آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر : چشم ها مهمترین اجزای صورت هستند که می توانید به هر شکلی که دوست دارید حالت دهید. بنابراین، چشم ها می توانند تاثیر زیادی بر روی نوع آرایش شما داشته باشند. اگر از گودی و سیاهی زیر چشم رنج می برید، برای داشتن چشمانی جذاب باید این مشکل را حل کنید، پس تا پایان این مطلب در 2رخ با ما همراه باشید.

از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

قسمت آسیب دیده

استفاده از آرایش در زمانی که تورم کم شده است پنهان شدن را کمتر آشکار می کند بنابراین پوست را با قرار دادن کیسه یخ روی ناحیه آسیب دیده آماده کنید.

یخ را حداقل به مدت 15 دقیقه روی محل قرار دهید سپس یک کمپرس گرم بگذارید و 10 دقیقه بگذارید تغییرات سریع دما باعث تسکین پوست و کاهش التهاب می شود. برای عوامل ایجاد سیاهی زیر چشم چیست؟ + راه درمان پیشنهاد می کنم در مورد این مقاله مطالعه کنید.

از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

راه حل رفع سیاهی زیر چشم

اگر سیاهی زیر چشم دارید، می توانید آن را با آرایش مناسب بپوشانید برای شروع از کرم پودر معمولی خود استفاده کنید. آن را دور چشمانتان بکشید و منتظر بمانید تا کاملا جذب پوستتان شود.

در مرحله دوم باید از کانسیلر استفاده کنید همانطور که می دانید کانسیلر محصولی برای زیرسازی و پوست یک دست قبل از آرایش است و هدف از استفاده از آن صاف کردن پوست و ایجاد آرایشی تمیز بر روی صورت است اما مهمترین کاربرد کانسیلر را می توان در رفع گودی سیاهی دور چشم و لکه های روی پوست دانست.

از بین بردن تیرگی و گودی زیر چشم با کانسیلر

شما نمی توانید فقط کانسیلر معمولی را روی همه کبودی ها بزنید زیرا تغییر رنگ همچنان قابل توجه خواهد بود همچنین استفاده بیش از حد از لایه های کانسیلر در کنار زیرسازی کاملا غیر طبیعی به نظر می رسد. به جای استفاده از کانسیلر معمولی، ابتدا از یک کانسیلر اصلاح کننده رنگ استفاده کنید.همچنین میتوانید راهنمای خرید یک کانسیلر مناسب + کانسیلر چیست؟ این مقاله را هم بخوانید.

اگر با اصلاح رنگ آشنا نیستید، چرخه رنگ را بررسی کنید. رنگ هایی که در چرخه رنگ به صورت مورب رو به روی یکدیگر قرار دارند، یکدیگر را محو می کنند. به عنوان مثال، می توانید ناحیه قرمز را با استفاده از کانسیلر سبز قبل از کانسیلر معمولی خنثی کنید.

ته رنگ آبی با کانسیلر یا نارنجی خنثی می شود. معمولاً یک کبودی کمی قرمزی روی لبه های خود دارد، بنابراین از یک کانسیلر سبز برای پوشاندن قرمزی استفاده کنید و سپس یک کانسیلر نارنجی را مستقیماً روی قسمت آبی کبودی بزنید.

می توانید از یک براش آرایشی یا یک اسفنج مرطوب برای زدن کانسیلر استفاده کنید اما توصیه می کنیم به جای آن از انگشت حلقه خود استفاده کنید.

انگشت حلقه فشار ملایم زیادی وارد می کند بنابراین پوست متورم را تحریک نمی کند. همچنین کنترل بیشتری روی محصول خواهید داشت تا بتوانید بدون درد از کانسیلر استفاده کنید.

رفع تیرگی دور چشم

کانسیلرها را تثبیت کنید

کانسیلر اصلاح را با انگشت حلقه به آرامی و با حرکات ضربه ای روی ناحیه مورد نظر بزنید. اجازه دهید کاملا خشک شود سپس از یک کانسیلر معمولی استفاده کنید و بگذارید لایه دوم خشک شود.

برای فیکس کردن کانسیلر مقدار کمی پودر تکمیل کننده را به آرامی با حرکات ضربه ای روی ناحیه مورد نظر بزنید. پس از آن، می توانید به روال معمول آرایش خود برگردید.

رفع تیرگی دور چشم

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد استفاده از کانسیلر تک رنگ به خودی خود به التهاب ها و یا کبودی ها کمک چندانی نخواهد کرد و شما باید با رنگهای مختلفی از کانسیلر آشنا باشید تا به درستی ار آن استفاده کنید شما همچنین میتوانید با کلیک برروی کاربرد رنگ های مختلف کانسیلر برای آرایش در چیست؟ این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.