مژه و ابرو

راهنمای مبتدیان برای اصلاح ابرو

راهنمای مبتدیان برای اصلاح ابرو

راهنمای مبتدیان برای اصلاح ابرو: فرم دادن به ابروها در خانه می تواند دلهره آور به نظر برسد، اما راه هایی وجود دارد که میتوانید با آنها به سادگی فرم ابروهای خود را بدست آورید. ابروهایی که به درستی مرتب شده اند می توانند تفاوت بزرگی در ظاهر کلی شما ایجاد کنند و به فرم دهی صورت و تعادل ویژگی های کلی شما کمک کنند. در این مقاله یا راهنمایی مبتدیانن برای کشیدن ابرو در خدمت شما هستیم.

بیشتر بخوانیم: آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

مرحله اول: پاکسازی صورت

ابزارهای مناسب پایه و اساس هر ابروی خوبی هستند . به یک مداد ابرو، موچین های استیل ضد زنگ مورب، یک برس قرقره دار، و یک جفت قیچی ابرو کوچک و تیز نیاز دارید. یکی دیگر از مواردی که ممکن است بخواهید آماده داشته باشید، کمپرس‌های سردی است که با خیساندن حلقه‌های پنبه‌ای یا حوله‌های کاغذی نرم در آب و سرد کردن آن‌ها در یخچال درست کرده‌اید.

یک مرحله قبل از شروع فرم دادن به ابروها : صورت خود را بشویید. پاک‌سازی هر گونه آرایش و باقی‌مانده محصولات مراقبت از پوست را که ممکن است چسبیدن موچین به موهای ریز ابرو را سخت‌تر کند، پاک می‌کند.

راهنمای مبتدیان برای کشیدن ابرو

مرحله دوم: شناسایی شکل طبیعی ابرو

باید با شناسایی سه قسمت کلیدی ابروی خود شروع کنید: سر (نزدیک ترین قسمت به بینی)، قوس (جایی که ابروی شما به طور طبیعی بالاتر است) و انتهای دم (نزدیک ترین قسمت) به گوشه بیرونی چشم ها.

تکنیک نقشه برداری ابرو Benefit نواحی کلیدی را با استفاده از بینی شما به عنوان نقطه مبدا مشخص می کند.

به این ترتیب شکل ابروی خود را برای صورت خود سفارشی می‌کنید و تعادل و تقارن ایجاد می‌کنید. با قرار دادن یک مداد نازک (موچین ابرویی بسته را به صورت عمودی روی بینی خود قرار دهید – جایی که مداد ابروی شما را لمس می‌کند فسمت سر ابرو را مشخص کنید ) این جایی است که ابروهای شما باید شروع شود. این نقطه را با یک میکرولاینر مانند علامت گذاری کنید.

راهنمای مبتدیان برای کشیدن ابرو

مرحله سوم: برداشتن ابرو

از دو دست برای موچین کردن مناسب استفاده کنید. پوست را با یک دست کشیده و هر بار با موچین کردن در جهت رشد به آرامی موهای خود را بردارید. این از فولیکول محافظت می کند تا موها دوباره رشد کنند.

راهنمای مبتدیان برای کشیدن ابرو

سخن پایانی:

امیدواریم این آموزش ساده را پسندیده باشید .  همچنین میتوانید نظر خود را برای ما بنویسید و نکات مؤثر و فوری برای پرپشت کردن ابرو را بخوانید و استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.