آرایش و زیبایی, زیبایی

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی : آیا دوست دارید موهایتان را عوض کنید؟ خب شما تنها نیستی. به برخی از نمادین‌ترین مدل‌های موی افراد مشهور نگاهی بیندازید و متوجه منظور ما خواهید شد.

تغییر خوب است. حداقل این چیزی است که بسیاری از سلبریتی های مورد علاقه ما با آرایش های خیره کننده موهای خود به ما می گویند. آن‌قدر موهایشان را تغییر می‌دهند که از کوتاه شدن به رنگ شروع می‌شود که باعث می‌شود ما بخواهیم به گروه آرایش موی آنها بپیوندیم.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

و اگر این شما را برای امتحان یک مدل موی جدید خسته نمی کند، ما نمی دانیم چه خواهد شد. از چتری‌ها و باب‌های کوتاه گرفته تا بلوند پلاتینیومی و قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای، ما در طول سال‌ها شاهد مدل‌های موی معروف مشهور بوده‌ایم.

ما فقط فکر کردیم خوب است که خلاصه‌ای از مدل‌ها و مدل‌های موی سرشناس بسیار شگفت‌انگیز امسال را به شما ارائه دهیم.

1. جنیفر گارنر

چندین مدل موی جنیفر گارنر در طول سال ها وجود داشته است و ما همه آنها را دوست داشته ایم. اما چیزی که واقعاً ما را شگفت زده نمی کند، دگرگونی است که ستاره 13 Going On 30 زمانی که چتری هایش را رشد داد، دستخوش آن شد.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

2. هایدی کلوم

مدل موی هایدی کلوم یکی از شگفت‌انگیزترین مدل‌های مو برای افراد مشهور است که تغییری خیره‌کننده از چتری به حالت بدون چتری را به نمایش می‌گذارد.

هایدی چندین بار موهای خود را تغییر داده است و در هر یک از آنها خیره کننده به نظر می رسد. او با الهام از مدل موی جدید خود، شیک راک را به ظرافت پیچیده هدایت می کند، به طوری که ما نمی توانیم با عجله به نزدیکترین سالن نرویم.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی3. جنیفر لوپز

او زنی است که از پیر شدن امتناع می کند و از طریق مدل موی خود به ما بازگردانده شده است. جنیفر لوپز یک خواننده فوق العاده با استعداد و همچنین بازیگری است که همیشه الهام بخش موهای ما بوده است. همه مدل های موی جنیفر لوپز یک اثر هنری هستند و ما دیوانه آنها هستیم. شما هستید؟

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی4. جنیفر آنیستون

ما نمی توانیم در مورد مدل موی افراد مشهور صحبت کنیم و از جنیفر آنیستون صحبت نکنیم. او کسی است که برش نمادین راشل را به ما داد. البته، ما برای الهام گرفتن به او نگاه می کنیم.

دوستان ستاره ممکن است تحت هر تحولات عمده در طول سال را ندارند، اما این بدان معنا نیست او موهای خود را از آنجا 90s تغییر نکرده است! جنیفر تغییرات ظریف و در عین حال بسیار تاثیرگذار مو را انتخاب کرده است، از مدل مو تا رنگ موهایش.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی5. سلنا گومز

جدیدترین مدل موی سلنا گومز ما را هوس یک باب بلند کرده است. این یکی از خیره کننده ترین دگرگونی هایی است که می توانید در مورد مدل موی افراد مشهور ببینید. ما عاشق کشک های بلند او بودیم و اکنون که سلنا به طور قطعی کوتاه آمده است، ما چیزی جز چشمان قلبی نیستیم.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی6. لیزا رینا

ما نیز از طرفداران مدل موی لیزا رینا هستیم و این زن هرگز تحت تاثیر قرار نمی دهد. بعد از سال ها بود که او مدل موهایش را از لایه های پرهای زیبا و کوتاهش به یک باب شانه دار خیلی کوتاه تغییر داد.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی7. کریستین کاوالاری

در اینجا یکی دیگر از خیره کننده ترین مدل موهای افراد مشهور است که می گوید تغییر می تواند خوب باشد. کریستین کاوالاری تغییری را انتخاب کرد زیرا قفل های بلوند مواج خود را برای یک استخوان یقه نامتقارن برش داد.57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی8. Zooey Deschanel

خوب، پس این یکی از آن مدل موهای افراد مشهور است که قطعا شما را گیج می کند. Zooey Deschanel به‌خاطر شلوارهای بلند و زیبای مشکی با چتری معروف است، اما Zooey Deschanel بدون چتری چطور؟

آیا تا به حال یک نگاه اجمالی به آن داشته اید؟ برخی از وقایع رخ داده است که زویی بدون چتری های امضا شده ظاهر شده است و مطمئناً تماشاگران را گیج کرده است زیرا بازیگر دختر جدید بدون آنها چقدر متفاوت به نظر می رسد.57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی9. شارلیز ترون

شارلیز ترون قبل از اینکه در نهایت به یک پیکسی بپیوندد، باید تمام انواع طول مو را تکان داده باشد. و او حتی به تغییر سبک پیکسی خود ادامه می دهد. او یک آفتاب پرست مدل موی واقعی است.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی10. کیم کارداشیان

چندین مدل موی کیم کارداشیان در طول سال‌ها وجود داشته است، از بسیار بلند تا باب فوق‌العاده براق و همه آنها فوق‌العاده خیره‌کننده. اما چیزی که واقعاً به لیست جنجال‌ها اضافه شده، قیطان‌های کیم کارداشیان است.

مطمئناً، کیم در بافت قیطان شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، اما بخش بزرگی از تملک فرهنگی است. زیرا فرهنگ سیاه‌پوستان لوازم جانبی نیست که در جشنواره‌های موسیقی توسط مردم سفیدپوست به رخ بکشد.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی12. کریستن استوارت

اگر دگرگونی موی مایلی سایرس شما را شگفت زده کرد، پس این مدل موی افراد مشهور همان لیگ است. کریستن استوارت یک الهه واقعی است که از زمان حماسه گرگ و میش چندین بار ظاهر خود را تغییر داده است. ما به خصوص عاشق موهای کوتاه کریستن استوارت هستیم. چه کسی نخواهد بود؟

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی13. جنیفر لارنس

بسیاری از مدل‌های مو برای افراد مشهور وجود دارند که می‌توانید ببینید تغییر از موهای بلند به کوتاه، تفاوت زیادی ایجاد کرده است. شما می توانید چیزی مشابه را با موهای کوتاه جنیفر لارنس ببینید. او با مدل موی جنیفر لارنس به شدت متفاوت به نظر می رسد و ما آن را دوست داریم.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی14. مگ رایان

وقتی صحبت از مدل موی افراد مشهور به میان می‌آید، یکی از افراد مشهور وجود دارد که ما همیشه او را می‌پرستیم و از او به دنبال مدل مو می‌گردیم: مگ رایان. از زمانی که او را در You’ve Got Mail دیدیم ، او قلب ما را داشت. مدل موی مگ رایان هرگز تحت تأثیر قرار نگرفته است. و ما یک بار دیگر عاشق او شدیم زیرا مگ تصمیم گرفت باب خاص خود را به یک مدل موی با طول متوسط ​​تبدیل کند.

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی15. اما واتسون

کوتاه کردن پیکسی اما واتسون یک لحظه نمادین در تاریخ کوتاهی موی افراد مشهور و به دلایل درست بود.57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

16. آلیشیا کیز

آلیشیا کیز همیشه برای فردیت خود در صنعتی که دوست دارد زنان، به خصوص زنان رنگین پوست را در جعبه های خاص قرار دهد، مبارزه کرده است. اما، آلیشیا توانسته است از همه سر و صداها بالاتر برود تا بدرخشد.

او شروع به صحبت در مورد جنبش معروف اینترنت بدون آرایش کرد. و او همچنین برخی از زیباترین مدل‌های مو از جمله قیطان‌های چشمگیر آلیشیا کیز را به ما ارائه کرده است.57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی18. بلیک لایولی

آیا می‌توان مدل موی افراد مشهور به خیره‌کننده و جادویی مدل موی بلیک لایولی وجود داشت؟ موهای پری دریایی او همیشه ما را با رویاهای پری دریایی خودمان غرق در آب می کرد. روز خوبی بود که دیدیم او موهای بلوند مستقیم خود را به فرهای آزاد تبدیل کرده است

57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی19. جولیا رابرتز

البته، فرهای قرمز نمادین او را فراموش نکرده ایم، اما از آن زمان تاکنون مدل های موی جولیا رابرتز زیادی وجود داشته است. او هرگز کسی نبوده است که فقط به یک مدل مو پایبند باشد. بنابراین، در طول سال‌ها شاهد خوشگذرانی زن زیبا با موهای سبزه، قهوه‌ای رنگ و انواع موهای بلوند تا صاف، مجعد و موج‌دار بوده‌ایم.

مدل مو بازیگران مرد20. مرلین مونرو

این یکی از نمادین ترین مدل موی افراد مشهور است که جای خود را گذاشته و فراموش نشدنی است. فرهای بلوند مشخص مرلین مونرو هنوز هم تا به امروز بازسازی می شوند. اما، آیا می دانید که او همچنین برای مدتی فرهای قرمز زیبایی داشت که به همان اندازه زیبا به نظر می رسید.مدل مو بازیگران مرد

21. ویکتوریا بکهام

در اینجا یکی دیگر از مدل های موی سلبریتی ها را داریم که صحبت های بسیاری را برانگیخته است. ویکتوریا بکهام چندین سال است که یک باب نامتقارن زیبا به نمایش گذاشته است. بنابراین، زمانی که Posh Spice تصمیم گرفت موهایش را بلند کند، کاملاً غافلگیرکننده بود. این بدون شک یک دگرگونی خیره کننده مو بود.مدل مو بازیگران مرد

22. کری راسل

مانند جولیا رابرتز، کری راسل نیز به خاطر فرهای زیبایش معروف بود، اما این مانع از تغییر موهایش در طول سال ها نشد. او از داشتن فرهای براق و تندی به موج های نرم تبدیل شد. او همچنین طول موهای خود را تغییر داد و آخرین بار با کوتاهی تا شانه با هایلایت دیده شد.

مدل مو بازیگران مرد

23. راکل ولش

مدل موی Raquel Welch در نوع خود نمادین بوده است. از یک مدل باب کوتاه‌تر گرفته تا مدل موی حجیم تا شانه، او می‌داند دارد چه می‌کند و این دقیقاً همان چیزی است که هر کسی را طرفدار مدل موی راکل ولش می‌کند.

 

مدل مو بازیگران زن

24. بریتنی اسپیرز

خب، این عوضی بریتنی است! و او هرگز در تحت تاثیر قرار دادن شکست نمی خورد. او سال‌ها نماد سبک بوده و همچنان به این کار ادامه می‌دهد. دیدن او که ظاهرش را از مدل موی بلوند مشخصش به چتری‌های پرپشت تبدیل می‌کند لذت بخش بوده است. آیا او باعث نمی شود که شما بخواهید چتری داشته باشید؟

 

مدل مو بازیگران زن 25. اسکارلت جوهانسون

در اینجا یکی دیگر از آن مدل موهای افراد مشهور است که به شما می گوید تغییر می تواند خوب باشد. ما او را با موهای قرمز براقش و همچنین موهای کوتاه اسکارلت جوهانسون بلوند را دوست داشتیم. چه باب بلند باشد و چه پیکسی، اسکارلت چندین بار ظاهر خود را کاملاً تغییر داده است و ما برای آن اینجا هستیم!

 

مدل مو بازیگران زن

26. زوئی کراویتز

قیطان‌های زوئی کراویتز شایسته یک مقاله خاص هستند. اما این یک گفتگو برای یک روز دیگر است. امروز، ما فقط در مورد این صحبت خواهیم کرد که تغییر شکل او از قیطان‌های بافته شده به قیچی برش چقدر شدید بود.

این یکی از مدل های موی افراد مشهور است که هرگز از مد نمی افتد زیرا همیشه نمادین است. ما را باور نمی کنید؟ سپس، بروید و تریلر جدید بتمن را تماشا کنید تا خودتان متوجه شوید که این مدل مو چقدر زیباست.

 

مدل مو بازیگران زن

27. بلا حدید

مدل موی بلا حدید با امضای واحدی وجود ندارد. بسیاری وجود دارد. او دوست دارد مدل موهایش را تغییر دهد و مدام از حالت دم اسبی براق خود به موهای باریک کوتاه و موهای صاف و موهای صاف و موی مواج برود.

مدل مو بازیگران زن

28. هلن میرن

مدل موی هلن میرن گواه این است که هیچ سنی برای آزمایش موهای شما وجود ندارد. فقط کاری را که می خواهید با موهایتان انجام دهید، اگر برای سن مناسب است، بدون دوبار فکر کردن انجام دهید. هلن میرن بیشتر موهای کوتاه خود را به رخ می کشد، اما در جدیدترین مدل موی شانه شده خود بد به نظر می رسد.

 

مدل مو بازیگران زن

29. تیلور سویفت

آیا می‌توانیم به‌ویژه در این دوره کنونی نسخه‌های تیلور با او همراه شویم؟ ما نمی توانیم اما مطمئناً می توانیم تلاش کنیم. مدل موی فعلی تیلور سوئیفت با چتری هایی که یادآور دوران قرمز او است به حالت بلند و صاف بازگشته است و ما آن را دوست داریم. با این حال، ما به دقت مراقب تغییراتی هستیم که می‌تواند به یک آلبوم جدید ضبط شده اشاره کند.

 

مدل مو بازیگران زن

30. کایا گربر

لیستی از مدل موی افراد مشهور بدون کایا گربر نمادین و باب نمادین او که برجستگی سال بوده است چیست؟ کایا مطمئناً در قفل‌های بلندش زیبا به نظر می‌رسید، اما چیزی در باب کوتاه او که تا چانه از وسط جدا شده بود وجود دارد که او را خیره‌کننده‌تر از همیشه می‌کند.

 

مدل مو بازیگران زن

31. اما رابرتز

آیا می تواند پایانی برای تکامل خیره کننده موهای زیبای اما رابرتز وجود داشته باشد؟ امیدواریم نه! با وجود اینکه اما یک سبزه طبیعی است، او بلوند را به عنوان رنگ موی مشخص خود پذیرفته است و مطمئناً می تواند آن را عملی کند. او همچنین باب زیبای خود را به استایلی بلند و مواج تبدیل کرده است.

 

مدل مو بازیگران زن

32. کریستن بل

بسیاری از مدل‌های موی سلبریتی‌ها اغلب در نهایت تبدیل به ظاهری خاص برای افراد مشهور می‌شوند و این یکی از این مدل‌ها است. کریستن بل تصمیم گرفت کوتاه بیاید و از آن زمان به این سبک ادامه داده است.

 

مدل مو بازیگران زن

33. سوفی ترنر

وقتی نوبت به مدل موهای متحول کننده اصلی افراد مشهور می رسد، ما به ملکه شمال نگاه می کنیم که می تواند امواج قرمز بلند و همچنین یک یال بلوند صاف و براق را با همان زحمت تکان دهد.

 

مدل مو بازیگران زن

34. هیلاری داف

اکنون، این همان چیزی است که ما آن را یک دگرگونی شدید و خیره کننده مو می نامیم. هیلاری داف در مسیری است که مدام از مدل موهای گذشته خود پیشی می گیرد و ما عاشق آن هستیم!

 

مدل مو بازیگران زن

35. ریس ویترسپون

با توجه به تعداد مدل موی افراد مشهور که همیشه در حال تغییر هستند، هیچ الهامی برای تغییر موهایتان وجود ندارد. به عنوان مثال به ریس ویترسپون نگاه کنید. از بلند و مستقیم گرفته تا بلند و مواج گرفته تا جذابیت قدیمی هالیوود گرفته تا باب براق، او همه این کارها را انجام داده است. و همه چیز را خیلی خوب انجام داد!

 

مدل مو بازیگران زن

36. امیلیا کلارک

امیلیا کلارک چندین تغییر مدل مو را هم روی صفحه و هم در خارج از صفحه انجام داده است. شدیدترین تغییر زمانی بود که او از موهای قهوه ای به بلوند پلاتینی تبدیل شد.

 

مدل مو بازیگران زن

37. کری واشنگتن

در اینجا ما مدل موی افراد مشهور را داریم که هرگز تحت تاثیر قرار نمی‌دهند. کری واشنگتن، چه در آواتار راست و براق بدساخت اولیویا پوپ یا تکان دادن موهای با بافت طبیعی اش، در هر دوی آنها خیره کننده به نظر می رسد

 

مدل مو بازیگران زن

38. میندی کالینگ

در اینجا یکی دیگر از مدل های موی افراد مشهور با دگرگونی شدید است. میندی کالینگ در طول سال‌ها چندین تغییر مدل مو را انتخاب کرده است، اما هیچ‌کدام به اندازه موهای رزگلد میندی کالینگ در مت گالا 2019 متحول کننده و چشمگیر نبوده است. آن لحظه واقعاً نمادین بود.

 

مدل مو بازیگران زن

39. سلین دیون

در اینجا یکی از مدل‌های موی کلاسیک سلبریتی‌ها را داریم که مطمئناً به شما انگیزه کوتاهی می‌دهد. اگر به تازگی به این فکر کرده اید که کوتاه بیایید، پس این را نشانه ای در نظر بگیرید که کسی جز خود سلین دیون آن را تایید نمی کند.

 

مدل مو بازیگران زن

40. کیت هادسون

موهای موج دار بلند و بلوند کیت هادسون چیزی از مدل موی مشهور افراد مشهور کم ندارد. بنابراین، زمانی که بازیگر How To Lose A Guy In 10 Days تصمیم گرفت کوتاه بیاید، قابل توجه بود . ما عاشق موهای کوتاه کیت هادسون هستیم. اینطور نیست؟

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

41. کیتی پری

او چندین مدل مو را در طول سال ها به نمایش گذاشته است، اما یک مدل موی کیتی پری وجود دارد و امسال او بالاخره به مدل موهای قدیمی خود بازگشت. این احیاء باعث شد طرفداران او خاطرات اواخر دهه 00 را از دوران حرفه ای خواننده I Kissed A Girl به یاد بیاورند.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

 

42. ملیسا مک کارتی

در میان بسیاری از مدل‌های موی افراد مشهور، ما این مدل مو را زیبا و مدرن یافتیم. ملیسا مک کارتی با این مدل موی شیک مواج قد وسط خیره کننده به نظر می رسد.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

44. نیکول کیدمن

نیکول کیدمن همیشه اهداف اصلی مو را به ما داده است. بنابراین، دیدن دگرگونی موهای او برای The Undoing که در آن بازیگر فرهای قرمز حجیم به رخ می‌کشید ، واقعاً چیزی بود . او یک دگرگونی بزرگ دیگر از موها را تجربه کرده است و برای اولین بار با یک پیکسی زیبا کوتاه شده است.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

45. ماریون کوتیار

در اینجا ما با یکی دیگر از آن مدل موهای مشهور هستیم که از آن سیر نمی شویم. ماریون کوتیار دقیقاً می داند که در مورد مدل موهایش چه می کند. او در طول سال‌ها از سبک‌های مختلف استفاده کرده است، اما دراماتیک‌ترین تغییر آن از رنگ سبزه زیبا به بلوند شیک راک بود.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

46. ​​ریحانا

هیچ یک از مدل موی افراد مشهور به اندازه این مدل مو فوق العاده نبوده است. ریحانا یکی دیگر از سلبریتی‌هایی است که عاشق تغییر موهایش است و هر بار که موهایش را عوض می‌کند ترند ایجاد می‌کند. از موهای قرمز نمادین او گرفته تا باب های صاف و از موهای صاف و براق گرفته تا بافته ها، او واقعاً می داند که چگونه هر مدلی را تکان دهد.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

47. بیانسه

چند مدل موی افراد مشهور می تواند شما را به این فکر کند که آیا این موهای واقعی آنهاست یا فقط یک کلاه گیس. این مورد در مورد بیانسه بوده است.

با وجود اینکه خواننده Halo در موارد زیادی از کلاه گیس استفاده می کند، موهای طبیعی او به همان اندازه خیره کننده است. او نیز چندین مدل را در طول سال‌ها امتحان کرده است، از باب کوتاه گرفته تا بافته‌های تا روی زانو.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

49. کیت میدلتون

البته ما مدل موی کیت میدلتون را در لیست محبوب‌ترین مدل‌های موی افراد مشهور داریم. دوشس از موج های قهوه ای قد وسط خود به مدل موهای کوتاه تری که رنگ روشن تری نیز داشت، روی آورد. اکنون، این یک تغییر خیره کننده بوده است.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

50. کندال جنر

مدل موی کندال جنر تفاوت فاحشی نداشته است اما مطمئناً تغییراتی در آن وجود داشته است. او از لایه های برجسته به یک استایل با طول یکسان رفت و بالغ تر، ظریف تر و خیره کننده تر به نظر می رسد.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

51. کایلی جنر

مدل موی کایلی جنر یکی دیگر از آن مدل موهای مشهور است که همه را علاقه مند و الهام بخش می کند. کایلی از تغییر موهای واقعی خود گرفته تا سرگرم شدن با کلاه گیس های رنگارنگ، همه این کارها را انجام داده است. اما، او واقعاً آنها را دوست دارد و البته با یک تغییر چشمگیر به آن طول باز می گردد.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

52. ساندرا بولاک

یکی دیگر از مدل های موی خیره کننده ما برای افراد مشهور مدل موهای ساندرا بولاک است. بازیگر Blind Side همیشه آماده است تا با انتخاب مدل مو طرفداران خود را شگفت زده کند. او می تواند به دنبال چیزی دراماتیک باشد یا می تواند به سادگی به موهای قرمز مایل به قهوه ای خود بچسبد.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

53. داکوتا جانسون

مدل موی داکوتا جانسون یکی از مدل های موی مشهور مورد علاقه ما است. این زنی است که به وضوح می داند چگونه با چتری کار کند. او با هر مدل مویی که انتخاب می کند، بی دردسر به نظر می رسد. از مدل موی پنجاه سایه‌اش گرفته تا یک باب بلند تا شانه با چتری‌های باز شده، او همه چیز را بسیار خوب جلوه می‌دهد!

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

54. گوئن استفانی

رژ لب قرمز و موهای بلوند ظاهر اصلی گوئن استفانی بوده است، اما این دم اسبی نمادین گوئن استفانی است که هر بار که خواننده دختر Hollaback تصمیم می گیرد اوضاع را عوض کند، دزد نمایش است.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

55. جسیکا آلبا

مدل موی جسیکا آلبا بخش بزرگی از مدل موی مشهور افراد مشهور است. عسل بازیگر زن به قهوهای مایل به قرمز و از باب کوتاه به امواج را تغییر داده است موهای خود را اغلب و رفته از سبزه به ورزش.

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

56. مارتا استوارت

این یکی از مدل‌های موی افراد مشهور است که باعث می‌شود شما یک مدل مو را دوبرابر کنید. در اینجا ما مارتا استوارت را داریم که نشان می دهد یک تغییر ساده و در عین حال موثر در موهای یک فرد چقدر می تواند در کل ظاهر آنها ایجاد کند. این مدل موی مارتا استوارت کوتاه، براق و پیچیده است. و شما می توانید چقدر متفاوت به نظر می رسد و احساس می کند!

 

مدل موی بازیگران زن خارجی

57. کیت گوسلین

مدل موی کیت گوسلین کوتاه بود با یک تکه چتری و هایلایت. این مدل موی امضای مادران پرمشغله شد. بله، این قدرت این مدل مو بود. اما، با گذشت سالها، کیت از این مدل کوتاهی رشد کرد و اجازه داد موهایش به شکل موج دار و دراز وسط زیبا رشد کنند.

مدل موی بازیگران زن خارجی

1 دیدگاه در “57 مدل مو از محبوب ترین افراد مشهور خارجی

  1. اجتمانو گفت:

    ممنون از این مطلب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.