آرایش و زیبایی

هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟ ما مطمئن هستیم که حداقل یک بار با این معضل روبرو شده اید چه نوع هایلایری را باید انتخاب کنید؟ آیا باید هایلایتر مایع انتخاب کنید یا پودری و تفاوت آن چیست؟

بیایید با درک این نکته شروع کنیم که هایلایترها به دو شکل وجود دارند مایع و پودری. هدف اصلی آنها کمک به هایلایت کردن بهترین ویژگی های شما با درخشش و هایلایت  کردن آنها است. می توانید نقاط بلند صورت خود را براق کند تا آن را روشن کانتور و مشخص کنید.

هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

بیشتر بخوانید»

1.هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

هایلایتر مایع: به تفاوت بین این دو نوع هایلایتر می رسیم. هایلایترهای مایع برای افزودن درخشندگی روشن از درون به صورت شما کار می کنند زیرا می توانند در پوست ترکیب شوند تا درخشندگی طبیعی به آن ببخشند همچنین می توانید آن را با کرم های کرم پودر خود مخلوط کنید تا یک پایه لایت دار ایجاد کنید.

هایلایترهای پودری: هایلایترهای پودری کمی دراماتیک تر هستند و اگر می خواهید پوست خود را درخشان کنید، عالی هستند. این شکل از هایلایتر به ظاهر شما درخشندگی میدهد، زیرا درخشندگی بیشتری دارند که می‌توانید روی گونه‌ها، ابروها، فک و کمان خود بزنید تا آن درخشش بیشتر را بیافزایید.

به طور خلاصه در حالی که هایلایترهای مایع برای ایجاد درخشش ظریف و روشن از درون کار می کنند، هایلایترهای پودری در بالای آرایش پایه شما اضافه می شوند تا درخشندگی فوق العاده ای به ظاهر شما ببخشند.

هایلایتر مایع در مقابل هایلایتر پودری: تفاوت چیست؟

بیشتر بخوانید» فرق بین کانتور و هایلایتر و اصلی ترین نکات کانتورینگ صورت

2. هایلایتر مایع: چه زمانی استفاده کنیم و چه کسانی باید به سراغ آن بروند؟

هایلایتر مایع: چه زمانی استفاده کنیم و چه کسی باید آن را انتخاب کند؟

حالا که تفاوت هایلایتر پودری و مایع را تعریف کردیم بیایید بفهمیم چه زمانی می توانید از هایلایتر مایع استفاده کنید.

اگر می‌خواهید یک پایه آرایش لایت دار را مجدد امتحان کنید یا می‌خواهید ظاهری طبیعی‌تر و در عین حال درخشان‌تر داشته باشید، هایلایت‌های مایع همان چیزی هستند که نیاز دارید. مخصوصا برای افرادی که پوست معمولی تا خشک دارند عالی است.

هایلایتر سبک به طور یکپارچه در امتداد پوست شما پخش می شود تا ظاهری درخشان و روشن به آن ببخشد چیزی که ما دوست داریم این است که بدون چربی، غیر چسبنده است و در سه رنگ موجود است که برای رنگ پوست خشک عالی است.

هایلایتر پودری

3. هایلایتر پودری: چه زمانی استفاده کنیم و چه کسانی باید سراغ آن بروند؟

هایلایتر پودری: چه زمانی استفاده کنیم و چه کسی باید آن را انتخاب کند؟

با توجه به هایلایترهای پودری برای مواقعی که می خواهید درخشندگی و لایت بیشتری به ظاهر خود بزنید  به این مورد نیاز خواهید داشت.

هایلایتر پودری

بیشتر بخوانید» آرایش چشم اسموکی چیست؟ تصاویر آرایش اسموکی

هایلایترهای پودری برای مواقعی مناسب هستند که می خواهید چهره و ویژگی های خود را با اضافه کردن یک روکش ابریشمی و درخشان هایلایت کنید. این شکل از هایلایتر برای افرادی با نوع پوست معمولی، مختلط و چرب مناسب است.

بعد از اینکه آرایش پایه شما شروع شد مقداری پودر از درخشان رژگونه  بر روی برس کرکی خود بردارید و با حرکت های رو به بالا آن را روی سیب گونه هایتان بکشید.

آن را به خوبی مخلوط کنید و شما آماده هستید این هایلایتر پودری براق، درخشندگی و زیبایی را به صورت شما می بخشد و برای کانتورینگ نیز عالی است زیرا بدون زحمت با پوست شما ترکیب می شود تا آن را درخشان نشان میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.