سلامت پوست, نقد و بررسی

بهترین روش اصلاح موهای صورت

بهترین روش اصلاح موهای صورت 

بهترین روش اصلاح موهای صورت : اختلاف نظر زیادی بر سر بهترین روش اصلاح موهای صورت وجود دارد . اگر موهای صورت خود را اصلاح میکنید و نمیدانید بهترین روش کدام است ، با ما همراه باشید. 

اصلاح با تیغ ( شیو کردن )

این روش از اصلاح فقط مناسب کسانی است که موهای نازک و کرکی دارند. بعضی ها فکر میکنند که اصلاح با تیغ موی صورت را ضخیم میکند اما این یک باور غلط است و ضخیم شدن مو به دلایل تغییرات هورمون است .

بهترین روش اصلاح صورت

وکس یا مومک یا شمع 

این روش مناسب کسانی است که موهای ضخیم و تیره دارند. این روش به مرور میتواند باعث نازک شدن مو شود اما توجه داشته باشید که اگر پوست حساسی دارید میتواند پوست صورت شما را شل کند.

بهترین روش اصلاح صورت

اصلاح با موبر

این روش برای پوست های حساس پیشنهاد نمیشود. حتما از برندهای معروف استفاده کنید برخلاف وکس باعث شلی پوست نمیشود و میتواند موهای خیلی ریز را نیز بردارد.

بهترین روش اصلاح صورت

اصلاح با بند

این روش مناسب موهای ضخیم است . این روش موها را از ریشه برمیدارد پس طبیعتا موها دیرتر رشد خواهند کرد همینطور لایه برداری از سطح پوست انجام میدهد . اما توجه داشته باشید که ممکن است باعث زخم شدن پوست های نازک شود.

لیزر

این روشی در صورتی پبشنهاد میشود که موهای صورت ضخیم باشد به دلیل آنکه برروی موهای کرکی برعکس جواب میدهد و باعث ضخیم شدن آنها میشود.

بهترین روش اصلاح صورت

سخن پایانی:

سعی کردیم در این مطلب تمامی روش های اصلاح صورت و اینکه برای چه پوستی مناسب هستند را معرفی کنیم و شما میبایست براساس شرایط فردی آنها را انتخاب کنید. همینطور بخوانید: اشتباهات اساسی اصلاح کردن موهای زائد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.