آرایش چشم, آرایش و زیبایی

استفاده از سایه چشم مشکی برای جذابیت رنگ چشم

استفاده از سایه چشم مشکی برای جذابیت رنگ چشم

استفاده از سایه چشم مشکی برای جذابیت رنگ چشم : اگر شما هم مثل من هستید سایه چشم مشکی اولین تلاش شما برای آرایش بود. قبل از اینکه نگران رنگ‌هایمان باشیم میدانیم که  کرم پودر هنوز نگران کننده نبود بسیاری از ما برای مهمانی‌ها و رقص‌ها به طور ناشیانه سایه چشم را روی پلک‌هایمان میزنیم.

خوب، سایه چشم مشکی رسما سخت از بقیه سایه ها کار با آن دشوار است  و بین دودی لکه‌دار و چشم‌های گربه‌ای تیز، واقعاً هیچ کاری نمی‌توانید با یک سایه چشم مشکی خوب انجام دهید، فرقی نمی‌کند رنگ پوست رنگ چشم یا شکل چشم‌تان چه باشد در زیر برخی از راه‌هایی را بیابید که می‌توانید با این 30 مدل سایه چشم مشکی به رنگ‌های تیره و درخشان دست پیدا کنید.

استفاده از سایه چشم مشکی برای افزایش رنگ چشم

چشم دودی بالدار

بهترین راه برای ایجاد یک آرایش چشم دودی دراماتیک و بالدار این است که با سایه های تیره‌تر، خاکستری‌ها و نقره‌ای روی پلک‌تان شروع کنید و در بالا آن‌ها را با روشن‌ترین رنگ‌ها ترکیب کنید سپس با سایه چشم مشکی وارد شوید و یک شیب روی پلک خود ایجاد کنید.

به یاد داشته باشید فقط از سایه سیاه خود برای بال واقعی استفاده کنید. بال را کمی و به آرامی با انگشتان خود لکه کنید تا به جای نوک تیز و دقیق، یک بال با لبه های نرم ایجاد کنید. یک پالت زرق و برق دار  داشته باشید که تمام اجزای مورد نیاز شما را دارد.همچنین میتوانید با کلیک برروی چطور سایه چشم بزنیم؟ در سایه زدن به چه نکاتی را توجه کنیم؟ این مقاله را هم بخوانید.

استفاده از سایه چشم مشکی برای افزایش رنگ چشم

سایه دودی دو بال

به سراغ چشم دودی فوق‌العاده ظریفی بروید که با استفاده از یک بال کوچک روی مژه‌های پایینی خود، همچنان درام را به ارمغان می‌آورد. قبل از مخلوط کردن، روی پلک‌هایتان، سایه تیره را بالای چین و یک سایه روشن‌تر را روی پلک‌هایتان بزنید.

سپس از خط مشکی برای ایجاد بال روی پلک خود استفاده کنید و از یک براش دقیق سایه چشم برای خط مژه پایینی خود استفاده کنید. سایه را در قسمت پایینی که خط مژه شما به پایان می رسد کشیده و آن را با حرکتی به سمت پایین به سمت پایین بکشید تا بالی بر خلاف بال روی پلک ایجاد کنید. همچنین میتوانید با کلیک برروی راهنمای مبتدیان برای استفاده از براش سایه چشم این مقاله را هم بخوانید.

استفاده از سایه چشم مشکی برای افزایش رنگ چشم

آرایش چشم با سیاه مات

سایه را با یک سایه چشم مشکی کاملاً مات بیاورید مانند این چشم گربه ای دودی و مات و اگر این ظاهر برای شما کمی جسورانه به نظر می رسد می توانید ابتدا روی پلک های خود تمرکز کنید.

می توانید خط مژه پایین را خالی بگذارید تا ظاهری مدرن و جسورانه داشته باشید یا یک خط سایه بیشتر زیر خط مژه پایینی خود ایجاد کنید و آن را به خط بالایی متصل کنید. با یک براش جفت کنید تا جذابیت را ایجاد کنید.

استفاده از سایه چشم مشکی برای افزایش رنگ چشم

سایه چشم دودی درخشان

برای یک محصول نهایی کمی درخشان، شما یک براق کننده خوب سایه چشم مشکی خود را روی پلک ها و بالای چشم بزنید. از یک مداد خط چشم مشکی لکه دار در زیر خط آب خود استفاده کنید و سپس کمی براق کننده به پلک های خود و با انگشتان خود به آن بزنید  وبا ریمل کار را تمام کنید.

استفاده از سایه چشم مشکی برای افزایش رنگ چشم

سایه چشم زغالی شیک

هیچ چیز بهتر از یک چشم دودی کلاسیک وجود ندارد  به خصوص وقتی که چشمانی مانند آدریانا لیما  دارید این ظاهر به طور جهانی جذاب است و با کمک یک سایه چشم زغالی تیره یا رنگ به راحتی به دست می آید.

می‌توانید از انگشتانتان برای زدن روی پلک‌هایتان استفاده کنید، اما ما قطعاً یک براش سایه چشم دقیق را برای زیر خط مژه‌تان توصیه می‌کنیم  فقط آن را با خط چشم مشکی و ریمل برای دیدن بیشتر به پایان برسانید.

آرایش چشم با سایه مشکیاستفاده از سایه چشم مشکی برای جذابیت رنگ چشم

سایه چشم چشم گربه ای نرم

کلید سایه چشم مشکی چشم گربه ای فرمول عالی است از چیزی رنگدانه و مات  و یک بذاش سایه چشم دقیق برای رسیدن به خط چشم خود استفاده کنید و مطمئن شوید که آن را به دور مژه پایینی خود نیز متصل کنید.

واقعیت جالب: شما می توانید از سایه چشم خود به عنوان خط چشم استفاده کنید، اما نه لزوما برعکس. (بنابراین اگر تصمیم می گیرید روی کدام یک انجام دهید سایه همیشه انتخاب خوبی است برای این ظاهر یک سایه مشکی مات و یک براش سایه چشم بسیار نازک برای دقت می خواهید وقت خود را صرف کنید و آن را در اطراف چشم خود کار کنید از جمله اطراف چشم  و زیر مژه های پایینی  برای حداکثر تاثیرگذاری، و آن را با ریمل خود به پایان برسانید.

آرایش چشم با سایه مشکی

خط چشم v شکل

اگر شما یک حرفه ای با خط چشم مایع هستید این سایه چشم مشکی قطعا ارزش یک امتحان را دارد سایه مشکی خود را روی پلک خود بزنید و یک سایه روشن یا هایلایتر زیر ابرو بزنید و با انگشتان خود ترکیب کنید.

آرایش چشم با سایه مشکی

خط چشم با فضای منفی یعنی چه؟

خط چشم با فضای منفی در گذشته یک ترند بوده است و اکنون سایه چشم با فضای منفی رسماً فراگیر شده است. راز این است که مطمئن شوید ظاهر شما یک شکل متمایز دارد.

پس از استفاده از سایه خود تمیز با پاک کننده آرایش بردارید و با احتیاط بخشی از پلک خود را چخش کنید تا سایه از بین برود و فضای منفی ایجاد شود (توصیه می کنیم نزدیک ترین قسمت به چشم خود را امتحان کنید تا شکل بال شما باقی بماند) اطمینان حاصل کنید که سایه چشم خود را بالای چین پلک خود بزنید تا خطوط و شکل ظاهر همچنان در محصول نهایی مشهود باشد.

آرایش چشم با سایه مشکی

سایه چشم دودی نرم

 اگر چیزی خیلی تیره، مات یا دراماتیک نمی خواهید یک چشم دودی نرم بسیار آسان است. با استفاده از براش سایه چشم خود حداقل و به سادگی براش را با حرکت رو به بالا بزنید آن را در صورت نیاز مخلوط کنید و آن را با آستر سیاه و سفید فوق‌العاده نازک به‌عنوان یک کار تکمیلی عالی جفت کنید.

سایه چشم تیره و به روشن

سایه چشم مشکی را با احتیاط روی پلک خود بکشید و روشن ترین رنگی را که می خواهید برای ظاهر انتخاب کنید . سپس در مورد رنگ متوسط ​​خود تصمیم بگیرید.به عنوان مثال، قهوه ای تیره و شکلاتی که در طیف رنگی بین سیاه و شاه بلوطی قرار می گیرد.

زیبایی مشکی این است که با هر ترکیب رنگی که تمایل دارید هماهنگ می شود. هنگامی که در حال کار هستید، می توانید انتخاب کنید که آن را به بهترین نحو ترکیب کنید یا رنگ ها را بدون ترکیب رها کنید تا ظاهری جذاب داشته باشید.

سایه چشم مشکی

سایه روزمره برای آرایش چشم

سایه چشم مشکی فقط برای آرایش بیرون رفتن نیست  شما می توانید کاملاً از آن برای آرایش روزانه و جذاب برای محل کار نیز استفاده کنید.

برای به دست آوردن ظاهر سایه چشم مشکی ظریف را روی پلک های خود بکشید و به آرامی با انگشتان خود ترکیب کنید. آن را با خط چشم مشکی (یا قهوه ای) مطابق با خط مژه پایین خود و مقداری ریمل برای یک سایه چشم مشکی زیبا اما مناسب به پایان برسانید.

سایه چشم زیر چشم

بنابراین اغلب ما سایه چشم را فقط روی پلک می بینیم در حالی که خط مژه پایینی کاملاً نادیده گرفته می شود. بیشتر نه! با استفاده از سایه چشم مشکی روی خط مژه پایینی خود، این آرایش را روی سر آن بچرخانید، و یا پلک خود را خالی بگذارید یا یک سایه روشن و طلایی برای کنتراست داشته باشید .

آموزش زاویه فک با کانتور | چطور کانتور بزنیم؟استفاده از سایه چشم مشکی برای افزایش رنگ چشم

دراماتیک چشم گربه ای

خط چشم نمی تواند همه اعتبار را بپذیرد زیرا بهترین و دراماتیک ترین انواع چشم های گربه ای با سایه مشکی نیز به دست می آیند. ممکن است برای شما راحت تر باشد که با خط چشم مایع مورد علاقه خود یک خط شیک تیز داشته باشید بنابراین به سادگی تا آنجا که می توانید آرایش خود را با سایه سیاه مات پر کنید و سپس آن را با یک خط تیز از طریق آرایش چشم به پایان برسانید.

در اینجا مدرکی وجود دارد که نشان می دهد سایه چشم مشکی می تواند کاملاً دخترانه باشد در بالای ظاهر مشکی چشم دودی خود می توانید از سایه صورتی یا رژگونه کرم یا پودری مورد علاقه خود استفاده کنید  آن را با گونه‌ها و لب‌های صورتی ترکیب کنید تا ظاهری جذاب از ترند آرایش یکنواخت داشته باشید.

سایه چشم مشکی

روشن و درخشان

سایه چشم مشکی خود را با یک سایه درخشان و طلایی ترکیب کنید تا یک چرخش تازه روی یک چشم دودی استاندارد داشته باشید کل پلک خود را در سایه روشن‌تر بپوشانید.

سایه چشم مشکی

سیاه سفید

این همیشه یک ترکیب چشمگیر است برای داشتن ظاهر، سایه چشم سفید را روی قسمت T بین دو چشم خود بزنید تا چشمانتان روشن شود. توصیه می کنیم برای تاثیر بیشتر سایه چشم سفید را به پلک خود محدود کنید.

و از آنجایی که از بالا رفتن چین های شما جلوگیری می کند، کنتراست بیشتری برای چشم گربه ای سیاه بالای چین ایجاد می کند.

سایه چشم مشکی

مشکی و آبی

یکی دیگر از راه‌های ترکیب کردن رنگ‌های مختلف در سایه چشم مشکی ترکیب آن با رنگ‌های آبی (همیشه جذاب) است. پالتی را انتخاب کنید که مشکی، سرمه‌ای روشن‌تری داشته باشد با رنگ مشکی روی درب و روشن‌ترین آبی که بالای چین شما کشیده شده است، یک شیب ایجاد کنید. اگر احساس جسارت می‌کنید زیر خط مژه‌های زیرین خود را کشیده کنید و ترکیب کنید. این ترکیب رنگی هر چشمی را جذاب می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.