آرایش چشم, آرایش و زیبایی

مدل آرایش چشم ساده دخترانه

مدل آرایش چشم ساده دخترانه

مدل آرایش چشم ساده دخترانه : در این مطلب از دو رخ مجموعه ای از تصاویر جدید و زیبا از مدل آرایش چشم جدید (مناسب برای آرایش روزانه و مهمانی) 2022 با طرح های به روز و همچنین ترفندهایی برای درشت نشان دادن چشم ها را مشاهده می کنید امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت ببرید.

چشم های درشت اغلب زیبا و هوشیار دیده می شوند اگر چشمان کوچکی دارید نگران نباشید ترفندهای آرایشی کاربردی و ساده ای وجود دارد که باعث می شود چشم های کوچک بزرگ و بزرگتر به نظر برسند.

مدل آرایش چشم ساده دخترانهآرایش چشم در خانه

مدل آرایش چشم ساده دخترانه

به ابروها توجه کنید

ابروها با این ‌که خارج از محدوده چش‌مها قرار دارند اما روی درشت بودن چشم ها تاثیر بسزایی دارد و با تغییر حرکت ابرو می توان چشمان خود را بزرگتر از قبل نشان داد.

جالب است بدانید که ابروهای پرپشت تر از نمونه های آرایش بیشتر توجه چشم ها را به خود جلب می کنند و بهتر است ساختار و مسیر حرکت ابروها را تا حد امکان حفظ کرده و در واقع حالت طبیعی ابروها را به صورت یک شکل نشان دهد.

مدل آرایش چشم ساده دخترانهآرایش چشم در خانه

مدل آرایش چشم ساده دخترانهآرایش چشم در خانه

مدل آرایش چشم ساده دخترانه

کاهش پف و برآمدگی دور چشم

افتادگی پوست، پف کردگی و برآمدگی های اطراف چشم می تواند آنها را کوچکتر نشان دهد بنابراین بهتر است سعی کنید تورم دور چشم را تا زمان برآمدگی کاهش دهید تا چشمان شما ناحیه بیشتری برای دیده شدن داشته باشد.

خواب کافی و شستن مرتب صورت با آب سرد برای دستیابی به چهره ای بدون پف موثر است اما اگر پف و برآمدگی دور چشم بدتر از حد معمول باشد. استفاده از چای کیسه ای مرطوب و سرد و قرار دادن آن در اطراف چشم می تواند به کاهش تورم کمک کند.

ورزش نکردن یا مصرف زیاد نمک نیز در ایجاد پف موثر است پس بهتر است نمک مصرفی خود را کاهش دهید و ورزش منظم را در برنامه خود قرار دهید.

مدل آرایش چشم ساده دخترانهآرایش چشم در خانه

مدل آرایش چشم ساده دخترانه

از بین بردن لکه های تیره زیر چشم

بیش از آنچه که به چشمان درشت نیاز دارید برای نشان دادن زیبایی طبیعی چشمان خود باید نقاط منفی اطراف آن را از بین ببرید از بین بردن لکه های تیره اطراف کمکی به بزرگ شدن چشم های ریز نمی کند اما با رفع این مشکل نگاه آن ها مورد توجه قرار نمی گیرد.

و بدل از نقاط سیاه، این چشم‌های شما است که دیده خواهد شد. برای این‌کار می‌توانید از لوازم برطرف کننده لکه‌ها و نقاط سیاه استفاده کنید. با توجه به این که معمولا پوست زیر چشم کمی تیره‌تر از دیگر نواحی چهره است؛ بهتر است از رنگ روشن‌تری برای یکسان سازی استفاده نمایید.

سایه چشم دخترانه جدیدآرایش چشم در خانه

سایه چشم دخترانه جدید

درمان قرمزی و تورم چشم

چشم های قرمز و متورم را درمان کنید برای کاهش تورم و قرمزی چشم از قطره های درمانی زیر نظر پزشک استفاده کنید. قرمزی چشم علاوه بر کوچکتر کردن چشم ممکن است نتیجه یک مشکل یا اختلال باشد، بنابراین بهتر است برای جلوگیری از بدتر شدن آن، تشخیص و درمان آن را در نظر بگیرید.

سایه چشم دخترانه جدیدآرایش چشم در خانه

سایه چشم دخترانه جدید

از رنگ متفاوتی در سایه چشم استفاده کنید

از هایلایتر یا رنگ متفاوت برای سایه چشم استفاده کنید بزرگ کردن چشم به این معنی است که چشمان شما بیدار و هوشیار به نظر می رسد و این می تواند چشمان شما را بازتر و جذابتر نشان دهد به عنوان یک نکته اضافی می توانید رنگی براق به آن بدهید تا برجسته تر به نظر برسد.

مدل آرایش چشم دخترانهآرایش چشم در خانه

مدل آرایش چشم دخترانه

نکات طلایی برای درشت کردن چشمه ها

✔سعی کنید از رنگ‌های تیره مانند مشکی و خاکستری دوری کنید.

✔ برای رفع چروک از رنگ‌‌های نرم قهوه‌ای استفاده کنید.

✔بیش از حد بر روی خط چشم متمرکز نشوید؛ این‌کار باعث کوچک نشان دادن چشم‌ها می‌شود.

✔از ریمل مژه و ابرو برای بزرگ‌تر نشان‌دادن مژه‌ها استفاده نمایید.

✔مژگان مصنوعی نیز می‌توانند بکار آیند.

✔از ماسک‌های چشم در اطراف آن استفاده کنید تا برآمدگی چشم کاهش یافته و بزرگ‌تر نشان داده شوند.

✔از فرکننده‌های مژه استفاده کنید.

✔زمانی که از مداد خط چشم استفاده می‌کنید؛ تنها آن را بر روی یک سوم انتهایی چشم اعمال نمایید.

✔به طور خلاصه برای درشت کردن چشم‌های کوچک و بزرگ نشان دادن آن‌ها نیاز دارید تا ابتدا مواردی که توجه رو از چشم سلب می‌کند مانند خطوط، برآمدگی و نقاط سیاه حذف نمایید. استفاده بیش از حد از آرایش موجب کوچک‌تر دیده شدن آرایش می‌شود. مژه و ابروها نیز در زیبا شدن چشم‌ها نقش بسزایی دارند.

مدل آرایش چشم دخترانهآرایش چشم در خانه

مدل آرایش چشم لایت

ترند آرایش چشم و ابرو در سال 2022

این روزها استانداردهای زیبایی هر روز در حال تغییر و به روز شدن است و بسیاری از عواملی که در گذشته ملاک زیبایی به حساب می آمدند امروز دیگر مطرح نیستند.

تقریبا از ابتدای سال 2019 زمزمه های کلمه طبیعی به گوش می رسید تا اینکه در سال 2020 این کلمه در بین مردم و برندهای برتر محبوبیت زیادی پیدا کرد و همه تصمیم گرفتند استانداردهای زیبایی خود را چه از نظر فیزیک بدنی و چه از نظر لوازم آرایشی تغییر دهند.

در آرایش امروزه شاهد آرایش های بسیار جذابی هستیم که بر خلاف گذشته بسیار سبک هستند و تنها برای رفع ایرادات و زیباتر نشان دادن صورت استفاده می شوند.

مدل آرایش چشم لایتسایه چشم دخترانه جدید

مدل آرایش چشم لایتسایه چشم دخترانه جدید

عکس آرایش چشمسایه چشم دخترانه جدید

عکس آرایش چشمسایه چشم دخترانه جدید

عکس آرایش چشمسایه چشم دخترانه جدید

عکس آرایش چشمسایه چشم دخترانه جدید

آرایش چشم در خانهسایه چشم دخترانه جدید

آرایش چشم در خانهآرایش چشم در خانه

آرایش چشم در خانهآرایش چشم در خانه

آرایش چشم در خانه

سخن پایانی»

با گذشت سال ها، ابروهای فوق العاده نازک یا با چشم های فوق العاده درشت از مد افتاده اند و جای خود را به ابروهایی با ظاهر طبیعی داده اند. همچنین استفاده از خط چشم رنگی یا سایه تک رنگ در گوشه چشم یکی از ترندهای آرایشی جذاب سال 2022 است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.