آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم

راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم

راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم : ما خانم ها عاشق خط چشم هستیم، اما باید اینقدر سخت باشید؟ ما تمام وقت و صبر خود را به شما می‌دهیم، و با این حال شما همچنان مانند یک نوجوان عصبانی شورش می‌کنید، می‌لرزید و لک می‌کشید  به همین دلیل است که ما امروز همه چیز را به اصول اولیه بازمی‌گردانیم و 10 نکته تغییر بازی را برای خط چشم ناتوان (یا فقط کسانی که هرگز به آن فرصت نداده‌اند) به اشتراک می‌گذاریم.

اینها همان نکاتی هستند که به ما کمک کرده اند بر ناراحتی های خط چشم غلبه کنیم پس تا پایان این مقاله همراه راهنمای مبتدیان برای تسلط بر خط چشم باشید.

راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم

بیشتر بخوانید: انواع خط چشم رنگی و کاربرد آنها

نکات کشیدن خط چشم برای مبتدیان

اگر در کار خط چشم تازه کار هستید، ممکن است از همه گزینه های خود صرف نظر کنید مداد، ژل ، مایع، … لیست ادامه دارد. ما بهترین توصیه خود را به شما خواهیم داد: یک مداد انتخاب کنید. چرا؟ زیرا ساده ترین و یک نقطه شروع عالی برای مبتدیان خط چشم است. یک مداد صاف به راحتی روی آن می لغزد، کشیده نمی شود و با دستان لرزان بیشتر از مایع یا ژل مناسب است.

مانند نوشتن با مداد، مداد خط چشم ساده‌ترین و بدون نقص‌ترین خط چشم برای مبتدیان است. همانطور که یک مداد معمولی را نگه دارید و در امتداد خط مژه خود بکشید. همچنین توصیه می‌کنم از یک مداد خط چشم غیر ضدآب استفاده کنید و تونر و پاک‌کننده آرایش را در دسترس داشته باشید تا به راحتی هر اشتباهی را پاک کنید.

برای آرایش روزمره، قهوه‌ای یا مشکی گزینه‌های کلاسیک هستند اما اگر می‌خواهید شاخه‌های بیشتری داشته باشید، رنگی را انتخاب کنید که رنگ چشم‌تان را بیشتر نمایان کند. 

راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم

در حالی که در آینه به پایین نگاه می‌کنید، سر خود را به عقب خم کنید، سپس بازو/آرنج خود را روی یک سطح صاف ثابت کنید. از گوشه های بیرونی چشم شروع کنید و خط چشم را به سمت داخل بکشید و تا جایی که می توانید به خط مژه خود نزدیک شوید.

خط را آهسته و پیوسته بکشید. هر فاصله بین مژه های خود را با خط چشم پر کنید تا توهم مژه های پرتر را ایجاد کنید. اگر اشتباهی دارید، آنها را با یک پاک کننده آرایش پاک کنید.

می توانید خط چشم را با استفاده از یک براش خط چشم زاویه دار ترکیب کنید یا به سادگی با یک سواب پنبه ای آغشته به پاک کننده آرایش (یا لوسیون) هرگونه ناهمواری را پاک کنید.

بیشتر بخوانید: مدلهای جذاب و جدید خط چشم سفید

ترفند موثر برای نلرزیدن دستان

مردیک می گوید که ترفند دیگری برای کمک به بی عیب و نقص بودن خط چشم شما دارد. او می‌گوید: «اگر دست‌هایتان لرزان است، برای خود ثبات ایجاد کنید. آرایش خود را در حالت نشسته پشت میز انجام دهید تا بتوانید آرنج خود را روی میز قرار دهید. اگر میز دم دستی ندارید، در حالی که خط چشم را می زنید، با قرار دادن رنگ صورتی خود روی گونه خود، چیزی را ایجاد کنید که من آن را پایه صورتی می نامم.”

چشم‌های گربه‌ای برای افراد مبتدی ترسناک است  ما متوجه می‌شویم. توصیه ما به مبتدیان این است که از بیرون به داخل شروع کنند. خط چشم خود را در گوشه بیرونی چشم قرار دهید، یک بال را در همان زاویه پلک پایینی خود بکشید و سپس یک خط در امتداد پلک بالایی خود بکشید و آن را به چشم خود متصل کنید. 

هنوز احساس می کنید با چشم گربه ای آشنا هستید؟خط چشم راهنما بهترین دوست جدید شما خواهد بود. این ساده ترین راه برای ایجاد یک چشم گربه ای عالی است. شما به سادگی چشم گربه ای را در گوشه بیرونی چشم خود کشیده.

تسلط کشیدن خط چشم

احساس می کنید هنوز به تصویری برای کامل کردن چشم گربه ای نیاز دارید؟ ما یک آموزش گام به گام برای شما داریم.

آیا تا به حال در مورد خط کشی شنیده اید؟ این تقریباً ساده ترین راه برای کشیدن خط چشم است و چشمان شما را به ظریف ترین شکل مشخص می کند. برای خط چشم  یک انگشت خود را به آرامی در مرکز پلک خود قرار دهید، سپس پلک خود را بالا بیاورید.

یک خط چشم بردارید (مشکی ترجیح داده می شود) و یک خط روی ناحیه پوست زیر خط مژه خود بکشید. (با انجام این کار عجیب به نظر می رسید، اما ما قول می دهیم که نتیجه ارزشش را دارد). توصیه می کنیم یک براش خط چشم بردارید و خط چشم را لکه دار کنید تا آنقدر خشن نباشد. سپس فقط مژه های خود را فر کنید و طبق معمول ریمل بزنید.

اگر پلک‌های چرب یا چشم‌های کشیده دارید، ممکن است وسوسه شوید که پس از دیدن آشفتگی رگه‌دار و لکه‌دار روی پلک خود در پایان روز، خط را کنار بگذارید. خوشبختانه، یک راه حل ساده وجود دارد. کافی است کمی پودر فیکس کننده پرا روی یک براش سایه چشم بریزید و آن را روی میکاپ خود بزنید تا سفت شود.

ترفند دیگر این است که فقط خط چشم ضد آب بخرید . چه مداد باشد چه مایع مطمئن شوید که ضد آب است. همچنین خط چشم را روی پلک های بدون میکاپ و آرایش نکشید. حداقل یک پرایمر چشم را بزنی یا یک سایه چشم ساده انجام دهید. این کار باعث میشود چشم ها بیشتر خودشان را نشان دهند.

بیشتر بخوانید: مدل های متنوع تاتو خط چشم جدید و شیک

تسلط کشیدن خط چشم

سخن پایانی:

اکنون که به تمام موارد بالا تسلط دارید، آخرین توصیه را برای شما داریم: خط چشم خود را متناسب با فرم چشم خود در نظر بگیرید. 

 برای چشم های کوچک چند ترفند برای درشت کردن  چشمان شما وجود دارد. اگر چشم‌های کوچکی دارید خط سنگین روی چشم می‌تواند آن‌ها را حتی کوچک‌تر نشان دهد. فقط نیمه بیرونی چشم را خط بکشید از مرکز چشم تا گوشه بیرونی. حتی می‌توانید خط چشم را کمی ضخیم‌تر کنید. همانطور که به لبه بیرونی می رسد تا چشم ها را کمی کشیده تر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.