آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟

چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟

چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟ برای داشتن آرایشی ماندگار می توان از ترفندهای زیر استفاده کرد. زیبایی دنیای وسیعی دارد. هنگام آرایش کردن باید سوالات زیادی برای شما وجود داشته باشد. ما از آرایشگران خود خواسته ایم تا متداول ترین سوالات آرایشی را که برای خانم ها پیش می آید بپرسند و در اینجا به همه آنها پاسخ داده ایم تا در صورت وجود چنین ابهاماتی برای شما برطرف شود.

چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟

چرا رنگ کرم پودر من نارنجی است؟

پاسخ به این سوال به نظریه رنگ برمی گردد. اکثر خانم ها پوست صورتی یا زرد دارند. به همین دلیل اگر رنگ غالب کرم پودر شما هلویی یا نارنجی است، انتخاب اشتباهی است به عنوان مثال اگر پوست زردی دارید و کرم پودر صورتی را انتخاب می کنید صورت شما نارنجی به نظر می رسد.

یا اگر رنگ پوست شما خنثی یا صورتی است و کرم پودرتان رنگ طلایی دارد، باز هم همان نتیجه را می دهد و پوست شما نارنجی به نظر می رسد. بنابراین می توان گفت:

قرمز+زرد= نارنجی

صورتی+زرد+ نارنجی

یکی از دلایل رنگ نارنجی پوست اکسیداسیون است پوست برخی افراد به کرم پودر واکنش نشان می دهد و رنگ آن تغییر می کند. در واقع روغن پوست با کرم پودر ترکیب می شود و برای جلوگیری از این امر بهتر است در کنار زدن کرم پودر از یک لایه کرم نیز برای جلوگیری از آن استفاده کنید. همچنین برای چطور ماندگاری آرایش صورت را بیشتر کنیم؟ با کلیک برروی آن این مقاله را هم بخوانید.

چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟

بستگی زیادی به رطوبت پوست دارد اگر پوست شما خشک است پوست شما از هر چیزی برای دریافت رطوبت استفاده می کند حتی آرایش صورت شما. اما اگر پوست شما به خوبی هیدراته شده باشد دیگر این اتفاق نمی افتد.

اما موضوع برای افرادی که پوست روغنی دارند متفاوت است روغن آرایش را از بین می برد به همین دلیل است که تمام پاک کننده های آرایش حاوی روغن هستند. بنابراین وقتی روغن پوست با آرایش شما ترکیب می شود آن را از بین می برد.

پوست شما زمانی که به خوبی هیدراته نشده باشد چربی بیشتری تولید می کند، بنابراین از مرطوب کننده ها استفاده کنید تا به عنوان یک آبرسان و به عنوان یک مانع بین پوست و آرایش شما عمل کنند.

چطور آرایش ماندگارتری داشته باشیم؟

چرا رژگونه من ماندگار نیست؟

ترتیب مراحل آرایش اهمیت زیادی دارد. بعنوان مثال اگر شما فورا پس از کرم پودر رژ گونه بزنید، باعث می‌شود که رژ گونه تان به سرعت پاک شود زیرا به راحتی با روغن پوست تان ترکیب و تصویر المعمل نشان می‌دهد. از این رو بهتر هست که بعد از کرم پودر، از پودرهای تثبیت کننده بهرهگیری کنید تا مانعی میان رژ گونه و پوست صورت تان شود.همچنین برروی راهنمای خرید رژگونه براساس فرم و رنگ پوست کلیک کرده و این مقاله را هم بخوانید.

چرا خط چشم من پخش میشود؟

اگر گذشته از کشیدن خط چشم از کانسیلر یا حتی کرم هاي دور چشم بهرهگیری میکنید احتمال اینکه خط چشم تان با انها ترکیب شده و زود پاک یا اکران شود چندان هست.

بنابراین تا زمانی که از خشک شدن کرم دور چشمتان مطمئن نشدید خط چشم خود را با سایه چشم همرنگ آن تثبیت نکنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. خط چشم خود را با همان سایه چشم تثبیت کنید تا دوام بیشتری داشته باشد.

آرایش ماندگار

چرا باید آرایش خود را پاک کنیم و بعد بخوابیم؟

در شب، زمانی است که پوست شما نفس می کشد، بنابراین باید به پوست خود فرصت دهید تا با پاک کردن آرایش خود خود را ترمیم کند. میتوز سلول هاي پوستی بین ساعت 11 تا 12 شب به بحبوحه خود میرسند.، بنابراین حواس تان باشد که گذشته از این ساعت تمام آرایش را از روی صورت تان پاک کرده باشید.

چگونه کرم پودری را متناسب با پوست خود انتخاب کنم؟

بهترین مکان برای امتحان کرم پودری که مناسب پوست صورت شماست، خط فک یا مرکز گونه های شماست. سعی کنید رنگ کرم پودری که انتخاب می کنید با رنگ پوست شما همرنگ باشد. به عنوان مثال، اگر رنگ پوست شما صورتی است، کرم پودر شما باید تن صورتی داشته باشد.

آرایش ماندگار

چرا بعضی از رژ لب ها دندان هایم را زردتر نشان میدهد؟

رژ لب هایی با رنگ گرم مانند تن زرد نیز رنگ دندان گرم تری را نشان می دهند. اما رژ لب هایی که رنگ سرد دارند، دندان ها را درخشان تر نشان می دهند. همچنین برروی رنگ پوست برای انتخاب رژ لب در آرایش کلیک کرده و این مقاله را هم بخوانید.

چرا رنگ آرایش من در داخل و خارج از خانه متفاوت است؟

در پاسخ به این سوال، نور حرف اول را می زند. اگر در خانه زیر لامپ آرایش می کنید، پوست شما طلایی تر به نظر می رسد. برای جلوگیری از این امر بهتر است جلوی پنجره را با نور طبیعی آرایش کنید. با این حال، آینه های آرایشی نیز برای آرایش وجود دارد که نوری مانند نور بیرون را برای شما ایجاد می کند.

چرا پوست صورت من از پوست بدنم روشن تر است؟

این برای همه افراد عادی است، به خصوص اگر به پوست صورت میرسید و هر از گاهی آن را تمیز کنید. با این حال، پوست صورت شما به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید تیره تر از پوست گردن است. بنابراین وقتی حواس خود را درست می کنید، بسیاری از قسمت های مختلف بدن شما از نظر رنگ متفاوت نیستند.

آرایش ماندگار

چرا زیر چشمم سیاه است؟

دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد، از جمله ژنتیک، آلرژی یا کمبود خواب. اگر علت آلرژی باشد می توانید با استفاده از داروهای مربوطه آن را برطرف کنید در غیر این صورت با استفاده از کانسیلر به راحتی می توانید آن را بپوشانید.

چند وقت یکبار باید لوازم آرایشی را بشوییم؟

این معمولاً یک بار در هفته یا هر دو هفته یکبار انجام می شود.

چرا رژ لب من ماندگار نیست؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که از خط لب استفاده نمی کنید اکنون زمان استفاده از آن است از آنجایی که رژ لب خشک است با کشیدن آن به داخل و اطراف لب، علاوه بر زدن رژ لب در واقع مانعی بین رژ لب و غذا ایجاد می کنید که از خودنمایی یا شفاف شدن رژ لب شما جلوگیری می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.