آرایش صورت, آرایش و زیبایی

4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید

4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید

4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید : هایلایتر با حیله گری به لیست لوازم آرایشی جزیره بیابانی ما راه پیدا کرده است و ما هیچ شکایتی نداریم. این فوق العاده است که چگونه یک محصول می تواند چهره شما را هایلایت کند و شما را جذابتر نشان دهد اگر درست از آن استفاده کنید.

این بدان معنی است که افراط در آن آسان است و اشتباهات جزئی می توانند ظاهر شما را خراب کنند شما می توانید بدون اینکه متوجه شوید از همه آن اشتباه استفاده کنید (بله!) به 4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید مرتکب شوید نگاهی بیندازید تا هرگز با درخشش اشتباه نکنید.

4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید

شما نمی دانید چه چیزی برای فرم صورت شما مناسبتر است 

آنچه برای شما مفید است را هایلایت کنید صورت های کشیده نباید هایلایتر را روی پیشانی و چانه خود بزنید زیرا نمی خواهید در طول صورتتان هایلایت شود.

به طور مشابه، صورت های الماسی و مثلثی باید روی برجسته کردن استخوان گونه و کمان کوپید تمرکز کنند تا بهترین ویژگی های آنها تمام نور را جذب کند.

ایده اینجا این است که از درون روشن به نظر برسید، نه روغنی یا براق. می توانید آن را با کرم پودر خود ترکیب کنید تا پوستی درخشان داشته باشید، اما همیشه این قانون طلایی را به خاطر بسپارید: کمتر اما بیشتر. همچنین اگر از هایلایتر زیاد استفاده می کنید، مقداری دستمال روی آن فشار دهید تا اضافه آن از بین برود و مقداری پودر فیکس کننده روی صورت بمالید.

4 اشتباهی که نباید در هنگام هایلایتر زدن انجامش دهید

از فرمول درستی استفاده کنید

بسیاری از مردم این را نمی دانند، اما هایلایتر “یک اندازه برای همه” نیست. استفاده از هایلایتر مایع با زیرسازی پودری می تواند ظاهر شما را تکه تکه کند و شما آن را نخواهید. در عوض، از فرمول مشابه کرم پودر خود برای بهترین نتیجه استفاده کنید.

 هایلایتر زدن

از سایه های نامناسب استفاده نکنید

آیا تا به حال از هایلایتر استفاده کرده اید تا متوجه شوید که به نظر می رسد و از آنچه فکر می کردید دور است؟ اگر هایلایتر شما را به جای یک الهه درخشان شبیه یک روح براق می کند، احتمالا به این دلیل است که از سایه اشتباه استفاده می کنید.

رنگ پوست های روشن باید برای هایلایترهای صورتی و هلویی باشد در حالی که پوست های گرم باید رنگ های برنزی را انتخاب کنند از یکی استفاده کنید یا آنها را با هم ترکیب کنید تا رنگ مسی زیبایی داشته باشید.

 هایلایتر زدن

سخن پایانی »

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست این مقاله را هم بخوانید.اگر نظر و یا پیشنهادی دارید برای ما ارسال کنید.شما چه نکاتی را پیشنهاد میکنید ایا باید روش های دیگری را در اشتباه با نوع هایلایتر زدن دانست که ما به آن اشاره ای نکردیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.