آرایش و زیبایی, سلامت پوست

راهنمای آرایش سریع برای عکاسی اینستاگرام !

راهنمای آرایش سریع برای عکاسی اینستاگرام!

راهنمای آرایش سریع برای عکاسی اینستاگرام ! : میکاپ سریع و تمیز مناسب برای عکاسی شاید یک اغراق باشد و شما فکر کنید محال ممکن است اما باید بگوییم شدنی است اگر شما پوستی سالم و تمیزی داشته باشید نصف راه را طی کردید!

یعنی چی ؟ یعنی میکاپ کردن فقط رنگ و لعاب دادن به صورت نیست بلکه نیازمند یکسری قوانین مهم است که با پوستی شاداب و تمیز امکان پذیر است اگر این فاکتورهای مهم را رعایت کنید و به سلامت صورت خودتان اهمیت دهید آرایش کردن حتی برای عکاسی هم امکان پذیر است! برای همین به شما توصیه میکنیم تا پایان این مقاله همراه 2 رخ باشید.

راهنمای آرایش سریع برای عکاسی اینستاگرام!

صورتتان را پاک کنید

قبل از شروع آرایش پوست خود را تمیز کنید کثیفی، ناخالصی ها، روغن ها و محصول باقیمانده را از پوست شما پاک می کند برای این مرحله می توانید علاوه بر پاکسازی صورت ویتامین B3، ویتامین C و فرمول حاوی آب تصفیه شده سه گانه، آبرسانی پوست را تا 90 درصد افزایش می دهد!

مرطوب کننده خود را با کرم پودر مخلوط کنید

دقت کنید قبل از هر چیزی باید پوست صورت خود را یکدست کنید و ارایش به خوبی روی پوست بنشیند با مخلوط کردن مرطوب کننده مورد علاقه خود با کرم پودر مورد علاقه خود، به آرایش خود کمک کنید.

این برای پوششی سبک و مناسب است. فقط یک قطره به اندازه یک نخود از هر دو فرمول را روی کف دست خود اضافه کنید و شروع به ترکیب آنها با یکدیگر کنید. به تنظیم نسبت ها ادامه دهید تا زمانی که از پوشش راضی باشید.

راهنمای آرایش سریع برای عکاسی اینستاگرام!

آرایش لب ها و گونه های خود

یکی از مهمترین نکات در ارایش و زیبایی انتخاب مناسب رنگ رژلب و رژگونه است اگر به درستی اموزش کانتور کردن را بلد باشید مشکلی نخواهید داشت به همین منظور شما میتوانید با کلیک برروی نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت این مقاله به شما در جهت یک هایلایت کردن صورت به روش صحیح کمک خواهد کرد. بعد از کانتور و آرایش لب نوبت به هایلایت کردن میرسد با روش درست و با احتیاط صورت را هایلایت بزنید.

راهنمای آرایش سریع برای عکاسی اینستاگرام!

ارایش چشم و ابرو

همه مراحل آرایش را که طی کردید نوبت به آرایش چشم میرسد ریمل خوب و حجم دهنده بردارید و روی مژه های خود بکشید خط چشم را با روش اصولی و تمیز بکشید و سایه چشم ساده ای بزنید با توجه به مدل ابروها مداد بکشید سعی نکنید خیلی غیر طبیعی به نظر برسید. اینطوری بصورت برای عکاسی آماده میشوید! و در نهایت به کل صورت پودر فیکس کننده بزنید تا آرایش شما خراب نشود.

ارایش چشم و ابرو

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید مراحل ارایش کردن طول میکشد و ما نمیتوانیم همه چیز پرفکت باشد و بخواهیم سریع هم آماده شویم این مقاله صرفا برای کسانی نوشته شده که قصد دارند از کمترین زمان ممکن استفاده کنند پس میتوانند با کمک این مقاله با نکاتی که گفته شد برای یک عکاسی حتی یک ملاقات دوستانه اماده شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.