زیبایی, سلامت پوست

آیا کاربردی های مهم یک پرایمر را میدانید؟

آیا کاربردی های مهم یک پرایمر را میدانید؟

آیا کاربردی های مهم یک پرایمر را میدانید؟ در ویدیوهایی که آموزش آرایش می دهند همیشه می گویند پرایمر استفاده کنید پرایمر فراموش نکنید برای رفع آرایش از پرایمر استفاده کنید و نکاتی از این دست. حتی آرایش روزانه یا زمانی که فقط از ضدآفتاب های رنگی استفاده می کنید بر استفاده از پرایمر تاکید دارد.

با شنیدن این توصیه ها این سوال پیش می آید که پرایمرها چه کاربردهایی دارند؟ اگر استفاده از آن برای تثبیت آرایش است، چرا برای مواقعی که آرایش نداریم توصیه می شود سوالی که دارید مناسب است با ما همراه باشید تا با دیگر کاربردهای این محصول آشنا شوید.

منافذ را محو می کند

برخی افراد از کرم صورت استفاده نمی کنند وقتی علت را می پرسیم به بزرگ نمایی مشکلات پوستی اشاره می کنند. این بزرگنمایی ناشی از عدم آشنایی افراد با کاربردهای پرایمر است. بیایید کامل توضیح دهیم

مهم نیست چقدر منافذ شما کوچک باشد، استفاده از کرم پودر باعث ظاهر شدن این منافذ می شود. یک نگاه دقیق تر نشان می دهد که پوست شما شبیه یک اسفنج پر از سوراخ است.

برای جلوگیری از این اتفاق از پرایمر استفاده کنید. قبل از زدن کرم پودر مقداری پرایمر روی پوست خود بزنید تا منافذ پوست بسته شود. حالا کرم پودر را بمالید و از پوست صاف خود لذت ببرید.

برای انواع پوست استفاده می شود

پرایمرها برای انواع پوست مناسب هستند. پوست های چرب که نگران آرایش هستند و پوست های خشکی که آرایش روی آن ها اعمال می شود، هر دو دست دامن پرایمر می زنند. پرایمر به سُرخوردن خوردن کرم روی پوست کمک می کند.

صاف شدن پوست باعث می شود کرم به طور یکنواخت در سراسر پوست پخش شود از طرفی این محصول آرایش را در جای خود سفت می کند. این ادغام آرایش با نرمی و لطافت همراه است. این بدان معنی است که آرایش روی پوست شما سفت نمی شود، فقط حرکت نمی کند.

افرادی که پوست حساس دارند و باید حین انتخاب محصولات دقت بیشتری داشته باشند بهتر است تست پچ بدهند. نتیجه این تست شما را یکدل می‌کند که استفاده از پرایمر آری یا نه. همچنین با کلیک برروی کاربردی ترین راه برای استفاده از پرایمر کدام است؟ این مقاله را هم بخوانید.

آیا کاربردی های مهم یک پرایمر را میدانید؟

بافت پوست را صاف می کند

یکی دیگر از معایب کرم پودر این است که مانند خط خنده در خطوط ریز صورت گیر می کند و این خطوط را عمیق تر نشان می دهد. چین های کوچک زیر چشم نیز از این مشکل رنج می برند. کافی است در حین استفاده از کرم پودر یک جوش کوچک روی پوست خود داشته باشید.

کرم پودر کمک می کند تا این جوش کوچک به یک تپه پنهان تبدیل شود از آنجایی که پوست سالم ممکن است دچار همه این مشکلات شود، یا نباید کرم را بزنید یا باید این مشکلات را بخرید. راه سومی هم داریم، از پرایمر استفاده کنید.

از کاربردهای پرایمر می توان به صاف کردن پوست اشاره کرد. پرایمر خطوط صورت را پر می کند و جوش ها را به آرام شدن دعوت می کند. نتیجه این فونداسیون این است که آرایشی صاف و یکدست خواهید داشت.

همچنین می توان از آن به صورت جداگانه استفاده کرد

بسیاری از افراد هستند که آرایش را دوست ندارند یا با آرایش احساس خفگی می کنند. برخی از افراد دوست دارند روزهای بدون آرایش داشته باشند. از برنامه های پرایمر از هر دسته ای که عضو آن هستید استفاده کنید. پرایمر به تنهایی استفاده می شود.

این محصول جالب مانند کرم پودر، پوست را صاف، شفاف و یکدست می کند. بدون آرایش به معنای شلخته بودن نیست. پرایمر محصولی بدون زرق و برق اما کامل است. پرایمر می تواند تمیز و بدون آرایش باشد. فراموش نکنید که خاصیت روشن کنندگی پرایمر کمتر از کرم پودر است. پس توقع زیادی نداشته باشید.

آیا کاربردی های مهم یک پرایمر را میدانید؟

درخشش اضافه را از بین می‌برد

پوست همیشه در حال تولید چربی است. میزان چربی موجود در این روغن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. مصرف بیش از حد این روغن باعث درخشندگی پوست می شود. نکته اصلی این است که درخشش همیشه خوب نیست. پوستی که درخشندگی زیادی دارد یعنی چربی اضافی دارد. از آنجایی که نمی توان تولید چربی پوست را متوقف کرد باید محصولی را انتخاب کنید که این روغن را جذب کند.

یکی از کاربردهای پرایمر جذب چربی اضافی صورت است. این محصول در طول روز پوست را کدر نگه می دارد. کاهش چربی پوست به تثبیت آرایش روی پوست کمک می کند بنابراین نگرانی شما در مورد پخش و ریختن آرایش کاهش می یابد.

پرایمر یک مرطوب کننده ملایم است

مرطوب کننده ها پرمصرف ترین محصولات مراقبتی هستند هر نوع پوستی نیاز به آبرسانی دارد. چه محصولی بهتر از پرایمر برای هیدراته نگه داشتن پوست. در ترکیبات پرایمر از عناصر مرطوب کننده مهمی استفاده می شود به همین دلیل یکی از کاربردهای پرایمر مرطوب کننده می باشد.

پرایمر یک مزیت مهم نسبت به مرطوب کننده دارد. مرطوب کننده به سرعت به پوست نفوذ می کند. هنگام آرایش نمی توانید از مرطوب کننده استفاده کنید. بنابراین باید پرایمر را انتخاب کنید پرایمر اولین محصولی است که قبل از آرایش استفاده می کنید خواص این محصول تا زمانی که آن را از روی پوست خود پاک کنید باقی خواهد ماند.

کاربردهای پرایمر

سخن پایانی”

امیدواریم با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار داده ایم با کاربردهای پرایمر آشنا شده باشید.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی پرایمر چیست و چه کابردی دارد؟ این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.