دسته‌بندی نشده

پر پشت نشان دادن ابرو | با آرایش ابروهای خود را پر کنید

پر پشت نشان دادن ابرو | با آرایش ابروهای خود را پر کنید

پر پشت نشان دادن ابرو | با آرایش ابروهای خود را پر کنید  : در این مطلب با پرکردن ابرو با آرایش در خدمت شما همراهان سایت 2 رخ خواهیم بود و امیدواریم با کمک روش های ذکر شده بتوانید حالت و فرم منحصر به فردی به ابروهای خود بدهید.

فرم ابروها در زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها تاثیر بسزایی دارد پس بهتر است در انجام آرایش صورت از پرکردن ابروهای خود غافل نشوید. برای آرایش ابرو می توانید از سایه ابرو، ریمل ابرو، مداد ابرو و … استفاده کنید. همچنین پرکردن ابرو اصول خاصی دارد که بهتر است با آن ها آشنا شوید.

پر پشت نشان دادن ابرو | با آرایش ابروهای خود را پر کنید

چگونه ابروها را با آرایش پر کنیم

ابروها یکی از مهم ترین قسمت های صورت هستند که تغییر فرم آن ها باعث ایجاد تغییرات قابل توجهی در ظاهر خانم ها می شود، پس بهتر است در کشیدن ابرو دقت و حساسیت داشته باشید در ادامه روش های آرایش ابرو را در اختیار شما قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید» آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو

روش اول ( آرایش برو با آکوا یا مداد ابرو )

1. ابتدا ابروهای خود را با کمک شانه ابرو مرتب کنید و اگر تارهای ابرو بلند هستند با قیچی مرتب کنید.

2. بسته به فرم ابروها می توانید با مداد ابرو یا آکوا جاهای خالی را پر کنید توجه داشته باشید که برای فرم دادن به ابروهایتان باید هر نوع محصول آرایشی را که استفاده می کنید به آرامی روی ابروهایتان بزنید زیرا در این صورت حالت ابروهایتان طبیعی تر به نظر می رسد.

پر پشت نشان دادن ابرو | با آرایش ابروهای خود را پر کنید

همچنین به این نکته توجه کنید که ابتدا باید با مداد شکل کلی ابروهای خود را بکشید سپس خط بالایی ابروها را با فاصله کمی از تاج ابرو و خط پایینی را با مقدار مشخصی بکشید. فاصله از ابتدای ابروها که در این صورت ابروهای شما ظاهری منحصر به فرد خواهند داشت.

3. بعد از پرکردن قسمت های خالی ابروها، می توانید از یک برس کوچک برای محو شدن ابروها و طبیعی جلوه دادن خطوط کشیده شده در ابروها استفاده کنید.

4. بعد از پرکردن قسمت های خالی ابروها باید آنها را به سمت بالا شانه کنید تا اگر بین ابروهایتان فاصله بود آن فضای خالی را پر کنید سپس ابروهایتان را به حالت اولیه برگردانید.

5. مقداری کانسیلر یا کرم پودر را در اطراف ابروها و روی استخوان ابرو بزنید سپس کانسیلر را با اسفنج یا انگشت پاک کنید تا ابروهایتان طبیعی تر به نظر برسد.

پر پشت نشان دادن ابرو | با آرایش ابروهای خود را پر کنید

روش دوم : ( آرایش ابرو با ریمل یا ژل ابرو ها )

اگر نیازی به پرکردن ابروهایتان نیست می توانید با کمک ریمل ابرو یا ژل ابرو، موهای ابروی خود را حالت دهید همچنین استفاده از ریمل ابرو باعث می شود موهای ابرو پرتر به نظر برسند.

برای زدن ریمل باید برس ریمل را به مقداری مایع یا ژل آغشته کنید، سپس به آرامی برس را روی سطح ابروهای خود بکشید در این صورت ابروهای شما پرتر و پهن تر به نظر می رسند.

بیشتر بخوانید» نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

روش سوم: (آرایش ابرو با پماد ابرو)

یکی دیگر از روش های ساده برای پر کردن قسمت های خالی ابرو استفاده از پماد ابرو است توجه داشته باشید که استفاده از پماد ابرو برای فرم دادن به ابروها کمی سخت است زیرا پماد حالت کرمی دارد و در صورت عدم استفاده صحیح، فرم ابروها غیرعادی به نظر می رسد.

برای پر کردن ابروها به کمک پماد ابرو می توانید از قلمویی سرکج استفاده نمایید که در این صورت باید نوک قلمو را به مقداری پماد ابرو آغشته نمایید سپس قلمو را روی تارهای موی ابرو بکشید.

توجه داشته باشید که خطوط کشیده شده باید باریک باشند تا ابروهای شما منحصر به فردتر و جذاب تر به نظر برسند. بعد از پرکردن قسمت های خالی ابروها می توانید با کمک برس ابروهایتان را شانه کنید تا پماد به طور یکنواخت روی سطح ابرو پخش شود.

آرایش ابرو

نکات طلایی برای آرایش ابرو

هنگام فرم دادن به ابروهای خود، به ابروهای خود زاویه بیش از حد ندهید زیرا در این صورت ابروهای شما غیر طبیعی به نظر می رسند اگر می خواهید از آکوا یا مداد برای آرایش ابرو استفاده کنید باید از کیفیت محصول آرایشی مورد استفاده خود مطمئن شوید.

در صورت تمایل می توانید پس از اتمام آرایش ابرو قسمت پایینی ابرو را با کمک مداد سفید حالت داده و فرم دهید.

آرایش ابرو

سخن پایانی»

در این قسمت از آرایش و زیبایی سایت 2رخ با اصول پرکردن ابرو با آرایش آشنا شدید که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت استفاده را برده باشید و مورد توجه قرار گرفته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.