آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه با آرایش صورت خود را لاغرتر نشان دهیم؟

چگونه با آرایش صورت خود را لاغرتر نشان دهیم؟

چگونه با آرایش صورت خود را لاغرتر نشان دهیم؟ آیا اغلب آرزوی جادویی دارید که فوراً چند درصد از صورت شما  شما را لاغرتر نشان دهد؟ خوب، اگر چند تکنیک آرایش را یاد بگیرید آرزوی شما می تواند به واقعیت تبدیل شود. درست است! آرایش این قدرت را دارد که صورت شما را کاملاً متحول کند. می توانید از آن برای هایلایت کردن بهترین ویژگی های خود و ایجاد توهم صورت لاغرتر استفاده کنید.

در اینجا پنج نکته آسان برای آرایش وجود دارد که ویژگی های مورد علاقه شما را بهبود می بخشد و چهره شما را فوراً واضح تر و براق تر نشان می دهد.

چگونه با آرایش صورت خود را لاغرتر نشان دهیم؟

بیشتر بخوانید» هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

پوشاندن سیاهی ها و تیرگی

دایره های تیره و سایه های دور چشم می تواند صورت شما را پهن تر نشان دهد. سرمایه گذاری بر روی یک زیرسازی پوشش دهنده خوب اثر معکوس خواهد داشت.

همچنین می توانید کمی سایه چشم سفید یا هایلایتر به گوشه های بیرونی و داخلی چشم خود بزنید و اجازه دهید لایت شوند. هنگامی که چشمان خود را به این ترتیب هایلایت می کنید، صورت شما به طور چشم گیری واضح تر به نظر می رسد.

چگونه با آرایش صورت خود را لاغرتر نشان دهیم؟

بیشتر بخوانید» آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

ابروهایت را پر کن

ابروهای نازک و کم پشت نه تنها شما را مسن تر نشان می دهند، بلکه چهره شما را نیز سنگین تر نشان می دهند ابروهای شما باید بدون ضخامت غیر طبیعی به نظر برسند.

داشتن قوس مشخص به “بلند شدن” صورت کمک می کند و آن را لاغرتر نشان می دهد. رنگی را کمی تیره تر از ابروهای طبیعی خود انتخاب کنید تا بی نقص به نظر برسند.

چگونه با آرایش صورت خود را لاغرتر نشان دهیم؟

کانتور اصلی ترین نکته در آرایش 

کانتور مانند زندگی کردن می ماند که ارایش شما به آن بستگی دارد! یک  کانتور خوب می‌تواند فوراً صورت شما را باریک نشان دهد و ویژگی‌هایی را که صورت شما را پهن نشان می‌دهند.

روی استخوان فک، استخوان گونه، پیشانی و هر دو طرف بینی تمرکز کنید. کمی هایلایتر بین ابروها، بریج بینی و کمان کوپید بزنید تا تمرکز را به وسط صورتتان برسانید.

چگونه خود را لاغر نشان دهیم

لب های خود را طبیعی نگه دارید

رنگ های پررنگ لب ها سرگرم کننده هستند و ما مطمئن هستیم که شما تعداد زیادی از آنها را دارید، اما زمانی که قصد دارید صورت خود را لاغر کنید، بهتر است از آنها اجتناب کنید به دنبال رنگ طبیعی، برق لب یا رژ لب براق  باشید که رنگ طبیعی لب شما را برجسته می کند.

چگونه خود را لاغر نشان دهیم

بیشتر بخوانید» راهنمای استفاده از انواع رنگ کانسیلر برای صورت

چشم گربه را به سمت بالا شکل دهید

در حین کار با خط چشم مایع برای ایجاد چشم گربه ای اکثر خانم ها خطی ایجاد می کنند که از روی پلک های شما عبور می کند.

با این حال در حالی که سعی می کنید صورت خود را لیفت کنید خطی را هدف بگیرید که در گوشه بیرونی چشم شما کمی به سمت بالا می رود. این کار بلافاصله صورت شما را باریک نشان می دهد.

چگونه خود را لاغر نشان دهیم

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.