آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نکاتی مهم برای استفاده از کانسیلر که باید بدانید

نکاتی مهم برای استفاده از کانسیلر که باید بدانید

نکاتی مهم برای استفاده از کانسیلر که باید بدانید : ممکن است فکر کنید ما شوخی می کنیم، اگر نگران سیاهی دور چشم، جای جوش و لک هستید. خوب، به این دلیل است که ما همیشه کانسیلر مورد اعتماد خود را برای از بین بردن این مشکلات داریم.

در حالی که پیروی از یک روال مراقبت از پوست برای درمان واقعی چنین مشکلات پوستی بسیار مهم است همچنین لازم است که نحوه انتخاب کانسیلر مناسب و نکات استفاده از آن را بدانیم تا در نهایت با چهره دلقک مواجه نشویم. در اینجا چند نکته و ترفند برای استفاده صحیح از کانسیلر آورده شده است.

نکاتی مهم برای استفاده از کانسیلر که باید بدانید

چه چیزی را هدف قرار می دهید؟

تنها هدف از خرید کانسیلر این است که مطمئن شوید که تیرگی پوست شما را پنهان می کند بنابراین اگر می‌خواهید لکه‌های تیره را پنهان کنید  راه‌حل آن در خرید کانسیلری است که کمی تیره‌تر از رنگ پوستتان است.

اما اگر به طور کلی می خواهید لکه های روشنی را که خیلی واضح نیستند و به راحتی روی پوست شما قابل مشاهده نیستند پنهان کنید به کانسیلری نیاز دارید که با پوست شما ترکیب شود یک تست روی مچ دست خود انجام دهید و ببینید که آیا کاملا مطابقت دارد یا خیر.

نکاتی مهم برای استفاده از کانسیلر که باید بدانید

میدونی اول چی میشه؟

بسیاری از ما در مورد این مورد سردرگم هستیم – ما همیشه قبل از کرم پودر از کانسیلر استفاده می کنیم. این زمانی است که کانسیلر تغییر می کند و تنها هدف خود را از دست می دهد. بنابراین ابتدا زیرسازی  را بزنید و سپس با پوششی که ممکن است زیرسازی شما مناسب نباشد. ابتدا کرم پودر و سپس کانسیلر  این قانون کلی است.

به دنبال چه مدل کانسیلر هستید؟

کانسیلرهای زیادی در بازار وجود دارد شما می توانید به سراغ مدادی، مایع . و یا جامد بروید مورد علاقه ما قالب چوبی است که به ما کمک می کند نقاط تیره را به راحتی هدف گیری کنیم.

ما پیشنهاد می کنیم از کانسیلر مطلق سفید با SPF 20 استفاده کنید. این کانسیلر در سایه های روشن و متوسط ​​ارائه می شود که در کنار محافظت در برابر نور خورشید به شما پوشش می دهد. حالا این همان چیزی است که ما در یک کانسیلر به دنبال آن هستیم، اینطور نیست؟

استفاده از کانسیلر

 

استفاده از بیوتی بلندر یا ضربه دست؟

وقتی صحبت از پنهان کردن لک ها و سیاهی ها می شود ما کانسیلری می خواهیم که پوشش خوبی داشته باشد. اگر می خواهید کانسیلر شما پوششی را که می خواهید به شما بدهد، مطمئن شوید که آن را به آرامی روی حلقه های تیره یا جای آکنه خود بزنید. زدن آن هدف از پنهان کردن یا پنهان کردن مناطق مشکل را از بین می برد.

استفاده از کانسیلر

به دنبال چه پوشش مناسب برروی پوست هستید ؟

این یکی به خاطر پوست شما بسیار مهم است. کانسیلری را انتخاب کنید که مناسب نوع پوست شما باشد، چه چرب، چه خشک یا مختلط. در حالی که کانسیلرهای مایع معمولاً برای پوشاندن نواحی مشکل‌دار شما و اضافه کردن آبرسانی بسیار مورد نیاز به پوست شما کار می‌کنند، کانسیلرهای استیک برای همه انواع پوست کاملاً کار می‌کنند. بنابراین هنگام خرید یکی، دقیقاً بدانید که به دنبال چه هستید.

استفاده از کانسیلر

آیا هنوز از بیوتی بلندر استفاده می کنید؟

وقتی صحبت از استفاده عالی از کانسیلر می شود، مطمئن شوید که به یک اسفنج یا برس کانسیلر برای انجام این کار برای شما مناسب است استفاده  می کنید.

استفاده از کانسیلرسخن پایانی» 

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید برای استفاده از کانسیلر برروی صورت یکسری نکات مهم است که باید رعایت کنید شما همچنین میتوانید با کلیک برروی راهنمای استفاده از انواع رنگ کانسیلر برای صورت این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.