آرایش صورت, آرایش و زیبایی

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی: همانطور که می دانید یکی از مهمترین معیارهای زیبایی در خانم ها داشتن گونه های برجسته است به همین دلیل بسیاری از افرادی که گونه های لاغری دارند تمام تلاش خود را می کنند تا گونه های برجسته ای داشته باشند.

روش های مختلفی برای برجسته سازی گونه ها وجود دارد که معروف ترین آنها تزریق چربی یا ژل های پرکننده حجم دهنده و جراحی است و البته همه این روش ها خطراتی را به همراه دارند. اما نگران نباشید خوشبختانه می‌توانید با چند ترفند ساده گونه‌های خود را بدون استفاده از جراحی پلاستیک و تزریق برجسته کنید. اگر می خواهید گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشید این قسمت از مجله آرایش و زیبایی 2 رخ را دنبال کنید.

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

چگونه با آرایش گونه ها را برجسته کنیم؟

در این قسمت در شش مرحله به شما آموزش می دهیم که چگونه در کمترین زمان به درستی آرایش کنید و گونه های خود را برجسته کنید.

مرحله اول:

اولین کاری که برای برجسته کردن گونه های خود باید انجام دهید این است که یک پرایمر و کرم پودر به پوست خود بزنید بهتر است از کرم پودر مات استفاده کنید تا پوست صورتتان صاف و طبیعی به نظر برسد استفاده از پرایمر به ماندگاری بیشتر رژگونه روی پوست شما کمک می کند. همچنین با کلیک برروی 5 اشتباه رژگونه ای که هنگام آرایش مرتکب می شوید این مقاله را هم بخوانید.

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

بیشتر بخوانید: چگونه آرایشی جذاب داشته باشیم

مرحله دوم:

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! هنگامی که زیرسازی پوست خود را انجام دادید باید بتوانید دقیقاً مشخص کنید که در کجای گونه باید کانتورینگ گونه شروع شود و کجا ادامه دهید برای این کار باید گونه های خود را از داخل دهان بمکید تا گونه ها برجسته شوند. در چنین حالتی قسمتی از گونه در صورت فرو می رود که نشان دهنده خط گونه خواهد بود.

راه دیگری که می‌توانید استخوان‌های گونه و ناحیه‌ای را که می‌خواهید کانتور کردن گونه‌هایتان را شروع کنید، تشخیص دهید این است که برس آرایش خود را در حالت عمودی قرار دهید، دقیقا همان جایی که ابروهایتان به پایان می‌رسد. اینجاست که باید کانتورینگ را تمام کنید.

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

مرحله سوم:

هنگامی که می دانید کانتورینگ را از کجا شروع کنید و از کجا به پایان برسانید، وقت آن است که یک برس زاویه دار یا برس آرایشی بردارید و آن را در پودر برنز یا پودر کانتور آغشته کنید. توجه داشته باشید که این پودر باید 2 تا 3 درجه تیره تر از رنگ پوست شما باشد.

حال برای برجسته کردن گونه برس را روی خط مو در کنار خط گوش و گونه قرار دهید که در مرحله قبل توانستید محل دقیق آن را تشخیص دهید سپس با ضربات تند برس را بزنید تا در مرحله قبل مشخص شود. توجه داشته باشید که اگر بیش از حد به گونه ها فشار بیاورید، رنگی که روی پوست شما باقی می ماند طبیعی نخواهد بود.

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

مرحله 4:

در این مرحله باید از رژگونه برای برجسته سازی گونه ها استفاده کنید درست است که رژگونه باید بر اساس رنگ پوست شما انتخاب شود اما معمولا رژگونه هایی که به رنگ های صورتی، قهوه ای و برنزی هستند می توانند گزینه های بهتری برای برجسته سازی گونه ها باشند.

پس از انتخاب رنگ رژگونه یک برس نرم و حجیم بردارید و روی رژگونه بزنید دقت کنید که با چند حرکت کوچک میزان رژگونه روی برس را متعادل کنید تا رنگ طبیعی و زیبایی روی گونه ایجاد شود سپس براش رژگونه را از روی سیب گونه و به سمت گوش بکشید.

مرحله 5:

در مرحله بعد بعد از زدن رژگونه باید آن را روی صورتتان پاک کنید تا آرایشتان طبیعی به نظر برسد کافی است از یک برس آرایشی تمیز استفاده کنید و رژگونه خود را پخش کنید تا هیچ خط مشخصی از آن روی صورت تان باقی نماند و با سایر لوازم آرایشی کاملا روی صورت پخش شود.

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

مرحله 6:

بعد از رژگونه شدن می توانید از هایلایتر استفاده کنید تا گونه های خود را بهتر برجسته کنید برای این کار مقداری از هایلایتر براق خود را با برس آرایش بردارید و روی استخوان گونه ها بمالید.

با این کار روی رژگونه براق تر شده و گونه های شما بهتر به نظر می رسد اگر هایلایتر ندارید می توانید از رژگونه های براق نیز استفاده کنید اگر همچنان احساس می کنید که گونه ها به خوبی بیرون زده نیستند می توانید مقداری هایلایتر را به صورت رفت و برگشتی روی استخوان گونه بزنید.

با کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحیبا کمک آرایش گونه های خود را برجسته کنید! | بدون نیاز به جراحی

انواع آرایش برای گونه ها

در مورد آرایش گونه ها لازم است بدانید، هر فرم صورتی آرایش خاص خود را دارد بنابراین طبیعی است که کسانی که صورت های کشیده و لاغر دارند، مانند افرادی که صورت گرد دارند، نمی توانند گونه های خود را آرایش کنند. توجه داشته باشید که این نکات بیشتر برای افرادی مناسب است که می خواهند مهارت های آرایشگری خود را افزایش دهند.

بیشتر بخوانید: تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

رژگونه زدن برای صورت های لاغر و کشیده

اگر صورت لاغر و کشیده ای دارید و می خواهید گونه خود را هایلایت کنید، باید با رژگونه دایره های کوچکی روی گونه های خود بکشید و سپس آن را کمی به سمت گوش تار کنید (با خط افقی) این کار باعث می شود صورت شما عریض ‌تر به نظر برسد و گونه های شما برجسته شود.

چگونه رژ گونه طبیعی درست کنیم

رژگونه زدن صورت های بیضی

اگر صورت بیضی یا لوزی شکل دارید، کافی است گونه را برجسته کنید، رژگونه روی استخوان گونه بزنید و آن را نزدیک گوش محو کنید.

رژگونه زدن صورت گرد

اگر صورت گرد دارید باید رژگونه شدن را از روی گونه و با حرکات دایره ای شروع کنید و رژگونه را با زاویه به شقیقه ها (بالای گوش) ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: انواع ماسک های خانگی چاق کننده صورت

نکات طلایی در آرایش برای برجسته کردن گونه ها

✅ اگر هنگام آرایش کردن تکنیک های زیر را به درستی انجام دهید، طبیعتا گونه های شما بیشتر برجسته می شود.

✅ در هنگام استفاده از رژگونه نباید براش را بیش از حد پر کنید؛ چرا که رنگ رژگونه تان پررنگ تر و خط دار به نظر می رسد و وجهه نازیبایی پیدا می کند.

✅ از برس رژگونه ای استفاده کنید که دارای موهای نرم و متراکم است. به این ترتیب رنگ دهی روی گونه بهتر انجام می گیرد.

✅ اگر پس از اتمام آرایش متوجه شدید، رژگونه تان را به هر دلیلی زیاد زدید، تنها کافی است با کمک مقداری پودر شفاف کننده میکاپ، گونه هایتان را کمرنگ تر و طبیعی تر کنید.

✅ برای برجسته کردن گونه بهتر است یک رژ گونه‌ یا پودر برنز دو درجه تیره‌ تر از رنگ طبیعی پوست تان را تهیه کنید.

✅ اگر احساس کردید که گونه هایتان بعد از کانتور کردن به شدت تیره شده است، می توانید روی گونه مقداری پودر روشن بزنید تا رنگ متعادل تری داشه باشد.

روش های خانگی برای برجسته کردن گونه ها

هایلایت گونه با استفاده از درمان های خانگی می تواند شما را از انجام تزریق ژل و جراحی هایلایت گونه منصرف کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روش های لازم برای پایان دادن به افتادگی و نازک شدن گونه های خود را بیاموزید. در ادامه 5 روش خانگی برای برجسته سازی گونه ها را معرفی می کنیم.

برای برجسته کردن گونه ها حرکات ورزشی خاصی انجام دهید

تنها با انجام حرکات ورزشی روزانه و منظم که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم می توانید بدون جراحی و تنها پس از چند هفته گونه های برجسته و زیبایی داشته باشید.

برای اولین تمرین لب های خود را فشار دهید و گونه های خود را بکشید و همزمان لبخند بزنید. سپس انگشتان خود را در کنار لب ها قرار دهید و تا بالای گونه ها بکشید. این وضعیت را حدود 20 تا 30 ثانیه نگه دارید.

چگونه رژ گونه طبیعی درست کنیم

در حرکت دوم برای برجسته کردن گونه‌ها باید تا جایی که می‌توانید دهان خود را محکم ببندید و تا جایی که دهان بسته است لبخند بزنید. برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید این وضعیت را به مدت 10 تا 20 ثانیه حفظ کنید. سپس گوشه ها را تا جایی که ممکن است به سمت بالا بکشید. این حرکت را سه بار در روز انجام دهید.

انجام ورزش های ساده و ملایم باعث جریان خون در صورت می شود که به نوبه خود پوست شما را روشن تر، پرتر و گونه های شما را برجسته تر می کند.

ماسک گل رز و گلیسیرین

اگر بخواهیم یک ماسک شگفت انگیز برای برجسته سازی گونه ها معرفی کنیم بدون شک اولین مورد ماسک گل رز و گلیسیرین خواهد بود. گل رز و گلیسیرین در کنار هم ترکیب فوق العاده ای را ایجاد می کنند که می تواند به لاغری و افتادگی گونه های شما پایان دهد و گونه های برجسته و زیبایی را برای شما ایجاد کند.

برای اینکه بتوانید چنین ماسکی معجزه آسا درست کنید، باید گلاب و گلیسیرین را به مقدار مساوی با هم مخلوط کنید. ماسک شما به سادگی آماده است و کافی است، آن را هر شب و ترجیحاً قبل از خواب روی گونه های خود بمالید اما آن را از روی پوست خود پاک نکنید و بگذارید صبح روی صورت و صبح روی صورتتان بماند. با آب گرم بشویید.

استفاده منظم از ماسک گل رز و گلیسیرین باعث تقویت و آبرسانی پوست می شود و در نهایت به صورت شما پوستی شاداب و گونه های برجسته می بخشد.

گونه ها را با آلوئه ورا برجسته کنید

همه ما نام آلوئه ورا را برای درمان انواع مشکلات پوستی و داشتن پوستی سالم می شنویم، اما می دانید برای برجسته کردن گونه ها نیز می توان از آن استفاده کرد؟ به عنوان یکی از خواص آلوئه ورا انقباض و سفت بودن آن از لاغری پوست جلوگیری می کند. آلوئه ورا همچنین نقش موثری در افزایش کلاژن سازی پوست دارد به همین دلیل استفاده از آن گونه های برجسته و چهره ای شاداب را برای شما به ارمغان می آورد.

برای اینکه از خواص این گیاه معجزه آسا برای برجسته سازی گونه ها استفاده کنید، قبل از هر کاری باید ژل آلوئه ورا را بردارید و روی پوست خود بمالید و به مدت 10 تا 15 دقیقه پوست گونه های خود را به آرامی ماساژ دهید.

چند دقیقه به آن دست نزنید و اجازه دهید ژل روی پوست شما بماند و سپس صورت خود را با آب گرم بشویید. اگر این کار را دو بار در روز انجام دهید، مطمئن باشید که به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

چگونه رژ گونه طبیعی درست کنیم

ماسک سیب برای برجسته شدن گونه

سیب یکی دیگر از موادی است که می توانید برای برجسته کردن گونه های خود از آن استفاده کنید چیزی که سیب را بسیار برجسته می کند گونه ها، کلاژن و الاستین است که پوست را صاف تر و پرتر می کند این میوه همچنین دارای آنتی اکسیدان ها و ویتامین های A، B و C است که همه اینها در کنار هم می توانند پوست شما را صاف سالم و زیبا کنند.

برای اینکه بتوانید از تمام خواص سیب بهره مند شوید، کافی است یک سیب را برش بزنید و با همزن کاملا له کنید. در این مرحله باید خمیری داشته باشید که غلظت آن مانند سس باشد.

پس از آماده شدن خمیر سیب، آن را با حرکات ضربه ‌ای و دایره‌ ای روی گونه های خود بمالید اجازه دهید حدود 50 دقیقه تا 1 ساعت روی پوست شما بماند، سپس با آب گرم بشویید اگر این کار را به صورت روزانه تکرار کنید گونه های خود را به بهترین نحو خواهید دید.

چگونه رژ گونه طبیعی درست کنیم

سوالات متداول در مورد برجسته های گونه

در این مقاله به سه مورد از رایج ترین سوالات در مورد برجسته سازی گونه ها پاسخ خواهیم داد.

برای برجسته کردن گونه ها چه کنیم؟

اگر به دنبال سریع ترین راه برای برجسته کردن گونه های خود هستید استفاده از ترفندهای آرایشی که در این مقاله به تفصیل شرح داده ایم بهترین انتخاب برای شماست.

البته می‌توانید از خواص فوق‌العاده مواد طبیعی مانند گلاب و گلیسیرین، عسل، سیب، آلوئه‌ورا، شنبلیله، روغن زیتون و… برای برجسته‌کردن گونه‌های خود و یا انجام ورزش‌های ویژه برای تحریک کلاژن‌سازی و الاستین پوست استفاده کنید. گونه های برجسته دارند

برای برجسته کردن گونه ها از چه رنگ رژگونه ای استفاده کنیم؟

اگر پوست روشن و سفیدی دارید، رژگونه هایی با رنگ هلویی روشن، صورتی کم رنگ و مرجانی ملایم بهترین انتخاب برای شما هستند اگر پوست شما نسبتا روشن است و تن گرمی دارد، بهتر است از رژگونه هایی با رنگ های گرم مانند نارنجی، مسی و… استفاده کنید. اگر پوست تیره ای دارید بهتر است از رنگ های تیره مانند قهوه ای، آجری، قرمز، زرشکی، نارنجی و نارنجی تیره برای داشتن گونه های برجسته.

چگونه رژ گونه طبیعی درست کنیم

برای دوام هر چه بیشتر آرایش گونه چه باید کرد؟

برای اینکه رژگونه شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و گونه های برجسته بیشتری داشته باشید، کافی است قبل از زدن پنکیک یا پودر، کمی رژگونه کرمی (مشابه رنگی که می خواهید) روی گونه های خود بزنید. سپس مقداری پودر مات روی آن بزنید و در نهایت از رژگونه پودری خود استفاده کنید.

سخن پایانی»

در این مقاله سعی شده است تا بی عارضه ترین روش های برجسته سازی گونه را بیان کنیم. در نهایت، مهم است که به یاد داشته باشید که دستیابی به گونه های برجسته از طریق روش های خانگی نیاز به صبر و پشتکار در انجام این کار دارد.

خوشحال می شویم اگر سوال یا نظری در مورد برجسته سازی گونه ها بدون جراحی یا تزریق ژل دارید، در قسمت نظرات پذیرای شما عزیزان و همراهان همیشگی مجله زیبایی 2رخ هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.