آرایش و زیبایی, زیبایی, مژه و ابرو

آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر : اگر می خواهید ابروهایی پهن تر و زیباتر داشته باشید می توانید از مداد ابرو استفاده کنید اما در نظر داشته باشید که این کار باید به صورت حرفه ای و کاملا طبیعی انجام شود زیرا در غیر این صورت زیبایی چهره را از بین می برد با نحوه کشیدن ابروها با مداد در بازار باشید.

کشیدن ابرو

آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

بسیاری از خانم ها دوست دارند ابروهای خود را پهن تر و پرتر نشان دهند کشیدن و پرکردن ابرو با مداد ابرو یکی از راه هایی است که می توانید ابروهای خود را پرتر و زیباتر کنید و به آنها فرم دهید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه با یک مداد ابرو کاملا طبیعی ابروهای خود را پر کنید.

  • مشخص کردن قسمت‌های ابرو

ابتدا قبل از کشیدن و پرکردن باید قسمت های مختلف ابرو را مشخص کنید برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مشخص کردن محل تاج ابرو:

برای علامت گذاری تاج ابرو یک مداد یا برس مماس با پره بینی قرار دهید تا روی ابروی شما کشیده شود. سپس می توانید خط مستقیمی را که از گوشه چشم و سوراخ های بینی می گذرد با انتهای برس تا تاج ابرو مشخص کنید.

کشیدن ابرو

  • مشخص کردن محل خط شکست ابرو:

براش را در کنار پره بینی بگذارید و در حالی که روبرو را مشاهده می‌کنید، برای باید از وسط مردمک چشم عبور کند و در بالای ابرو تمام شود.

  • محل دم ابرو را مشخص کنید:

براش را گوشه پره بینی بگذارید و مماس با گوشه چشم عبور دهید. انتهای براش محل دم ابرو را نشان می‌دهد.

کشیدن ابرو

روش صحیح کشیدن ابرو با مداد

داشتن ابروهای پر و زیبا تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد به طوری که اگر صورت های زیبایی داشته باشد اما ابروهای شما نامرتب و توخالی باشد با پرکردن ابروهای شما این زیبایی دو چندان می شود.

بسیاری از خانم ها زمان کافی برای رفتن به آرایشگاه را ندارند یا نمی خواهند هزینه زیادی را برای حالت دادن به ابروهای خود خرج کنند در این راستا بهترین کار استفاده از روش آسان و کارآمد کشیدن ابرو در منزل است که قصد داریم روش صحیح کشیدن ابرو با مداد را به شما آموزش دهیم.همچنین میتوانید بخوانید» آشنایی با چند ماده طبیعی برای پرپشت شدن ابروهای شما

آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

آموزش کشیدن ابرو با مداد

انتخاب مدل ابروی مناسب می تواند تاثیر زیادی روی صورت شما داشته باشد و سن شما را کم و بیش نشان دهد. به عنوان مثال، قوس ابروی سمت راست می تواند سن شما را کمتر نشان دهد و فاصله بین ابروها می تواند ترکیب صورت شما را به طور کلی تغییر دهد.

برای این کار ابتدا باید لوازم آرایشی ابرو تهیه کنید سپس نوبت به انتخاب رنگ می رسد این مرحله ممکن است برای شما کمی سخت باشد زیرا پیدا کردن رنگی که بتواند ابروهای شما را طبیعی جلوه دهد کمی دشوار است.

بهتر است رنگی را انتخاب کنید که همرنگ ابروهایتان باشد همچنین یکی از موثرترین راه ها این است که مدادی را انتخاب کنید که کمی روشن تر از رنگ موهایتان باشد.

اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

مثلا اگر موهایتان قهوه ای روشن است باید مدادی را انتخاب کنید که یک درجه روشن تر است یا اگر موهایتان بلوند است یک درجه تیره تر از رنگ موهایتان انتخاب کنید تا روی ابروها بهتر دیده شود.

نکته: اگر نتوانستید رنگ مورد نظرتان را به خوبی انتخاب کنید تستر رنگ ابرو را روی یکی از ابروهایتان امتحان کنید و از خودتان عکس بگیرید و ببینید کدام رنگ با توجه به عکس بهتر است و همان را انتخاب کنید.

مرحله 1 – ابروها را به سمت بالا شانه کنید

ابتدا ابروهای خود را با کمک شانه ابرو به سمت بالا شانه کنید. با این کار می توانید ببینید کدام قسمت از ابروهایتان خالی است و فضاهای پشت ابرو کجا هستند که باید آن ها را پر کنید. اگر ابروهایتان بلند است، ابروهایتان را با قیچی کوتاه کنید.

اموزش کشیدن ابرو با مداد سیاه

مرحله دوم – پر کردن ابروها

بسته به وضعیت ابروهایتان، با استفاده از محصولاتی که خریداری کرده اید، داخل ابروهای خود را پر کنید. حتما این کار را به آرامی انجام دهید تا ابروهای شما طبیعی تر به نظر برسند و همچنین خیلی پر رنگ نشوند.

البته قبل از شروع می توانید حالت کلی ابروها را با مداد بکشید و خط بالایی را با کمی فاصله از ابروها بکشید و خط پایین را با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا طبیعی تر به نظر برسند.

آموزش کشیدن ابرو با مداد و سایه + تصاویر

مرحله 3 – خطوط را مرتب کنید

خطوطی را که می کشید با یک قلم مو یا پد آرایشی کوچک کمی محو کنید تا خطوطی که کشیده اید روشن تر شوند.

مرحله چهارم – شانه زدن و اصلاح کار انجام شده

هنگامی که ابروهای خود را پر کردید می توانید به اشتباهاتی که مرتکب شده اید پی ببرید. برای اطمینان از اینکه شکافی باقی نمانده است ابروهای خود را دوباره بالا بیاورید و در صورت مشاهده شکاف آن را پر کنید. در نهایت ابروها را به حالت اولیه برگردانید.

برای دیدن کار نهایی خود چند قدم از آینه فاصله بگیرید تا ببینید مشکلی وجود دارد یا خیر. البته توجه داشته باشید که اگر ابروها دقیقا شبیه هم نباشند مشکلی نیست فقط به اندازه کافی شبیه به هم باشند.

مداد کشیدن ابرو

مرحله 5 – آخرین مرحله

در پایان کار مقداری کانسیلر به استخوان زیر ابرو بزنید تا موهای کوچکی که زیر ابروهایتان هستند مرتب شوند و ابروها نامنظم به نظر برسند.

نکات مهم در کشیدن ابرو

✅ ابروها را زیاد زاویه ندهید، زیرا باعث ایجاد فرم غیر طبیعی و بد می شود.

✅ حتما یک مداد ابرو با کیفیت و استاندارد تهیه کنید.

✅ پس از اتمام آرایش ابرو، اگر لکه های خالی روی ابروهای خود مشاهده کردید، با یک برس کوچک، مقداری سایه ابروی روشن بین ابروها پخش کنید.
در پایان آرایش ابرو برای زیباتر شدن ابروها یک مداد سفید یا سایه چشم زیر ابرو بزنید.

سخن پایانی :

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی نکات مؤثر و فوری برای پرپشت کردن ابرو این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.