آرایش چشم, آرایش و زیبایی

چگونه با ارایش سیاهی زیر چشم را از بین ببریم؟

چگونه با ارایش سیاهی زیر چشم را از بین ببریم؟

چگونه با ارایش سیاهی زیر چشم را از بین ببریم؟ بیایید یک چیز را روشن کنیم سیاهی دور چشم طبیعی است. آنها می توانند برای هر کسی (حتی افراد مشهور مورد علاقه شما) اتفاق بیفتند و می توانند ناشی از عوامل متعددی از جمله ژنتیک و کمبود خواب باشند.

چگونه با ارایش سیاهی زیر چشم را از بین ببریم؟

از سوی دیگر لک‌ها برای کسانی که پوست مستعد آکنه دارند بسیار رایج است. جوش زدن نیز می تواند یکی از دلایل ایجاد لک باشد. اما امیدتان را از دست ندهید، زیرا ما راه حلی برای شما داریم.

در حالی که باید روی هشت ساعت خواب بدون مزاحمت هر شب و ترک عادت جوش زدن به عنوان راه حل های طولانی مدت تمرکز کنید، در اینجا چند راه حل سریع وجود دارد که می تواند در این بین کمک کند.

پیش از این ما یک راهنمای گام به گام فهرست کرده ایم که به شما کمک می کند تا مانند یک حرفه ای حلقه های تیره و لکه ها را پنهان کنید.

مرحله 1: زیر چشم را یخ بزارید

قبل از استفاده از کانسیلر یک کیسه یخ را روی ناحیه زیر چشم خود قرار دهید تا پف کردگی کاهش یابد. این درمان رگ های خونی را منقبض می کند و مایع جمع شده در ناحیه را تخلیه می کند.

چگونه با ارایش سیاهی زیر چشم را از بین ببریم؟

مرحله 2: رنگ کانسیلر را انتخاب کنید 

کانسیلر ها رنگی موهبتی برای پنهان کردن حلقه های تیره و لک های مزاحم هستند. یک اصلاح کننده رنگ از اصل چرخه رنگ پیروی می کند، که در آن رنگ هایی که در چرخه رنگ مخالف یکدیگر هستند یکدیگر را خنثی می کنند.

به عنوان مثال: یک کانسیلر رنگ سبز قرمزی روی پوست را از بین می برد و یک کانسیلر هلویی یا نارنجی تیرگی زیر چشم را با خنثی کردن ته رنگ بنفش بدون زحمت برطرف می کند.

چگونه با ارایش سیاهی زیر چشم را از بین ببریم؟

مرحله 3: زیر سازی را انجام دهید 

هنگامی که لکه‌ها و حلقه‌های تیره‌تان را با یک اصلاح‌کننده رنگ پنهان کردید، از کرم پودری با پوشش متوسط ​​تا کامل استفاده کنید تا ظاهری یکدست به پوستتان بدهد.از یک بیوتی بلندر مرطوب استفاده کنید تا زیرسازی را برای یک روکش بدون درز ترکیب کنید. 

سياهى زير چشم

مرحله چهارم: آن را مهر و موم کنید

کانسیلر مانند یک عصای جادویی عمل می کند تا نواحی مشکل شما را پنهان کند هنگامی که کار کردن زیرسازی را تمام کردید. با کانسیلرهای پوشاننده کامل مایع مات در مناطقی که نیاز به پوشش بیشتری دارید استفاده کنید.

از سایه ای استفاده کنید که شبیه رنگ پوست شما باشد برای هایلایت کردن ناحیه زیر چشم و دادن ظاهری به صورت خود می توانید کانسیلری را انتخاب کنید که 1 تا 2 درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد مطمئن شوید که ته رنگ مناسبی را انتخاب کرده اید تا ظاهری خجالتی نداشته باشید.
سياهى زير چشم

مرحله پنجم:در آخرین مرحله از پودر فیکس کننده استفاده کنید.

وقت آن است که معامله را با پودر ببندیم از یک پودر شفاف مانند پودر تکمیل کننده طبیعی استفاده کنید تا پایه خود را در جای خود قرار دهید و از تکان خوردن آن در طول روز جلوگیری کنید. این پودر با عصاره آلوئه و چای سبز، پوست شما را صاف می کند و یک پایه مات بی عیب و نقص ایجاد می کند.
سياهى زير چشم

 

پوشاندن سياهى زير چشم همراه با آموزش ویدیویی

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد گودی و یا سیاهی زیر چشم یکی از مشکلات اساسی برای هر خانمی محسوب میشه به این دلیل که ارایش را برایشان سخت میکنه اما نگران نباشید همانطور که گفتیم شما تنها نیستید و روش های مختلفی برای پنهان سازی آنها وجود دارد همانطور که گفتیم معجره کانسیلرهای رنگی را دست کم نگیرید و به درستی و با اصول درستی استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.