سلامت مو

ماسک شنبلیله برای رشد مجدد مو

ماسک شنبلیله برای رشد مجدد مو

ماسک شنبلیله برای رشد مجدد مو : به علاه آنکه تغذیه نقش مهمی در سلامت مو دارد شما میتوانید از ماسک های گیاهی که به سادگی در خانه قابل ساختن هستند از ریزش موهای خود جلوگیری کنید. این پست در ارتباط با ماسک موی شنبلیله است که ریزش موهای شما را به صورت قابل توجهی کاهش میدهد و باعث رشد موهای شما میشود.

خواص شنبلیله برای مو

تخم شنبلیله سرشار از ویتامین های مفید برای تقویت مو میباشد و مصرف تخم شنبلیله باعث آبرسانی و سلامت مو می شود. همچنین برای کسانی که موهای خشکی دارند بسیار مفید است. در واقع تخم شنبلیله می تواند شوره سر و ریزش مو را درمان کند.این گیاه  باعث خنک شدن پوست سر می شه و بسیاری از مشکلات پوست و مو رو درمان می کند. این گیاه باعث کنترل ریزش مو، درمان شوره،‌ضخیم شدن تارهای مو و رشد مجدد مو میشود.

ماسک شنبلیله برای رشد مجدد مو

طرز تهیه ماسک شنبلیله برای مو

برای تهیه این ماسک به یک قاشق غذاخوری تخم شنبلیله و آب جوش احتیاج دارید. یک قاشق پور شنبلیله را پودر کرده و یک سوم لیوان آب جوش به آن اضافه کنید. بگذارید 8 ساعت استراحت کند بعد از 8 ساعت آن را از صافی رد کرده و لعاب آنرا به کف سر خود بزنید.

ماسک شنبلیله برای رشد مجدد مو

این ماسک باید 3 تا 4 ساعت روی سر بماند و احتیاجی با پلاستیک ندارد.

این ماسک برای ساقه ی مو ممنوع است و فقط میبایست از آن برای کف سر و ریشه مو استفاده کنید. این ماسک را به مدت 3 ماه و هفته ای دوبار استفاده کنید.

هنگام شست و شو از اب ولرم استفاده کنید ، اب داغ باعث چسبندگی مواد به موهای شما میشود.

سخن پایانی:

امیدواریم از این پست لذت برده باشید. همچنین میتوانید در 2رخ انواع ماسک موی خانگی مخصوص موهای خشک را ببینید و استفاده کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.