آرایش لب, آرایش و زیبایی

جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره

جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره

جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره : در مورد بهترین و برازنده ترین طیف رنگ رژ لب برای رنگ پوست سبزه و تیره بیشتر آشنا شوید. امروزه رنگ‌های پوست سبزه از جذاب‌ و زیبا رنگ‌های پوست هستند و مانند سایر رنگ‌های پوست در انتخاب رنگ‌های آرایشی باید مناسب‌ترین رنگ را انتخاب کنید تا زیبایی واقعی پوست و صورت خود را به رخ بکشید. در مطلب زیر با انواع رژ لب های مناسب برای پوست سبزه آشنا خواهید شد.

جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره

رژ لب مناسب پوست سبزه

انتخاب رنگ رژ لب می تواند ظاهر آرایش شما را به سطح بالاتری برساند یا برعکس. بنابراین به گزارش 2 رخ از رنگ های مناسب متناسب با پوست خود استفاده کنید.

قبل از اینکه در مورد رنگ‌های مناسب برای رنگ پوست سبزه صحبت کنیم، به خاطر داشته باشید که رنگ‌های طبیعی و خاکی بهترین دوست شما هستند، اما برخی از رنگ‌های دیگر نیز روی پوست‌های تیره زیبا به نظر می‌رسند.

جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره

قهوه ای مسی

قهوه ای مسی برای خانم هایی با پوست سبزه تیره بسیار جذاب و فریبنده به نظر می رسد طیف رنگ های مختلف این رنگ به طور طبیعی هارمونی زیبایی با رنگ پوست ایجاد می کند. یکی از مزایای این رنگ این است که برای اکثر لباس ها و مراسم ها مناسب است.

جذابترین رنگ رژلب مناسب برای پوست های سبزه و تیره

قرمز

قرمز رنگی است که بیشتر خانم ها آن را ترجیح می دهند و در صورت استفاده از سایه رنگ مناسب برای خانم هایی با پوست سبزه بسیار جذاب به نظر می رسد. دور لب ها را با مداد لب بکشید و داخل لب ها را با رژ لب هم راستا با لب ها پر کنید.

حتی می توانید مقدار بسیار کمی روی رژ لب بالا اکلیل اضافه کنید تا جذاب تر شود. معمولا رنگ قرمز روی پوست های سبزه و تیره تر بسیار نمایشی تر به نظر می رسد.

رنگ رژ لب

بهترین رژ لب مناسب پوست سبزه

صورتی رز

رنگ های صورتی روشن نیز می توانند برای این نوع پوست مناسب باشند معمولا صورتی مرجانی و رز برای پوست سبزه مناسب است خوشبخانه صورتی طیف وسیعی دارد و شما انتخاب های زیادی خواهید داشت.

رنگ رژ لب

خاکستری مایل به قهوه ای (Taupe)

اگر پوست شما خیلی تیره است، این رنگ رژگونه برای شما برازنده خواهد بود. این رنگ یکی از بهترین رنگ ها برای خانم های زیبا با پوست سبزه است. اگر کمی اکلیل به این رژ لب اضافه کنید برای جشن ها هم مناسب است.

رنگ رژ لب

سرخابی (Magenta)

رنگ سرخابی را با رنگ صورتی رز اشتباه نگیرید. درحالی که رنگ رز تا حدی بسیار ملایم و روشن است ، برعکس سرخابی رنگی جیغ تر محسوب می شود.

رنگ رژ لب

قرمز روشن مایل به بنفش (Fuchsia)

اگر همچنان از رنگ صورتی می ترسید، می توانید به جای آن از این رنگ استفاده کنید. این رنگ طیف وسیعی از روشن تا تیره را پوشش می دهد و جلوه ای مرموز به پوست های تیره می بخشد.

رنگ رژ لب

قهوه ای شکلاتی

این رنگ با قهوه ای مسی متفاوت است. رنگ مسی روشن تر است، اما رنگ شکلاتی تیره تر و پررنگ تر است. اگر پوست تیره تری دارید، این رنگ با رنگ پوست هماهنگی خوبی دارد و طبیعی به نظر می رسد. همچنین اگر ترجیح می دهید از رنگ ساده و بی تکلف تری استفاده کنید، این رنگ یکی از گزینه های شماست.

رنگ رژ لب

هلویی

درست همانند آنکه رنگ صورتی طبیعی همیشه یک رنگ انحصاری برای پوست های روشن محسوب می شود، رنگ هلویی سلطنتی نیز همان ویژگی را برای پوست های سبزه و تیره دارد. رنگ هلویی تلفیق خوبی با رنگ پوست سبزه پیدا می کند و بی شک یکی از بهترین طیف های رنگی برای خانم هایی با پوست های تیره است.

رنگ رژ لب

برنز

این رنگ متالیک یک رنگ همیشگی برای پوست های سبزه محسوب می شود. جلوه ای با وقار داشته و به هیچ وجه جیغ نیست. همچنین غیرطبیعی نیز به نظر نرسیده و مناسب آرایش های روز و شب است.

رنگ رژ لب

نود (رنگ پوست)

اگر دوست دارید رژ لب خود را نرم، ساده و رسمی نگه دارید و در عین حال می خواهید آرایش خود را به همان زیبایی جلوه دهید پس این رنگ برای شما مناسب است. اگر می خواهید آن را کمی دراماتیک تر کنید می توانید رنگ نود را با برنز ترکیب کنید.

 

رنگ رژ لب

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید انتخاب مناسبترین رنگ رژ لب برای پوست های سبزه و تیره یکی از مواردی است که مانند انتخاب لباس باید دقت کرد پس جدا از رنگ جذابی که به نظر شما بسیار منحصر به فرد است دقت در انتخاب آن با توجه به نوع پوست شما به همان اندازه اهمیت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.