آن مژه های زیبا را به رخ بکشید!همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش پایه کاشت مژه روسی این مقاله را هم بخوانید.

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟ | پیشنهاداتی برای مژه کار

چگونه طول عمر اکستنشن مژه را افزایش دهیم؟

✅ اگرچه نمی توانید سرعت ریزش موی طبیعی را تغییر دهید، اما با رعایت موارد زیر می توانید اکستنشن خود را تا حد امکان روی مژه های طبیعی نگه دارید.

✅ تا 48 ساعت اول پس از کاشت از تماس با آب خودداری کنید. زیرا به طور کلی آب و رطوبت اثر چسب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سونا، شنا، شستن صورت با آب داغ و قرار گرفتن در معرض رطوبت بالا خطر نسبتا زیادی برای اکستنشن خواهد بود. البته این فقط برای 24 تا 48 ساعت اول صدق می کند و بعد از آن باید طبق معمول و به طور معمول صورت و دور چشم را تمیز کنید.

✅ از لوسیون های چرب و لوازم آرایشی خودداری کنید زیرا حاوی روغن هایی هستند که می توانند باعث ایجاد لک روی پوست شوند.

✅ از فر کننده مژه یا سایر فر کننده ها استفاده نکنید. زیرا اکستنشن های اضافی و چسبی که آنها را در جای خود نگه می دارد برای انجام این کار بسیار ظریف هستند.

✅ مژه های خود را هر روز با برس مخصوص و تمیز شانه بزنید تا زیبا و آراسته بمانید.

✅ آنها را تمیز نگه دارید.

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است ؟ | پیشنهاداتی برای مژه کار

ماندگاری چسب و اکستنشن مژه چقدر است ؟

اگر مژه هایتان را مرتب تمیز نکنید این چربی همانجا می ماند و چسب را کم کم پاک می کند. فراموش نکنید که روغن چسب دشمن خطرناکی است، پس باید با شستشوی منظم دوام اکستنشن ها را افزایش دهید.

4 مرحله استفاده از شوینده مژه و تاثیر آن در طول عمر اکستنشن مژه

✅ آرایش چشم را با پاک کننده های بدون چربی پاک کنید.

✅ صورت خود را با آب ولرم خیس کنید.

✅ مقدار کمی از پاک کننده مخصوص را پشت دست خود بمالید و مژه ها را به آرامی از داخل آن بکشید.

✅ کف را کاملا با آب تمیز بشویید و چشم ها را با یک حوله نرم به آرامی خشک کنید.

✅ سپس با یک برس مخصوص مژه های خود را به آرامی شانه کنید.

اکستنشن مژه

از اکستنشن ها با مواد مخصوص مراقبت کنید

بهترین سازندگان ابزارهای اکستنشن مواد مناسبی را برای نگهداری اکستنشن ها ارائه می دهند که توسط بهترین سالن ها و فروشندگان به فروش می رسد. این مواد از ناحیه بین مژه ها در برابر آب، گرد و غبار، رطوبت، اشک، چربی، عرق، کثیفی محافظت می کنند.

پیشنهادات بیشتر برای افزایش عمر برنامه افزودنی

✅ هنگام اکستنشن از تارهای خیلی طولانی یا خیلی سنگین استفاده نکنید؛ زیرا آنها به مژه های طبیعی شما آسیب می رسانند و باعث شکسته شدن یا ریزش زودرس آنها می شوند.

✅ بسته به سبک زندگی، محیط زندگی، آب و هوا و نوع اکستنشنی که انتخاب می کنید از چسب مناسب استفاده کنید.

✅ فقط از خدمات یک تکنسین مجاز با گواهی مژه استفاده کنید.

✅ استفاده از یک پاک کننده ملایم ضروری است

✅ حتما به مشتری خود بگویید که از یک پاک کننده ملایم و بدون چربی برای پاک کردن چربی اضافی و تجمع مایعات مضر روی مژه ها استفاده کند.

✅ مژه ها را برس بزنید

✅ اگر اهل بدنسازی هستید، حتما به مشتریان خود پیشنهاد دهید که مژه های خود را روزانه با برس مخصوص شانه کنند. به این ترتیب بقایای مژه ها بیش از یک روز جمع نمی شود و به حفظ تارها نیز کمک می کند.

اکستنشن مژه

لوازم آرایشی یا پاک کننده کاملاً بدون روغن

مشتری شما نباید هنگام تمیز کردن صورت خود از پاک کننده های حاوی روغن استفاده کند. زیرا روی روغن چسب تاثیر می گذارد که باعث می شود عمر طولانی مدت بسیار کوتاه شود.

به مشتریان خود اطلاع دهید که روغن ها را می توان در بسیاری از ریمل ها، پاک کننده های صورت و لوازم آرایشی یافت. بنابراین، حتما به آنها بگویید که قبل از استفاده از هر محصولی برای دور چشم، مواد را بررسی کنند.

اکستنشن مژه

مراقب آرایش چشم باشید

متأسفانه، لوازم آرایشی به راحتی بین مژه ها گیر می کند و تمیز کردن آنها می تواند چالش برانگیز باشد. در نتیجه، زباله ها در یک منطقه جمع می شوند که می تواند منجر به ریزش زودرس شود. اگرچه اگر اکستنشن انجام می دهید دیگر نیازی به ریمل ندارید، اما اگر می خواهید از لوازم آرایشی چشم استفاده کنید، مالش مژه باید با شدت کمتری انجام شود.

ماندگاری چسب مژه چقدر است؟

می توان گفت مهمترین عامل تاریخ تولید محصول است و همانطور که می دانید سیانوآکریلات (ماده اصلی چسب) به رطوبت هوا واکنش نشان می دهد و شروع به خشک شدن می کند. این همان چیزی است که از هر لحظه تولید چسب اکستنشن اتفاق می افتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.