آرایش صورت, آرایش و زیبایی, انواع لوازم آرایشی

کاربردی ترین راه برای استفاده از پرایمر کدام است؟ برس، اسفنج یا انگشتان

کاربردی ترین راه برای استفاده از پرایمر کدام است؟ برس، اسفنج یا انگشتان

کاربردی ترین راه برای استفاده از پرایمر کدام است؟ برس، اسفنج یا انگشتان :  پرایمرهای آرایشی مدتی است که وجود داشته اند، با این حال، هنوز هم یکی از دست کم گرفته شده ترین و گمراه کننده ترین محصولات برای بسیاری باقی مانده است.

درست از بافت‌ها و فرمول‌های متفاوتی که در آن موجود است تا کاربردی ترین روش استفاده از آن، سؤالات بی‌پایانی پیرامون پرایمرها وجود دارد و ما اینجا هستیم تا برخی از آنها را کنار بگذاریم.

کاربردی ترین راه برای استفاده از پرایمر کدام است؟ برس، اسفنج یا انگشتان

انگشتان

پرایمر اولین محصولی است که بعد از آخرین مرحله روتین مراقبت از پوست خود روی پوست خود می زنید، به طور کلی از مرطوب کننده روزانه صورت شما پیروی می کند.

چندین آرایشگر معتقدند که انگشتان یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌ها برای استفاده از پرایمر هستند، زیرا به پرایمر اجازه می‌دهد به درستی ترکیب شود و ظاهری یکنواخت داشته باشد، در نتیجه پوست را برای مراحل زیر آماده می‌کند.

کاربردی ترین راه برای استفاده از پرایمر کدام است؟ برس، اسفنج یا انگشتان

این همچنین به شما امکان می دهد نحوه پخش شدن محصول روی پوست و میزان محصولی که برای بدست آوردن آن سطح صاف استفاده می کنید را کنترل کنید.

همیشه قبل از استفاده از این روش از تمیز بودن دست‌هایتان اطمینان حاصل کنید، زیرا میکروب‌های دست شما روی پوست شما منتقل می‌شوند و باعث ایجاد مشکلات پوستی ناخواسته می‌شوند.

 

براش آرایشی

یک برس آرایشی برای افرادی که از پاکیزگی رنج می برند بسیار مفید است که ممکن است از ایده استفاده از انگشتان خود برای آرایش روی پوست خود لذت نبرند. هنگامی که شما ظاهری پر زرق و برق را انتخاب می کنید، شاید برای یک مراسم یا عروسی، یک براش به استفاده از پرایمر کمک کند.

از آنجایی که به دنبال ماندگاری طولانی هستید، پرایمر خود را با استفاده از یک براش زیرسازی صاف کننده بزنید و اجازه دهید پوستتان قبل از استفاده از کرم پودر، آن را جذب کند. یک یا دو دقیقه منتظر ماندن باعث می شود آرایش شما راحت باشد و ساعت ها تکان نخورد یا ذوب نشود.

استفاده از پرایمر

هنگام استفاده از پرایمر روی نواحی سخت مانند پلک ها و گوشه های داخلی، یک براش نیز مفید است. مقداری پرایمر را روی یک براش سایه چشم بریزید و یک لایه نازک از خط مژه شروع کنید و به سمت بالا به سمت ابروهای خود پخش کنید.

اسفنج آرایشی

راه دیگر برای استفاده از پرایمر استفاده از اسفنج فوق العاده است که کارشناسان زیبایی معتقدند نتایج عالی می دهد. در حالی که بر کسی پوشیده نیست که باید از اسفنج خود همیشه مرطوب استفاده کنید.

آیا می دانستید که در مورد پرایمرها باید محصول را روی اسفنج قرار دهید نه روی پوست خود؟ این به محصول اجازه می دهد تا روی پوست شما بنشیند زیرا منافذ و چین و چروک های قابل مشاهده را پنهان می کند تا پوستی صاف برای شما ایجاد کنید.

استفاده از پرایمر

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی پرایمر چیست و چه کابردی دارد؟ این مقاله را هم مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.