آرایش چشم, آرایش و زیبایی, زیبایی

آموزش آرایش چشم با مداد سفید | تصاویر آرایش چشم

آموزش آرایش چشم با مداد سفید | تصاویر آرایش چشم

آموزش آرایش چشم با مداد سفید | تصاویر آرایش چشم : در این مطلب آموزش آرایش چشم با مداد سفید را در اختیار شما قرار می دهیم که امیدواریم با توجه به نکات ذکر شده بتوانید از مداد سفید در آرایش چشم خود به درستی استفاده کنید.

آرایش چشم با مداد سفید یکی از انواع ترفندهای کاربردی است و اگر می خواهید چشمانی جذاب و منحصر به فرد داشته باشید بهتر است آرایش چشم خود را با مداد سفید یا خط چشم انجام دهید.

آموزش آرایش چشم با مداد سفید | تصاویر آرایش چشم

بیشتر بخوانید» از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

آموزش مداد چشم با مداد سفید

استفاده از خط چشم یا مداد مشکی و رنگ تیره در آرایش چشم رایج است، اما اگر می خواهید در آرایش چشم خود تنوع ایجاد کنید بهتر است از خط چشم یا خط چشم سفید برای آرایش چشم خود استفاده کنید.

1. اگر چشمانتان قرمز شده و به مهمانی یا مجلسی رسمی دعوت شده اید بهتر است با مداد سفیدی روی پلک هایتان بکشید تا قرمزی چشمانتان خنثی شود در این صورت چشمانتان باز و بزرگتر به نظر می رسد.

2. اگر از سایه های رنگی برای آرایش چشم خود استفاده کرده اید می توانید از مداد سفید روی پلک های خود استفاده کنید تا رنگدانه های سایه چشمتان بهتر دیده شود.

بیشتر بخوانید» چند اشتباهی که هنگام ریمل زدن انجام میدهید!

3. با کمک مداد چشم سفید می توانید ابروهای خود را جذاب تر نشان دهید تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مداد زیر ابروها را بکشید.

4. برای زدن سایه چشم به صورت آمبره به دو رنگ خط چشم تیره و سفید نیاز دارید که در این صورت باید به کمک خط چشم سفید از گوشه داخلی خط چشمی روی خط پلک بالایی خود بکشید چشم ها به مرکز پلک ها می رسد خط چشم رنگی را از مرکز به گوشه بیرونی چشم بکشید و دو خط چشمی که کشیده اید را با کمک قلم موی مرکزی ترکیب کنید.

5. اگر می خواهید چشمانتان بزرگتر و درشت تر به نظر برسد می توانید خط چشم را در قسمت داخلی پلک پایین بکشید.

آموزش آرایش چشم با مداد سفید | تصاویر آرایش چشم

بیشتر بخوانید» نکاتی مهم برای استفاده از کانسیلر که باید بدانید

6. برای پوشاندن سیاهی زیر چشم می توانید با کمک خط چشم سفید گوشه داخلی چشم را پر کنید و زیبایی و درخشندگی خاصی به چشمان خود ببخشید.

7. اگر می خواهید چشمانتان جذاب تر به نظر برسد می توانید داخل پلک پایین را با مداد خط چشم سفید پر کنید و خط چشم مشکی را روی خط مژه بالایی بکشید این ترفند آرایشی برای افرادی با چشمان کوچک مناسب است.

8. برای اینکه سایه چشمتان حرفه ای تر به نظر برسد، بهتر است از سایه سفید یا مداد برای زیرسازی چشم استفاده کنید و سایه سفید را با کمک برس یا انگشت روی سطح چشم پخش کنید.

آموزش آرایش چشم با مداد سفید | تصاویر آرایش چشم

توجه داشته باشید که سایه سفید از چروک شدن سایه روی پلک جلوگیری می کند همچنین سایه سفید رنگ سایه چشم را با آنچه در پالت سایه می بینید یکسان می کند اگر از پایه سفید برای چشم استفاده کنید ماندگاری سایه چشم افزایش می یابد.

چشم ها مهم ترین اجزای صورت هستند و اگر می خواهید متفاوت به نظر برسید بهتر است هنگام استفاده از چشمان خود حساس باشید و از ترفندهای کاربردی استفاده کنید.

آرایش چشممدل خط چشم سفید

آرایش چشممدل خط چشم سفید

آرایش چشممدل خط چشم سفید

آرایش چشممدل خط چشم سفید

آرایش چشممدل خط چشم سفید

آرایش چشممدل خط چشم سفید

آرایش چشم

سخن پایانی»

در این مقاله نکاتی برای استفاده از مداد سفید در آرایش چشم داشتید که امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید مهارت های لازم برای استفاده از مداد سفید یا خط چشم در آرایش خود را کسب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.