آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست

نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست

نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست : قرار دادن هایلایتر در روتین آرایش خود به این سادگی نیست که پوست خود را با رگه هایی از درخشش زیبا کنید. انتخاب یک هنر وجود دارد و همه اینها به رنگ پوست شما بستگی دارد که یک رنگ خاص پوست شما را هایلایت می کند و رنگ دیگری نه.پس تا پایان این مقاله همراه 2 خ باشید تا نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست را به شما آموزش دهیم.

چگونه بازی هایلایتر خود را کاهش می دهید؟ توصیه می شود رنگی را انتخاب کنید که دو درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد. هایلایتر انتخابی شما باید یکپارچه با بقیه آرایش شما ترکیب شود در اینجا راهنمای انتخاب رنگی است که پوست شما را تحسین می کند.

نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوست

رنگ پوست روشن تا خیلی روشن

درخشش خود را با براش زدن روی پوست خود با رنگ روشن مشخص کنید – رنگ های نقره ای، با رنگ روشن تر، به شما درخشش طبیعی مطلوب را می دهد. حتی ته رنگ های یاسی، صورتی و یخی به خوبی با هم ترکیب می شوند.

از سایه های برنزی و مسی دور شوید به خاطر داشته باشید که هدف این است که به سادگی ظاهر خود را زیباتر کنید. در این مورد هایلایترهایی با رنگ سردتر انتخاب کنید.

حتما بخوانید» راهنمای استفاده از انواع رنگ کانسیلر برای صورت

رنگ پوست روشن تا متوسط

هایلایترهایی با ته رنگ طلایی یا هلویی انتخاب کنید. می توانید انتخاب کنید که یک هایلایتر با رنگدانه شامپاین نیز روی پوست خود بکشید. هایلایترهایی با رنگ گرم ایده آل هستند از سایه های مرواریدی و یخی دور شوید.

هایلایتر مایع  رزگلد با در نظر گرفتن گرمای این رنگ فرموله شده است. این هایلایتر را با لب های نارنجی ترکیب کنید یا گوشه های داخلی چشم های خود را با سایه نارنجی هایلایت کنید.

نحوه انتخاب هایلایتر مناسب برای رنگ پوستحتما بخوانید» نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

رنگ پوست متوسط ​​تا تیره

سعی کنید به دنبال سایه های گرمتر مانند طلایی و برنز باشید. می‌توانید رنگ هلویی را با برنزر خود مخلوط کنید تا ظاهری گرم داشته باشید که پوست شما را تحسین کند. به جای مخلوط کردن برنز را امتحان کنید . این بسیار رنگدانه به پوست شما میدهد – کافی است یک بار آن را روی پوست خود بزنید!

انتخاب هایلایتر

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور گفتیم انتخاب رنگ مناسب هایلایتر بستگی به رنگ پوست شما دارد و گاهی انتخاب رنگ هایلایتر سخت است به همین خاطر در این مقاله برای هر رنگ پوست توضیح مختصری دادیم شما همچنین میتوانید با کلیک برروی چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟ این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.